Familieopstellingen dag 21 januari (Omgeving Apeldoorn)

Sunday 21 January 2024 van 10:00 tot 17:00
Engelanderholt 5, 7361 CZ Beekbergen, Nederland
Event ended
This event has already happened and ticket sales are closed.
Uitverkocht
Monday 15 July 2024 om 10:00 tot Friday 19 July 2024 om 16:00
Meiden kamp | 1e, 2e & 3e klas
Kids activiteit Jongeren Meerdaagse retraites

Het meiden kamp duurt 5 dagen is voor meiden van de brugklas t/m de 3de klas die graag op kamp gaan, nieuwe vr...

Uitverkocht
Monday 22 July 2024 om 10:00 tot Wednesday 24 July 2024 om 16:00
Meisjes kamp | Groep 5 t/m 8
Kids activiteit Jongeren Meerdaagse retraites

Dit kamp voor meisjes uit groep 5 t/m 8, het duurt 3 dagen (en 2 nachten) en is speciaal voor meisjes die zich...

Monday 29 July 2024 om 10:00 tot Saturday 03 August 2024 om 16:00
Meiden kamp | 14 t/m 18 jaar
Kids activiteit Jongeren Meerdaagse retraites

Het meiden kamp duurt 4 of 6 dagen is voor meiden van de brugklas t/m 18 jaar die graag op kamp gaan, nieuwe v...

Sunday 18 August 2024 van 10:00 tot 17:00
Familieopstellingen dag 18 augustus (Omgeving Apeldoorn)
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling 1-Dags retraite

✨Familieopstellingen dag✨ Er is geen methode, zo krachtig, zo helend voor de ziel, als familieopstellingen....

Thursday 29 August 2024 om 17:00 tot Saturday 31 August 2024 om 14:00
Prenataal verdiepingsretraite augustus
Meerdaagse retraites Lichaamswerk Innerlijk Kind

Een ervaring die je nooit zal vergeten. In deze dagen gaan we terug naar de tijd tussen jouw verwekking en de...

Sunday 22 September 2024 van 10:00 tot 17:00
Familieopstellingen dag 22 september (Omgeving Apeldoorn)
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling 1-Dags retraite

✨Familieopstellingen dag✨ Er is geen methode, zo krachtig, zo helend voor de ziel, als familieopstellingen....

Friday 18 October 2024 van 10:00 tot 17:00
Familieopstellingen dag 18 oktober (Omgeving Apeldoorn)
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling 1-Dags retraite

✨Familieopstellingen dag✨ Er is geen methode, zo krachtig, zo helend voor de ziel, als familieopstellingen....

Wednesday 06 November 2024 van 10:00 tot 17:00
Familieopstellingen dag 6 november (Omgeving Apeldoorn)
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling 1-Dags retraite

✨Familieopstellingen dag✨ Er is geen methode, zo krachtig, zo helend voor de ziel, als familieopstellingen....

Sunday 24 November 2024 van 10:00 tot 17:00
Familieopstellingen dag 24 november (Omgeving Apeldoorn)
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling 1-Dags retraite

✨Familieopstellingen dag✨ Er is geen methode, zo krachtig, zo helend voor de ziel, als familieopstellingen....

Thursday 12 December 2024 om 17:00 tot Saturday 14 December 2024 om 14:00
Prenataal verdiepingsretraite december
Meerdaagse retraites Lichaamswerk Innerlijk Kind

Een ervaring die je nooit zal vergeten. In deze dagen gaan we terug naar de tijd tussen jouw verwekking en de...

Thursday 13 March 2025 om 17:00 tot Saturday 15 March 2025 om 14:00
Prenataal verdiepingsretraite maart
Meerdaagse retraites Lichaamswerk Innerlijk Kind

Een ervaring die je nooit zal vergeten. In deze dagen gaan we terug naar de tijd tussen jouw verwekking en de...