klankenreis.be Een klankenreis is een moment voor jezelf. Luister naar de klanken van de klankschalen, gong en andere instrumenten en je ontspant .
Hallo, ik ben Gerrit-Jan Bogert. Ik ben de klankenreisleider by GJ. Ik kom uit 1976 en ben papa van 3 superkinderen. Ik wil jou graag een innerlijke rust (inner peace) geven door middel van klanken.
De klanken stellen je in staat om blokkades los te maken en op te lossen. Verder hebben de klanken een ontspannende werking, waardoor je ademhaling steeds rustiger wordt. Door je helemaal over te geven aan de klanken kom je in een meditatieve staat.
Volg mij ook op facebook: https://www.facebook.com/klankenreis
We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.
Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.
Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.
Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.