Evenementen van Play Nijmegen

Thursday 25 April 2024 om 18:00 tot Sunday 28 April 2024 om 17:00
Het Leukste Play Festival - Voorjaarseditie
Festivals Leven vieren Jongeren

Het Leukste Play Festival - voorjaarseditie Yes, weer een lang weekend Play! Heerlijk samenkomen en verbinden...

Thursday 02 May 2024 van 19:15 tot 22:00
PLAY Nijmegen - Ademcirkel
Adem Ademcirkel Ademwerk

Er komt weer een ademcirkel bij PLAY Nijmegen! Dit maal begeleid door ademwerk begeleider Joost Bakker en zijn...

Thursday 16 May 2024 van 19:15 tot 22:00
PLAY Nijmegen - Acroyoga
Acro Yoga

Weet je nog dat je met je ouders vliegtuigje speelde vroeger? Vliegen, dragen, samenwerken en vertrouwen. In...

Friday 17 May 2024 om 18:00 tot Monday 20 May 2024 om 17:00
Play: Het Avontuurlijke Eiland Festival
Festivals Leven vieren Jongeren

Out of the Ordinary Het Avontuurlijke Eiland Festival! “Slechts eens per jaar verrijst er een bijzonder en on...

Thursday 30 May 2024 van 19:15 tot 22:00
PLAY Nijmegen - Playfight
Verbinding Playfulness Grenzen

Hield jij altijd erg van stoeien als kind maar vraag je je af waarom je dat nooit of weinig meer doet? Of durf...

Saturday 22 June 2024 om 10:00 tot Sunday 23 June 2024 om 17:00
PLAY Nijmegen - Massageweekend
Massage

Tijdens dit massageweekend leer je een gewogen en gebalanceerde ontspanningsmassage geven. Met aandacht voor t...

Thursday 27 June 2024 van 19:15 tot 22:00
PLAY Nijmegen - Knuffelcafé
Knuffelworkshops

Knuffelen, muziek, dansen, nog meer knuffelen, een drankje, een goed gesprek ennn... nóg meer knuffelen! Con...

Tuesday 30 July 2024 om 16:00 tot Tuesday 06 August 2024 om 12:00
Play vakantie - Zinderende Zomer (Week 2)
Playfulness Gatherings Leven vieren

Een week lang op een fijne vakantie met een mooie club lieve mensen! Samen op ons enorme eigen landgoed in h...

Monday 12 August 2024 om 17:00 tot Sunday 18 August 2024 om 11:00
Play/Freedive vakantie: Lekker leven
Vakantie Gatherings Leven vieren

Welkom bij de Play/Freedive Vakantie - Lekker Leven! Een week lang op een fijne vakantie vol co-creatie met ee...