Cacao ceremonie Nieuwe Maan / Internationale vrouwendag

Friday 08 March 2024 van 19:30 tot 22:00
Hilvarenbeek, Nederland
Event ended
This event has already happened and ticket sales are closed.
Thursday 18 April 2024 om 19:00 tot Sunday 21 April 2024 om 16:00
Back To Nature Mannenretraite
Meerdaagse retraites Mannencirkels Natuur

In samenwerking met Ad Hamers van https://www.herkenjezelf.nl/ Bastiaan Brabers van https://btbtilburg.nl/ en...

Wednesday 24 April 2024 om 19:30 tot Sunday 28 April 2024 om 21:00
"Het Vuur Roept Jou" Vuurtraining 2024
Zweethut Vuur Ceremonie Meerdaagse retraites

“Het Vuur Roept Jou” Vuurtraining van 24 t/m 28 april 2024 Je hoort de roep van het vuur. Het is de tijd om j...

Monday 13 May 2024 van 10:00 tot 21:00
1 op 1 zweethutceremonie
Zweethut 1-Dags retraite Retraite 1-op-1

Deze ceremonie is in overleg te boeken in overleg op een gepaste dag! Leven vanuit authenticiteit vergt overg...

Saturday 18 May 2024 om 10:00 tot Friday 24 May 2024 om 13:00
Vision Quest
Sjamanisme Zweethut Vision Quest

Vision Quest 2024 Wakker worden bij de eerste zonnestralen en het geroezemoes van het leven in het bos zijn m...

Saturday 08 June 2024 om 10:00 tot Sunday 09 June 2024 om 16:00
Fire and ice mini-retraite
Zweethut Ijsbad Mini retraite in de natuur

Speciale editie-> The Fire and Ice edition Vuur en ijs zijn twee krachtige natuurelementen. Ze dagen e...

Friday 14 June 2024 om 15:00 tot Sunday 16 June 2024 om 16:00
Offline Weekend Retraite
Sjamanisme Ontspanning Mini retraite in de natuur

3-Daagse Retraite in de Natuur: Offline Weekend in Nagamowin Ontsnap aan de drukte en waan van de dag en la...

Friday 12 July 2024 om 15:00 tot Sunday 14 July 2024 om 16:00
Offline Weekend Retraite
Sjamanisme Ontspanning Mini retraite in de natuur

3-Daagse Retraite in de Natuur: Offline Weekend in Nagamowin Ontsnap aan de drukte en waan van de dag en la...

Friday 13 September 2024 om 15:00 tot Sunday 15 September 2024 om 16:00
Offline Weekend Retraite
Sjamanisme Ontspanning Mini retraite in de natuur

3-Daagse Retraite in de Natuur: Offline Weekend in Nagamowin Ontsnap aan de drukte en waan van de dag en la...

Thursday 26 September 2024 om 19:00 tot Sunday 29 September 2024 om 16:00
Back To Nature Mannenretraite
Meerdaagse retraites Mannencirkels Natuur

In samenwerking met Ad Hamers van https://www.herkenjezelf.nl/ Bastiaan Brabers van https://btbtilburg.nl/ en...