Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Filter evenementen

Verfijn de evenement resultaten met onderstaande filters.

Verfijn zoekopdracht

Festivals & Retraites
Festivals & Retraites

Stilteretraite

24 events gevonden
Friday 24 February 2023 om 15:00 tot Sunday 26 February 2023 om 14:00
Rust & Stilte Retraite
Stilteretraite Meerdaagse retraites

Rust & Stilte Vraag jij je lijf en je hoofd wel eens wat het nodig heeft…? Misschien is het antwoord: Rust &...

De Oase Nieuwland
Nieuwland
Thursday 26 October 2023 om 14:00 tot Sunday 29 October 2023 om 16:00
Stilte in het Bos
Meerdaagse retraites Stilteretraite

‘I felt in need of a great pilgrimage, so I sat still for three days.’ ~ Kabir Voor de moedige zoekers en de...

Even naar Eva
Maarn
Sunday 02 April 2023 van 10:15 tot 18:00
Sfeer van Stilte
Meditatie Stilteretraite

Voor meer informatie zie http://www.evennaareva.com/agenda Een dag ademruimte in een sfeer van stilte. In jo...

Even naar Eva
rkhoven
Saturday 27 May 2023 om 13:00 tot Monday 29 May 2023 om 16:00
Sfeer van Stilte
Stilteretraite

Drie dagen ademruimte in het bos, in een sfeer van stilte. In stilte ontdek je de vrijheid die je altijd al h...

Even naar Eva
Maarn
Wednesday 15 March 2023 om 8:00 tot Wednesday 22 March 2023 om 20:00
Woestijn Retreat Sinaï
Meerdaagse retraites Stilteretraite

8-daagse Woestijn Retreat SINAÏ – EGYPTE Ervaar de transformerende kracht van echte stilte en ontmoet jezelf...

EMOCARE Holistische Traumatherapie
Meerssen
Thursday 25 May 2023 om 20:00 tot Monday 29 May 2023 om 17:00
Pinksterretraite Zijnsoriëntatie: de Altijd Aanwezige Koning
Meerdaagse retraites Stilteretraite Spirituele ontwikkeling

Zijnsoriëntatie retraite door Michaël Steinau. We zijn allemaal in staat om zorgeloos, gelukkig en verlicht...

Zijn & Worden
Lekkum
Wednesday 22 February 2023 om 10:00 tot Saturday 25 February 2023 om 14:00
Sound & Silence retreat
Stilteretraite Klankreis Innerlijke reis

Nieuw retreat! Geboren vanuit de Stilte, uit Inspiratie: Deze retraite is een combinatie van 2 krachtige elem...

Welcome Home
Baexem
Thursday 02 March 2023 om 15:00 tot Sunday 05 March 2023 om 12:00
3 Daagse bewogen stilte retraite in Noord-Frankrijk
Meerdaagse retraites Stilteretraite Mini retraite in de natuur

Met een kleine groep van 8 a 10 mooie zielen creëren we tijdens deze 3 daagse een Magische cirkel van liefde e...

Love2Relate - Flow2Move
Zoetermeer
Friday 23 June 2023 om 17:30 tot Sunday 25 June 2023 om 15:00
Stilteweekend
Meerdaagse retraites Stilteretraite Meditatie

Een weekend lang écht tijd nemen voor jezelf en loskomen van het drukke dagelijkse bestaan! Hierdoor kom je we...

Live Mindfully
Nieuwveen
Friday 26 May 2023 om 17:30 tot Sunday 28 May 2023 om 15:00
Stilteweekend
Meerdaagse retraites Stilteretraite Meditatie

Een weekend lang écht tijd nemen voor jezelf en loskomen van het drukke dagelijkse bestaan! Hierdoor kom je we...

Live Mindfully
Nieuwveen
Friday 24 March 2023 om 17:30 tot Sunday 26 March 2023 om 15:00
Stilteweekend
Meerdaagse retraites Stilteretraite Meditatie

Een weekend lang écht tijd nemen voor jezelf en loskomen van het drukke dagelijkse bestaan! Hierdoor kom je we...

Live Mindfully
Nieuwveen
Tuesday 21 March 2023 om 11:00 tot Friday 24 March 2023 om 16:00
Biodanza voorjaarsretraite
Stilteretraite Meerdaagse retraites Biodanza

Verstillen, vertragen, naar binnen keren… Voel je verlangen om tijd te wijden aan het meest essentiële van jou...

Biodanza met Brenda
Appelscha
Saturday 01 April 2023 van 19:00 tot 0:00
Silent night (Holy Night)
Stilteretraite Innerlijke reis 1-Dags retraite

Altijd al een keer een stilte-retraite willen meemaken? Maar lukt het je niet om dit in te passen in je drukke...

Ergens voor staan [+1]
Huizen
Saturday 25 February 2023 van 9:30 tot 17:30
Silence and Yoga Saturday / Stilte en yoga zaterdag (Lake Ma
1-Dags retraite Stilteretraite Meditatie

This weekend you can find inner peace in nature. At Lake Maarsseveen, between the fields and trees, we will go...

Neptunus Wellbeing
Tienhoven
Sunday 26 February 2023 van 8:00 tot 17:30
Silence Sunday - Stilte zondag
Meditatie 1-Dags retraite Stilteretraite

This weekend you can find inner peace in nature. At Lake Maarsseveen, between the fields and trees, we will go...

Neptunus Wellbeing
Tienhoven
Sunday 19 March 2023 van 9:30 tot 17:00
Lente Stilte Retraite dag
Stilteretraite Yoga

Laat je verrassen door de kracht van Stilte Astronomisch gezien begint de lente wanneer dag en nacht even lan...

My Silence
ppen
Sunday 19 February 2023 van 9:30 tot 17:00
Winter stilte retraite dag
Stilteretraite Yoga

De winter is het seizoen van stilte. De natuur is in totale rust en de Yin energie overheerst. Het einde van e...

My Silence
ppen
Thursday 25 May 2023 om 16:00 tot Monday 29 May 2023 om 12:00
Stilte Retraite; Date met jezelf
Meerdaagse retraites Mini retraite in de natuur Stilteretraite

Plan jij weleens een date in met jezelf? Even een moment nemen om jezelf eens goed te leren kennen. Weten wat...

Levenskunst
Zweden
Wednesday 11 October 2023 om 15:00 tot Thursday 19 October 2023 om 17:00
8 daagse stilte retraite (max 6 deelnemers)
Stilteretraite Meerdaagse retraites

Duik in de diepten van je ziel en kom helemaal thuis... De 8-daagse is een bijzondere uitdaging om ‘all the wa...

JKBreathing
Kwadendamme
Wednesday 03 May 2023 om 15:00 tot Thursday 11 May 2023 om 17:00
8 daagse stilte retraite (max 6 deelnemers)
Meerdaagse retraites Stilteretraite

Duik in de diepten van je ziel en kom helemaal thuis... De 8-daagse is een bijzondere uitdaging om ‘all the wa...

JKBreathing
Kwadendamme
Wednesday 13 September 2023 om 15:00 tot Sunday 17 September 2023 om 17:00
4 daagse stilte retraite (max 6 deelnemers)
Stilteretraite Meerdaagse retraites

4 dagen lang in contact met de diepste lagen van jeZELF De 4-daagse retraite is een mooie opvolger van de 2-da...

JKBreathing
Kwadendamme
Wednesday 19 April 2023 om 15:00 tot Sunday 23 April 2023 om 17:00
4 daagse stilte retraite (max 6 deelnemers)
Stilteretraite Meerdaagse retraites

4 dagen lang in contact met de diepste lagen van jeZELF De 4-daagse retraite is een mooie opvolger van de 2-da...

JKBreathing
Kwadendamme
Friday 10 March 2023 om 18:00 tot Sunday 12 March 2023 om 17:00
2 daagse stilte retraite (max 6 deelnemers)
Stilteretraite Meerdaagse retraites Mini retraite in de natuur

Een weekend voor jezelf! De 2-daagse is een weekend retraite dat een mooie opvolging is van de ademworkshop +...

JKBreathing
adendamme
Friday 14 April 2023 om 16:00 tot Sunday 16 April 2023 om 16:00
Stilteweekend
Stilteretraite Meerdaagse retraites

Mijn eerste weekendje weg is al gepland in 2023! Wil jij ook een weekend weg? En heb je behoefte aan stilte, m...

Vierboom Loopbaan
ek-Ubbergen
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl