Over dit evenement
Huiskamertour: JaMantra Singing Circle & Soundhealing Pijnacker
Van november t/m mei toeren wij door het land met onze huiskamerconcerten.
Deze keer bij een bijzonder persoon, die vanaf het eerste uur aanwezig was bij de mantra singing circle; Annette in Pijnacker
Wat gaan we doen?
Wij, Jacqueline en Martin, samen JaMantra nemen je met onze warme klanken en energie mee op reis. Een reis waarbij je thuiskomt in jezelf en met elkaar verbind door zang, stembevrijding en soundhealing.
We zingen mantra's, heartsongs en medicine songs uit verschillende tradities met allemaal hun eigen boodschap en helende klanken. Na het zingen is er een soundhealing om de klanken op je in te laten werken en nog diepere stilte en rust te ervaren.
Je bent welkom op deze middag vol muzikale inspiratie en verbinding vanuit je ziel.
Voel je vrij om te luisteren of mee te zingen. Je hoeft niet te kunnen zingen of ervaring te hebben. Je bent welkom zoals je bent.
Wij zorgen voor hapjes en drankjes.
Zing en straal je met ons mee?
🧡 Wat?
Mantra’s, Heartsongs, Medicine Songs, Stembevrijding en Sounds. Martin begeleid zang en spel op gitaar, Jacqueline ondersteunt met vocals, ukelele en bongo. Na het zingen vindt soundhealing plaats met o.a. handpan, koshi’s, zang & sounds waarbij je wordt meegevoerd naar de stilte in jezelf
🧡 Wanneer?
Zondag 16 maart
Ontvangst: vanaf 13:30 uur
Start concert: 14:00 uur
Einde: rond 16:15 uur
🧡 Waar?
Huiskamer van Annette in Pijnacker.
De exacte locatie ontvang je in je bevestigingsmail na inschrijving
Gebruik de groene "boek nu" knop om je in te schrijven.
Vind je het leuk om ons bij jou thuis te ontvangen? Neem dan contact met ons op via verbinden@jamantra.nl of 06-25067565
Wil je meer van ons weten? Vind ons op Facebook en YouTube via
https://jamantra.nl
Hier kun je je ook inschrijven voor onze nieuwsbrief
Laten we met elkaar verbinden 💞
=========
Over JaMantra
JaMantra is de creatieve samenwerking van Jacqueline Rantong en Martin Dudok van Heel.
Ze zijn beiden warme persoonlijkheden die je vanuit hun hart welkom heten.
Martin begeleid de mantra’s muzikaal, is (mantra)zanger en danser. Hij speelt handpan, gitaar, xaphoon, piano en didgereedoo en begeleidt mensen op hun pad vanuit de Zijnsoriëntatie. Toegewijd aan samen inspireren en expressie geven via muziek, dans en stilte, vanuit verbinding en vertrouwen.
Bij de school voor Zijnsoriëntatie ontdekte hij de onverklaarbaar bijzondere werking van het samen mantra's zingen met hart en ziel en van het met elkaar mee resoneren.
Jacqueline is mantrazangeres en bespeelt diverse instrumenten, zoals bongo en ukelele.
Het is haar grootste wens te leven vanuit verbinding, authenticiteit en creativiteit en elkaar daarin wederzijds te inspireren en samen te creëren.
Vanuit haar achtergrond als yoga- & meditatiedocent, werd ze tijdens een yogaretraite gevraagd om mantra’s te zingen. Daar werd haar liefde voor mantra’s én zingen geboren. Een prachtige manier om vreugde te ervaren en te verbinden met jezelf en elkaar…
Met hun evenementen nodigen Jacqueline & Martin je uit om thuis te komen in jezelf. 😇