Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Filter evenementen

Verfijn de evenement resultaten met onderstaande filters.

Verfijn zoekopdracht

Overig
Laad 11 meer zien
Overig

Jongeren

12 events gevonden
Sunday 05 November 2023 van 13:00 tot 17:30
Ont-moeten en verbinden
Jongeren Verbinding Natuur

Ben jij tussen de 20 en 30 jaar en heb je met verlies te maken, verlies van een dierbare, of verliezen zoals e...

Carin Hafkamp verlies en rouwcoach
Wenum-Wiesel
Wednesday 04 October 2023 van 18:30 tot 20:30
Teen Circle
Kids activiteit Jongeren Spirituele ontwikkeling

Teen Circle * Een veilige plek voor meiden onder elkaar * Een veilige plek om te delen met elkaar zonder oor...

TeenCircles
Maastricht
Wednesday 04 October 2023 van 19:00 tot 22:00
Filmavond: Epic
Film Jongeren Natuur

Van de makers van Ice Age en Rio komt nu het magische avontuur EPIC. Na het overlijden van haar moeder gaat Ma...

't Hof bySONder
Belgi├ź
Thursday 12 October 2023 om 20:00 tot Sunday 15 October 2023 om 15:30
Stille dagen 35-
Meerdaagse retraites Jongeren Meditatie

Stilte is schaars in onze maatschappij. Het levenstempo is hoog en van alle kanten wordt je aandacht gegrepen....

Leerhuis Westerhelling
Nijmegen
Friday 27 October 2023 om 20:00 tot Sunday 29 October 2023 om 15:30
Stille dagen 35-
Meerdaagse retraites Jongeren Meditatie

Stilte is schaars in onze maatschappij. Het levenstempo is hoog en van alle kanten wordt je aandacht gegrepen....

Leerhuis Westerhelling
Nijmegen
Thursday 09 November 2023 om 20:00 tot Sunday 12 November 2023 om 15:30
Stille dagen 35-
Meerdaagse retraites Jongeren Meditatie

Stilte is schaars in onze maatschappij. Het levenstempo is hoog en van alle kanten wordt je aandacht gegrepen....

Leerhuis Westerhelling
Nijmegen
Friday 24 November 2023 om 20:00 tot Sunday 26 November 2023 om 15:30
Stille dagen 35-
Meerdaagse retraites Jongeren Meditatie

Stilte is schaars in onze maatschappij. Het levenstempo is hoog en van alle kanten wordt je aandacht gegrepen....

Leerhuis Westerhelling
Nijmegen
Wednesday 06 December 2023 om 20:00 tot Sunday 10 December 2023 om 15:30
Stille dagen 35-
Meerdaagse retraites Jongeren Meditatie

Stilte is schaars in onze maatschappij. Het levenstempo is hoog en van alle kanten wordt je aandacht gegrepen....

Leerhuis Westerhelling
Nijmegen
Sunday 22 October 2023 van 10:00 tot 21:30
YGID Young Generation Inspiration Days
Gatherings 1-Dags retraite Jongeren

­čî▒YOUNG GENERATION INSPIRATION DAYS (YGID) YGID staat voor het geloof in de jonge generatie en de bekrachtigi...

Back to Balance
Baarlo
Friday 03 November 2023 om 17:00 tot Sunday 05 November 2023 om 17:00
Play: Het Huisje Boompje Feestje-Festival
Festivals Leven vieren Jongeren

Huisje, Boompje, Feestje - Festival! Stel je voor: een magisch weekend vol avontuur, verbinding en verwonderi...

Play Community
Mierlo
Monday 15 April 2024 om 10:00 tot Saturday 20 April 2024 om 16:00
LGBTQIA+ samenkomst
Gatherings Jongeren Kids activiteit

Bij La Forêt du Dragon is iedereen welkom. Je bent een ziel geïncarneerd in een fysiek lichaam. Uniek, prachti...

La Foret du Dragon
Frankrijk
Monday 08 July 2024 om 10:00 tot Saturday 13 July 2024 om 16:00
LGBTQIA+ samenkomst
Gatherings Jongeren Kids activiteit

Bij La Forêt du Dragon is iedereen welkom. Je bent een ziel geïncarneerd in een fysiek lichaam. Uniek, prachti...

La Foret du Dragon
Frankrijk
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl