Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Play Utrecht: Vrouwencirkel - moederschap

Sunday 16 March 2025 from 14:00 until 17:00

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Vrouwencirkel: moederschap

Moeder worden en moeder zijn: een ervaring die voor velen een stuk gelaagder blijkt dan we van tevoren hadden kunnen bedenken.

Wat doet het met je, dat een ander mensje zo afhankelijk van je is? Dat je zoveel liefde voelt en tegelijkertijd het zo zat kunt zijn? Het moederschap kan een wereld zijn waarin frustratie en geluk elkaar binnen no time afwisselen. Tegelijkertijd saai en geweldig interessant. De tijd die zowel voorbij vliegt als tergend langzaam lijkt te gaan. Een nieuwe bron van schuldgevoel én van trots. Tijden waarin je je eenzaam voelt, en tijden waarin je snakt naar een momentje alleen.

Tijdens deze speciale editie van de vrouwencirkel gaan we het hebben over het moederschap. We creëren een setting waarin er ruimte is om te delen over alle soorten ervaringen binnen het moederschap. Jubelend of zwaar, of een beetje van allebei: alles is welkom.

Welke psychologische en fysieke veranderingen maakte je mee? Hoe is dat nu, misschien een paar jaar later? Hoe veranderde het je identiteit? Je voorkeuren en verlangens? Welke impact heeft het op je lichaam – een veranderd lijf, met nieuwe functies? Hoe heeft het moederschap bijgedragen aan je persoonlijke groei? Wat kom je tegen in het combineren van werk en moeder zijn? Van geliefde en moeder zijn?

In de cirkel mag je inbrengen wat voor jou op dit moment van belang is.

Over de Play vrouwencirkels;
Elke maand is er een vrouwencirkel met een wisselend thema. Wil je op de hoogte gehouden worden van nieuwe events dan kun je deelnemen in de whatsappgroep voor de vrouwencirkels, neem hiervoor contact op met ons.

Wat is een vrouwencirkel?
Een vrouwencirkel is een plek waar ruimte is voor je gevoel. Middels verschillende oefeningen zoals meditatie, dans en gesprek, gaan we de verbinding aan met elkaar en voornamelijk met onszelf. Het is een veilige omgeving waarin je niets hoeft: je mag al je plannen en verhalen loslaten en gewoon zijn. Vanuit deze rust kan er helderheid ontstaan over wie je bent en wat je wilt. Je mag jezelf zonder maskers laten zien en daarin steeds meer je kracht vinden.

Tijdens de cirkel ben je in contact met andere vrouwen, die jouw zien en steunen in je proces. Het mooie daaraan is dat er zoveel herkenning is: we hebben uiteindelijk allemaal behoeften, en we komen allemaal obstakels tegen. Het is een prachtige plek om te voelen dat je er niet alleen voor staat en dat je veel meer kunt dan je misschien dacht.

Praktisch gezien is iedere bijeenkomst anders, maar wat je in ieder geval kan verwachten is stilte, een deelcirkel en bewegingsoefeningen.

Voor wie is deze cirkel bedoeld?
Deze specifieke editie is voor iedereen die zich moeder voelt. Ook als je niet zelf je kindje hebt gedragen of gebaard, je je kindje bent verloren of anderszins niet past binnen het standaardbeeld van ‘moeder’ zijn. Neem contact met ons op als je twijfelt.
Over het algemeen zijn de vrouwencirkels voor iedereen die zich als vrouw identificeert.

Waarom een evenement speciaal voor vrouwen?
Tja, wat betekent vrouwelijk of mannelijk in de huidige samenleving? We ontdekken steeds meer hoe vloeibaar deze termen zijn en dat de binaire man/vrouw indeling waarmee we zijn opgevoed niet passend is en soms een belemmering vormt voor het ontdekken van onze eigen potentie. Juist omdat we met deze binaire indeling zijn opgegroeid creëren we een plek speciaal voor vrouwen, omdat we allen ervaren hebben hoe het is om in dit hokje geplaatst te worden. Tegelijk houden we deze cirkel graag zo inclusief mogelijk.

Over Laura:
Laura begeleidt workshops en retraites op het gebied van tantra (o.a. bij Play en de School voor Verwondering), werkt als seks- en relatiecoach en begeleidt stellen in tantra-dates aan huis. Daarnaast is ze sinds juli 2023 moeder. “Een meer extreme verandering van mijn leven ken ik niet. Ik heb de hele wereld rondgereisd en mijn innerlijke wereld uitgebreid doorwroet, maar het moeder worden rammelde mijn bestaan totaal door elkaar, ondersteboven en binnenstebuiten.” Laura werkt met liefde en aandacht, met twee voeten op de grond en een blije kijk op het leven. Meer over Laura kun je bekijken op www.pratenoverseks.com.

Over Simone
Simone organiseert workshops, festivals en retraites bij Play & Freedive en is yogadocent. Daarnaast werd ze in september 2024 moeder. "Spannend was het, toen ik zwanger bleek te zijn. Alles maar regelen en bedenken en voor je proberen te zien. En toen ze er eenmaal was bleek het heel vanzelfsprekend en natuurlijk te voelen, voel ik me heel vaak nog mezelf (tegen de verwachting in). De grote verantwoordelijkheid en haar tegen alles willen beschermen.... daar zou ik nog wel meer in willen duiken".

⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒

PRAKTISCH
Voor: moeders van alle leeftijden!

Tijden:
- Inloop vanaf 13.30 uur
(Zorg dat je om 13.45 uur aanwezig bent, zodat we op tijd met de workshop kunnen starten)
- Workshop van 14.00 tot 17.00 uur
- Chill space van 17.00 tot 17.30 uur

Er is plek voor maximaal 12 vrouwen.

Locatie:
De workshop wordt gegeven op de PLAY locatie aan de Kanaalweg 84A in Utrecht.
Een kwartier lopen vanaf station Utrecht Centraal en je kunt gratis parkeren kan naast het gebouw: https://goo.gl/maps/kRggcVAyKz9wDL2WA

De parkeerplaats is afgesloten met een slagboom. Als je aan komt rijden zijn er twee opties:
1) Bel bij de slagboom aan. Er gaat binnen dan een bel en dan kunnen we voor je open doen (Let op: het kan soms even duren en alleen tijdens de inloop van de workshop!) Horen we de bel niet?
2) Laat dan de Play-telefoon overgaan (06-28998587). We nemen niet op, maar zullen wel de slagboom open doen :-)
Na afloop bij het wegrijden gaat de slagboom automatisch open.

Tickets:
Je kunt een kaartje kopen via Hipsy of (als er nog plek is) aan de deur.
Kosten: €21,- (inclusief onbeperkt thee, water en wat lekkers). Of één strip van je PLAY strippenkaart. Ook bij een strippenkaartreservering rekenen we je op je komst en gelden dezelfde annuleringsvoorwaarden.

De mannencirkel is een maandelijks terugkerend event.

⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒

Over PLAY:
PLAY organiseert workshops, dansavonden, feesten, meditaties en festivals voor (jong) bewust Nederland: mensen die willen voelen dat ze leven. Onze events zijn natural high: zonder alcohol of drugs. Be real, come as you are. PLAY zit in Utrecht, Zwolle, Eindhoven en Nijmegen.

PLAY agenda: http://www.playcommunity.nl/

Algemene voorwaarden & annuleringsbeleid:
https://www.playcommunity.nl/algemene-voorwaarden

Communicatie binnen PLAY: https://drive.google.com/file/d/1iH20eEW4AhhW3PcLNuX4ZCvkFpUREO77/view

⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒


Sunday 16 March 2025 from 14:00 until 17:00

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

Play Utrecht organiseert workshops, cursussen en reeksen op het gebied van meditatie, dans, lichaamswerk, ademwerk, tantra, masage en nog veel meer.

In samenwerking met

Reviews

Anoniem

Play Utrecht: Tantra avond voor vrouwen

Super fijne speelse avond die heel veilig aanvoelt. Roos en Maryse hebben ook echt aandacht voor wat er gebeurd in de groep en spelen daar heel natuurlijk en fijn op in.

Lees meer

Nadine Prins

Play Utrecht: Ecstatic Dance Young (ages 18-29) | DJ Momo

Het was een super fijne avond waar de sfeer erg veilig en welkomend aanvoelde.

Lees meer

Marieke

Play Utrecht: Ecstatic Dance Young (ages 18-29) | DJ Momo

It was a perfect night with good energy and amazing people. It felt great to completely let go

Lees meer

1. Choose your tickets
Regulier Ticket

€ 21,80
Including € 0,80 service fee
Strippenkaartreservering

Als je al een strippenkaart hebt kun je een plek reserveren, we stempelen je strip af bij het evenement

Free
Strippenkaart

Je ontvangt de kaart bij het evenement, er staan 5 strippen op.

€ 95,80
Including € 0,80 service fee
Wachtlijst

Free
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Play Utrecht: Vrouwencirkel - moederschap

Meer evenementen van Play Utrecht

Monday, 10 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Improvisatietheater
Play Utrecht
Theater Playfulness Verbinding
Wednesday, 12 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Knuffelcafé!
Play Utrecht
Knuffelworkshops Aanraking Verbinding
Saturday, 15 Feb. om 19:15
Valentijnseditie: Daten zonder woorden
Play Utrecht
Relaties Playfulness Authentic Relating
Monday, 17 Feb. om 19:15
Tantrische Ontdekkingsavond
Play Utrecht
Tantra Aanraking Playfulness

Dit vind je misschien ook interessant

Sunday, 30 Mar. om 10:30
Lente Proeverij De Stam
De Stam
Community-building Gatherings Sharing Circle
Saturday, 22 Feb. om 15:00
HAI mini workshop
HAI Nederland
Knuffelworkshops Relaties Sharing Circle
Sunday, 23 Feb. om 10:00
verstilling | een vrouwencirkel
Relight yoga art coaching
Vrouwencirkels Yoga Sharing Circle
Friday, 14 Mar. om 19:30
Vrouwencirkel
Women's Tribe Circles
Vrouwen workshops Vrouwencirkels Sharing Circle
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl