Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Maandag 17 februari 2025

Tibetaanse Yoga ‘JA-gevoel volgen’, 1x ma 17 feb, 19-20.15 u. A'dam

feb.
17
Maandag 17 februari 2025
19:00 tot 20:15

Pakhuis de Liefde, Keizersgracht 403, 1016 EK Amsterdam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

1 losse les voor Tibetaanse Yoga ‘JA-gevoel volgen’, wekelijks les in Amsterdam op maandag van 19.00 tot 20.15 uur. Inloop vanaf 18.50 uur. Matjes, kussens en dekentjes zijn aanwezig.

In ons dagelijks leven kan rust en richting vinden soms lastig zijn. Geef jezelf de ruimte om wekelijks te ontspannen en je JA-gevoel te ontdekken.

Met eenvoudige Tibetaanse Yoga bewegingen, zelfmassage en meditatie word je je bewust van sensaties en gevoelens in je lichaam. Subtiele energieën die zijn opgewekt, brengen lichaam en geest in balans. Hierdoor leer je weer écht te ontspannen.

Door voelend te bewegen en bewegend te voelen, ontdekken we een open ‘hier en nu’, waarin een JA-gevoel ontstaat dat we verder gaan verkennen. Er opent zich als het ware van binnenuit een ruimte voor ongekende gewaarwordingen en mogelijkheden waar je blij van wordt. Je voelt je vitaal en levendig aanwezig.

In een kleine groep onderzoeken we hoe je met de energie van deze JA-gevoelens kunt meegaan. Hoe het is om hiermee dichtbij jezelf en tegelijkertijd in verbinding met de omgeving te zijn. De essentie is het ervaren van evenwicht. Dit ontwikkelen we door lichaam, geest, zintuigen en omgeving te integreren. Zonder er een oordeel over te hebben of aan jezelf te vertellen wat er gebeurt, leer je direct contact te maken met je ervaringen. We beginnen keuzes te maken die ons evenwicht en onze levenskracht ondersteunen.

Laat me graag weten waar je behoefte ligt of wat je wensen zijn. Heb je bijvoorbeeld een thema dat je verder wilt uitlichten? Een lichamelijk of geestelijk aandachtspunt? Ik hoor het graag, want ik vind het leuk lessen op maat vorm te geven.

Data voorjaar 2025 - open instroom
3, 10, 17, 24 feb
3, 10, 17, 24 mrt
26 mei
2, 9, 16, 23 juni

De data voor het najaar volgen nog

26 mei en 2 juni zijn 2 probeerlessen à € 17,50
Inschrijven graag vóór 19 mei via via een ticket op hipsy of per e-mail: hartelucks@gmail.com of het contactformulier op de website: www.harte-lucks.nl/Contact

- 8 lessen strippenkaart (12 maanden geldig) à € 140
- Losse les à € 18,75
Student of sociaal minimum? Dan krijg je 5% korting. Vermeld bij inschrijving kortingscode: JA-GEVOEL ST of JA-GEVOEL LOSSE LES.
- 8 lessen strippenkaart (12 maanden geldig) à € 133
- Losse les à € 17,80

Interesse, vragen? 06-14 658 458
www.harte-lucks.nl/Yoga

Fijn, als je deze info wilt delen met vrienden en kennissen.

harte-LUCKS, Caroline Schouten

Over de organisatie

2 volgers

harte-LUCKS, Caroline Schouten

Massage- & Bewegingstherapeut en Tibetaanse Yoga trainer. Welkom op mijn lichaamsgerichte en creatieve workshops, trainingen en retraites.

Kom zoals je bent

7 volgers

Pakhuis de Liefde

Centrum voor: bewustzijnsontwikkeling, trainingen en meditaties en praktijk voor individuele begeleiding

De grootste kracht is liefde

Tibetaanse Yoga ‘JA-gevoel volgen’, 1x ma 17 feb, 19-20.15 u. A'dam

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van harte-LUCKS, Caroline Schouten

Maandag, 16 feb. om 19:30
Tibetaanse Yoga ‘Meebewegen...’, 1x ma 16 feb, 19.30-20.45 u. A'dam
harte-LUCKS, Caroline Schouten
Yoga Meditatie Mindfulness
Maandag, 16 feb. om 19:30
Tibetaanse Yoga ‘Meebewegen...’, Proef 16&23 feb 19.30-20.45 u. A'dam
harte-LUCKS, Caroline Schouten
Yoga Meditatie Mindfulness
Maandag, 23 feb. om 19:30
Tibetaanse Yoga ‘Meebewegen...’, 1x ma 23 feb, 19.30-20.45 u. A'dam
harte-LUCKS, Caroline Schouten
Yoga Meditatie Mindfulness

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 01 mrt. om 10:00
Yin & Bezin
Marieke Yin Yoga
Yoga Yoga Nidra Ontspanning
Woensdag, 25 feb. om 19:00
Yin Yoga XL workshop
Marsha Geerken - Praktijk voor Bewustwording
Yoga Lichaamsbewustzijn Bewustzijnsontwikkeling
Vrijdag, 20 feb. om 10:00
Stilte Retraite - 3 dagen
Stilte Retraites, Meditatiebegeleiding en Stembevrijding
Stilteretraite Meerdaagse retraites Meditatie
Zaterdag, 21 feb. om 09:30
Inner Retreat - Yin Yoga & Morning Tea
LoisMoving
Yoga
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?