“de Verbonden Vrouw” Retraite weekend - 4de editie

Friday 08 December 2023 om 13:30 tot Sunday 10 December 2023 om 14:30
Vlierhof ECO-Community & Retreat Center | Groups | Workshops | Events, Klever Str. 115, 47533 Kleve, Duitsland
Event ended
This event has already happened and ticket sales are closed.
Thursday 21 March 2024 van 12:30 tot 15:00
Mantrazingen met HarteLicht op de Vlierhof
Mantra zingen

HarteLicht is een fijne, ongecompliceerde mantragroep bestaande uit Roger Vossen en Carin Fokken. Zij brengen...

Friday 22 March 2024 om 14:30 tot Sunday 24 March 2024 om 15:00
Retraite weekend “de Verbonden Vrouw - 5de editie
Lichaamswerk Ademwerk Vrouwen workshops

voor en door vrouwen (Her)ontdek de Verbonden Vrouw in jou in een veilige setting samen met jouw sisters. Erva...

Tuesday 26 March 2024 om 10:00 tot Friday 29 March 2024 om 16:00
Vrijwilligersdagen maart 2024
Vrijwilligers

Ook in maart hebben we weer een aantal vrijwilligersdagen gepland staan. Deze keer van dinsdag 26 maart t/m vr...

Friday 19 April 2024 om 19:00 tot Sunday 21 April 2024 om 12:00
Zweethut, ademwerk & familie opstelling retraite weekend
Familieopstellingen Zweethut Ademwerk

𝗭𝘄𝗲𝗲𝘁𝗵𝘂𝘁, 𝗔𝗱𝗲𝗺𝘄𝗲𝗿𝗸 & 𝗢𝗽𝘀𝘁𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴𝗲𝗻 𝗪𝗲𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱 Wil je inzicht krijgen op patronen die jouw blokkeren? Wil je in je...

Monday 29 April 2024 om 10:00 tot Friday 03 May 2024 om 16:00
Vrijwilligersdagen april 2024
Vrijwilligers

𝐊𝐨𝐦 𝐣𝐞 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐨𝐧𝐳𝐞 𝐯𝐫𝐢𝐣𝐰𝐢𝐥𝐥𝐢𝐠𝐞𝐫𝐬𝐝𝐚𝐠𝐞𝐧 𝐯𝐚𝐧 𝟐𝟗 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥 𝐭/𝐦 𝟑 𝐦𝐞𝐢? Tijdens deze dagen kun je Vlierhof leren kennen,...

Wednesday 31 July 2024 om 10:00 tot Sunday 04 August 2024 om 16:00
Vlierhof- Zomer 🌞Festival 2024
Leven vieren Kids activiteit Festivals

Kom jij samen met Vlierhof Community de zomer vieren? Het kernwoord van het festival is: 'SAMEN' Tijdens di...