Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vinkenspreeuw en Milan Mes

Friday 07 March 2025 at 20:00 until Saturday 08 March 2025 at 1:00

De (Roze) Tanker in Noord, Nieuwe Leeuwarderweg 15, 1022 BN Amsterdam, Nederland

Over dit evenement

Op 7 maart slaan Vinkenspreeuw en Milan Mes de handen in een en zullen zij spiksplinter nieuw materiaal ten gehore brengen in de Tanker in Noord in Amsterdam. Het belooft een enerverende en inspirerende avond te worden, dansbare beats, folkloristisch getetter en vervreemde poezie.
Vinkenspreeuw zal op 7 maart de muzikale aftrap verzorgen. Vinkenspreeuw is een ritueel dier. Zijn lokroep bestaat uit dansbare electonics, drums en vreemde poëzie. Sla je vleugels uit en vlieg.
Daarna is het de beurt aan Milan Mes. Milan Mes is trompettist, producer en zanger die Gypsy Rave maakt, speelt en draait. Oftwel, Milan Mes is een echte Gypsy Raver. Een Gypsy Raver met een missie: de hedendaagse elektronische volksmuziek verrijken met een unieke combinatie van krachtige ravebeats, folkloristische melodieën en de onstuimige energie van Balkan-blaasmuziek. Op 7 maart presenteert hij zijn nieuwe single De Achtertuin, ingebed in een uiterst dansbare live-set.
Voor, tijdens en na de optredens van Vinkenspreeuw en Milan Mes zal Serhat plaatjes draaien.

Friday 07 March 2025 at 20:00 until Saturday 08 March 2025 at 1:00

De (Roze) Tanker in Noord, Nieuwe Leeuwarderweg 15, 1022 BN Amsterdam, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

Milan Mes (1981) is trompettist, producer en zanger die Gypsy Rave maakt, speelt, draait en evenementen met Gypsy Rave organiseert.

1. Choose your tickets
Vinkenspreeuw en Milan Mes

€ 10,80
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Vinkenspreeuw en Milan Mes

Dit vind je misschien ook interessant

Sunday, 16 Feb. om 15:30
Einaudi - Violin & Piano Concert in PURMEREND ❤
Neoklassieke Concerten Nederland
Optreden Live muziek Muziekavond
Thursday, 27 Feb. om 19:00
Jai Ananda Kirtan at the Vondelkerk
youniverse
Mantra zingen Kirtan Live muziek
Saturday, 05 Apr. om 20:00
Leonie Bos - Mariakapel - Rosmalen
Leonie Bos Music
Live muziek Optreden Muziekavond
Sunday, 16 Feb. om 11:00
Anarupa Meditatief Mantraconcert in Alphen (NB)
Anarupa
Mantra zingen Live muziek Satsang
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl