Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 03 mei 2025

All about ME one day retreat - innerlijke kracht & intuïtie

Georganiseerd door
11 reviews
Volgen
mei
03
Zaterdag 03 mei 2025
10:30 tot 17:00

De Zenhoeve, Nieuwkerk 19, 2382 Ravels, België

Bekijk op kaart

Over dit evenement

🌸 All about ME Retreat – ‘’Blooming from within.’’ 🌸
Thema: innerlijke kracht & Intuïtie

Voel je de energie van de lente? Dit is hét moment om jouw innerlijke kracht en intuïtie te omarmen en jezelf te laten bloeien van binnenuit. Tijdens het All about ME Retreat nemen we je mee op een transformerende reis vol zelfontdekking, heling en verbinding. ✨

Wat kun je verwachten?

• We starten de dag met een cacao ceremonie, een hartopenend ritueel dat je helpt om in contact te komen met jezelf en de groep.
• Laat je energie ontwaken tijdens een krachtige Kundalini activatie sessie, waarin we werken met jou levensenergie om deze vrij te laten stromen.
• Geniet van een heerlijke lunch en verfris je geest met een wandeling in de natuur, waar je de rust en schoonheid van de omgeving volledig in je opneemt.
• Verbind je met het universum tijdens een cosmic energy meditatie en versterk je intuïtieve vermogens en innerlijke kracht.
• We begeleiden je door een BRTT (Body Release Trauma Therapy ) sessie om opgeslagen spanningen los te laten en ruimte te creëren voor nieuwe energie.
• Ontdek de kracht van zelfliefde door jezelf te waarderen en complimenten te geven, en sluit de dag af met een viering van jouw unieke reis en groei.
Laat je inspireren door de lente, voel de magie van het seizoen en geef jezelf de ruimte om te bloeien.

Inloop is vanaf 10:15, en om 10:30 starten we met ons dagprogramma.

Meer informatie ontvangen in PDF vorm? Stuur dan een van ons een berichtje:

Telefoon:
Evianne: 0631048713
Maxime: 0615310919

Email:
Evianne: Info@beautybase.nl
Maxime: nrgysoul@gmail.com


🌿 Are you ready to Bloom from within? 🌸

Over de organisatie

Mijn passie is om jouw in je eigen kracht te laten komen. Al die energie die al in jou zit, maar zelf nóg niet kan aanraken.

In samenwerking met

Nrgy soul is er voor jou om jou volledig jezelf te laten zijn, om jouw ware zelf te herontdekken.

Remembering the greatness within

All about ME one day retreat - innerlijke kracht & intuïtie

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 31 mei om 10:00
KESHAVA SWAMI - Bhakti day retreat Amsterdam
Vedic Essence
1-Dags retraite Mantra zingen Lezing
Dinsdag, 27 mei om 19:30
Sereia Sacred Cacao Ceremony - New Moon
De Nieuwe Verbinding
Cacao ceremonie New Moon Innerlijke Reis
Zaterdag, 31 mei om 11:00
Mankind Festival & Ibiza-Markt 31mei & 01juni 2025 Limburg
Mankind.coach festivals & community
Festivals 1-Dags retraite Live muziek
Vrijdag, 06 jun. om 10:00
Equilibrium Festival
Domein de Schans
Festivals Ecstatic Dance Innerlijke Reis
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?