Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vader en zoon

De weg naar oprechte verbinding tussen vader en zoon. Ervaar een prachtig weekend samen met andere vaders en zoons. Deel en leer met en van elkaar.

Volgen

Evenementen van Vader en zoon

Er zijn momenteel geen evenementen ingepland.
“Als vader en zoon horen jullie onlosmakelijk bij elkaar”

Over de organisatie

Ik ben Joost Flipse. Ik ben 39 jaar oud en woon met mijn leuke lieve vrouw en twee kinderen in Haarlem. In mijn ouderlijk gezin draaide het om kennis. Aan de eettafel discussieerde ik met mijn vader over het nieuws, de politiek, .... Het ging er in woorden soms hard aan toe en gelijk krijgen was het belangrijkste. We luisterden niet echt naar wat de ander zei. Lang heb ik dit als een leuk spel gezien. Pas later kwam ik er achter dat ik een heel deel van mij geen ruimte gaf.
Emoties met elkaar delen en mogen doorvoelen ben ik daardoor altijd uit de weg gegaan.

Toen ik zelf een zoon kreeg werd ik pas echt wakker geschud. Ik wilde het anders doen voor hem. Dat was de start van een reis naar mogen voelen, mijn behoeftes durven erkennen en diepe liefde en verbinding kunnen ervaren. Om daar te komen moest ik de pijn tussen mij en mijn vader aankijken.
Deze reis heeft me zo veel dichter bij mijn vader gebracht dan ik ooit voor mogelijk heb gehouden. Vanuit deze basis kan ik met zo veel meer ontspanning vader zijn voor mijn eigen zoon (en dochter).

De vader en zoon weekenden die we organiseren komen voort vanuit de behoefte met mijn zoon samen verbindende ervaringen te ondernemen. Een weekend waar jij en je zoon de tijd nemen voor elkaar.
- Verbinding via het oude ritueel van de zweethut.
- Leer van andere mannen en hun zonen via stoeien, spelen en samenwerken

Verder organiseren we avonden waar er ruimte is voor mannen om hun uitdagingen met hun vader of hun eigen vaderschap te delen. Door de herkenning dat we niet de enige zijn vinden we kracht. We steunen elkaar om actie te ondernemen om aan de vader en zoon relatie te werken die we zo graag willen.

Lees meer
Niet beschikbaar

Haarlem, Nederland

Dit zeggen anderen over
Vader en zoon

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

4.7
(3)
·
23 volgers

Innerlands

Innerlands is een gathering om thuis te komen in jezelf. In het hart van de gathering brandt vier dagen een vuur dat staat voor Innerlijke Vrede.

In jezelf op reis gaan, is het beste wat je kunt doen voor de wereld.

4.8
(11)
·
76 volgers

Chapat Sjamanistisch Festival

Low budget festival voor jong en oud: ontdek flow, groei, liefde en creatieve verbinding

Samen sterk in liefde en licht - gewoon kunnen zijn als individu.

2 volgers

GroepsGevoel

Een community van mannen op ontdekkingsreis naar dieper voelen. Een reis naar binnen. Ga met ons mee op avontuur.

Uit het hoofd, in je lijf

The Gaia RECONNECTION

Weet je nog hoe het voelde als kind? Blootvoets in het gras.. bewust aanwezig en volkomen tevreden. Doe je schoenen uit, verbind je met de aarde.

Barefoot stap ik in verbinding. Blijdschap in je benen, thuiskomen - in het bos.

Neem contact op met Vader en zoon
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl