Over dit evenement
Ervaar je eigen levensenergie en kom dichter bij je essentie tijdens een Kundalini ceremonie.
Vrijdagavond 28 maart nodig ik je uit voor een krachtige Kundalini activatie, die je levensenergie opwekt en je helpt trauma, blokkades en spanning los te laten.
Praktische info:
Locatie: Arnhem
Maximaal 10 deelnemers
Investering: € 80,-
Deur open: 19:15 uur
Ceremonie: 19:30 – 22:00 uur
De Kundalini-activatie brengt een krachtige levensenergie op gang. Wanneer deze energie vrijkomt, kan het je helpen om diepgewortelde blokkades te herkennen en los te laten, zowel emotioneel als fysiek.
Na een sessie zijn er verschillende voordelen die je kunt ervaren, zoals:
Een versterkte intuïtie, waardoor je dieper in contact staat met jezelf
Betere doorstroming van je levensenergie
Een dieper contact met je emoties en een groter gevoel van zelfliefde
Meer balans in je lichaam
Een vergroot bewustzijn, waardoor spirituele gaven versterkt kunnen worden
Meer vreugde en lichtheid in je leven
Een sterker gevoel van verbinding met je levensdoel, wat leidt tot meer richting, gemakkelijker keuzes maken en het volgen van je eigen pad.
We beginnen de ceremonie met een krachtige sjamanistische opening, waarin ik je begeleid met een meditatie die helpt om rustig te landen en je af te stemmen op de energie van de ruimte. Met behulp van drum en lichttaal creëer ik een energetisch veld, waardoor jij je kunt verbinden met de aanwezige energie en jezelf volledig open kunt stellen voor de heling die mag plaatsvinden. Dit moment van diepe verbinding vormt de basis voor de rest van de ceremonie.
Daarna volgt de Kundalini-ceremonie, ondersteund door muziek die de energie verder laat stromen en diepe transformatie mogelijk maakt. Na de ceremonie nemen we de tijd om rustig een kopje thee te drinken en is er ruimte om je ervaringen te delen.
Laat de Kundalini energie je gids zijn op weg naar jezelf.
Sabina Martes assisteert mij tijdens deze ceremonie. Zij heeft de opleiding tot facilitator bij mij gevolgd en samen zullen wij een prachtig energieveld creëren.
Na de ceremonie is verdere begeleiding in je proces mogelijk.
liefs en tot snel Ester & Sabina
Insta: @ester.tak
www.estertak.com