Over dit evenement
Lieve vrouw,
Jouw baarmoeder is een bron van kracht en creatie. Veel vrouwen dragen hier echter ook pijn en trauma, vanuit hun eigen ervaring, generaties voor hen, en de invloed van onze cultuur en maatschappij.
Tijdens de Rite of the Womb ceremonie op zaterdag 5 april, ontvang je een helend ritueel dat je helpt de verbinding met je baarmoeder te herstellen en deze plek opnieuw te claimen als bron van kracht.
Tijdens deze dag wordt je uitgenodigd volledig in je lijf te zakken en zijn. We zijn vaak zo geneigd om vanuit ons hoofd te leven en te willen verklaren. Deze dag is voor voelen en vrouw zijn.
We verwelkomen je in een veilige, warme ruimte. Samen openen we de ceremonie met een cacaoritueel, zodat je kunt zakken in je hart en lichaam. In de cirkel verbinden we met onze voorouders en met elkaar.
Jouw bekken en baarmoeder zijn verbonden met het tweede chakra en het element water. Dit eren we met een liefdevolle waterceremonie.
Vervolgens ontvang je individueel de Rite of the Womb, en integreren we de heling samen in een zacht nest, ondergedompeld in de energie van een krachtige groepshealing, begeleid door helende klanken.
We sluiten af met een gezamenlijke potluck, waarin we voeding en verbinding delen.
Je verlaat de ceremonie gevoed, zacht, gegrond en vrij. Verbonden met je baarmoeder als plek van kracht en creatie.
We zien ernaar uit je te verwelkomen, lieve vrouw.
Liefs,
Saskia & Merel
Saturday 05 April 2025 from 11:00 until 16:00
Sasana yoga en massage praktijk, Stationsweg 60, 6711 PT Ede, Nederland