Familieopstelling

Wednesday 13 September 2023 van 19:30 tot 22:30
van kiem tot kracht, Bosscheweg 85, 5056 KB Berkel-Enschot, Nederland
Event ended
This event has already happened and ticket sales are closed.
Friday 28 June 2024 van 19:00 tot 22:00
Adembevrijding - ademcirkel - Dimensional breath special
Adem Ademwerk Ademcirkel

ADEMBEVRIJDING - Dimensional Breath special Adem = dé powertool voor persoonlijke groei! Adem je mee? Ontdek...

Saturday 13 July 2024 van 15:00 tot 17:00
Adembevrijding Amsterdam - Dimensional Breath special
Adem Ademwerk Ademcirkel

ADEMBEVRIJDING - Dimensional Breath special Adem = dé powertool voor persoonlijke groei! Adem je mee? Ontdek...

Friday 30 August 2024 van 19:00 tot 22:00
Familieopstelling
Familieopstellingen Systemisch werk

FAMILIEOPSTELLING Wil jij het patroon doorbreken? Ontdek met een familieopstelling welke onbewuste patronen...

Sunday 01 September 2024 van 13:00 tot 15:30
Ice challenge - adem & ijsbad
Ademwerk Ademcirkel Ijsbad

IJS + ADEM = een regelrechte health booster! Ontdek hoe vitaliserend ijs in combinatie met jouw adem kan zij...

Friday 20 September 2024 van 19:00 tot 22:00
Adembevrijding - ademcirkel
Adem Ademwerk Ademcirkel

ADEMBEVRIJDING Adem = dé powertool voor persoonlijke groei! Adem je mee? Ontdek hoe helend en bevrijdend jou...

Tuesday 24 September 2024 om 9:30 tot Thursday 26 September 2024 om 17:00
Opleiding Transformationele Ademcoaching voor Professionals
Opleiding Ademwerk Adem

ADEM IS HÉT INSTRUMENT VOOR MEER ENERGIE, RUST EN GELUK! Tijdens deze opleiding leer je hoe je als coach, arts...

Friday 18 October 2024 van 19:30 tot 22:00
Breathwork @ the gym - ademreis
Adem Ademwerk Ademcirkel

Ademwerk = dé powertool voor persoonlijke groei! Adem je mee? Ontdek hoe helend en bevrijdend jouw adem voor...

Friday 01 November 2024 van 19:00 tot 22:00
Familieopstelling
Familieopstellingen Systemisch werk

FAMILIEOPSTELLING Wil jij het patroon doorbreken? Ontdek met een familieopstelling welke onbewuste patronen...

Friday 20 December 2024 van 19:00 tot 22:00
Adembevrijding - ademcirkel
Adem Ademwerk Ademcirkel

ADEMBEVRIJDING Adem = dé powertool voor persoonlijke groei! Adem je mee? Ontdek hoe helend en bevrijdend jou...

Tuesday 11 February 2025 om 9:30 tot Sunday 13 April 2025 om 16:00
Opleiding tot Allround Ademcoach
Opleiding Ademwerk Adem

Opleiding tot Allround Ademcoach - Leer levens transformeren! Complete 8-daagse opleiding waarbij de praktisc...