Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Play Utrecht: Improvisatietheater

Monday 10 February 2025 from 19:15 until 22:00

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Improvisatietheater!

Op deze avond gaan we samen spelen, met dat wat er in je speelt. Op het moment dat je tegenover iemand komt te staan, wat komt er dan in je op? Hoe ga je daarmee om? Wat vind je van de ander
(in diens rol)? Kunnen we dat gevoel wat er onder zit vergroten?

Improvisatietheater is (voor mij, Lisa) de meest natuurlijke vorm van theater. Je laat datgene wat er in je zit, weliswaar uitvergroot en gespeeld vanuit een rol, zien. Op het moment dat je je boos voelt
omdat de dierenwinkeleigenaar je hond lelijk vindt, gaan we die boosheid vergroten in het spel en voelen wat dat met je doet. Of wanneer je in een opwelling veel vreugde naar boven voelt komen
omdat je buurvrouw je een kopje soep komt brengen, dan gaan we lachen! Zo gebruiken we spel om ons eigen gevoel een plek te geven.

Daarnaast leer je met improvisatietheater ook mee te gaan met een ander. Het idee dat je iemands vriendin gaat spelen in je hoofd was vast heel goed, maar als je medespeler aangeeft dat jij haar zoon
bent, dan ben je toch echt haar zoon. Meebewegen, accepteren en toestaan dat het impuls van de ander gebruikt wordt voor deze scène. Ja zeggen. We leren tegenwoordig vaak nee te zeggen tegen
dingen die we niet willen of die we moeilijk vinden. Bij improvisatietheater is het de kunst om ja te zeggen tegen die dingen, en dan tegen dat gevoel dat het oproept een NOG grotere ja te zeggen en die te laten zien.

Wat gaan we doen?
We beginnen de avond met een korte introductie en check-in. Daarna gaan we ‘WUP-en’ (warming- uppen), doen we een paar oefeningen en gaan van daaruit korte scènes spelen. We eindigen de avond samen. Tijdens de hele avond word je door Lisa begeleid en alles wordt stapsgewijs uitgelegd. Aan het einde van de avond heb je een paar scènes gespeeld, een voorproefje van improvisatietheater gekregen én als het goed is heel veel gelachen met een leuke groep mensen.

Voor wie?
Of je nou al heel veel ervaring of nog helemaal geen ervaring met theater, improvisatie of spelen hebt, je bent bij deze avond heel erg welkom. We gaan samen opbouwen en je hoeft niets te doen
waar je je niet prettig bij voelt. Wel gaan we lekker met elkaar aan de slag, ook de mensen die het spannend vinden hebben vaak na zo’n avond een paar keer gespeeld. Juist gaaf! Hopelijk tot dan!

Over Lisa
Ik vind bezig zijn met persoonlijke ontwikkeling het allerleukste wat er is. Ik krijg energie van praten over of het ervaren van bijvoorbeeld massages, tantra, seksualiteit of improvisatietheater. Voor mij
hebben al deze dingen één ding gemeen: invoelen hoe ik me voel en daarmee mijn intuïtie mogen gebruiken, in contact met een ander.
Ik wil graag andere mensen op een speelse, nuchtere maar ook open en kwetsbare manier laten ervaren om meer in contact te komen met hun lichaam en intuïtie. Voor mij was dit een hele ontdekkingsreis, maar ik ben ook nog steeds niet klaar met ontdekken. Op deze avond ga ik graag met jou op een speelse manier ontdekken wat er is!

Praktisch informatie:

Voor: 20-ers en 30-ers
Door: Lisa Krus
Kosten: €21,- , Of één strip van je PLAY strippenkaart. (Inclusief thee en lekkers)

Inloop: 19:00
Workshop: 19:30-22:00
Chill-space: 22:00-22.30

Locatie: Playground, Kanaalweg 84A, Utrecht
(Parkeren is naast het gebouw): Geplaatste speld:
https://goo.gl/maps/kRggcVAyKz9wDL2WA

⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒

Algemene voorwaarden & annuleringsbeleid:
https://www.playcommunity.nl/algemene-voorwaarden

Communicatie binnen PLAY: https://drive.google.com/file/d/1iH20eEW4AhhW3PcLNuX4ZCvkFpUREO77/view

⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒

Monday 10 February 2025 from 19:15 until 22:00

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over de organisatie

Play Utrecht organiseert workshops, cursussen en reeksen op het gebied van meditatie, dans, lichaamswerk, ademwerk, tantra, masage en nog veel meer.

Reviews

Anoniem

Play Utrecht: Tantra avond voor vrouwen

Super fijne speelse avond die heel veilig aanvoelt. Roos en Maryse hebben ook echt aandacht voor wat er gebeurd in de groep en spelen daar heel natuurlijk en fijn op in.

Lees meer

Nadine Prins

Play Utrecht: Ecstatic Dance Young (ages 18-29) | DJ Momo

Het was een super fijne avond waar de sfeer erg veilig en welkomend aanvoelde.

Lees meer

Marieke

Play Utrecht: Ecstatic Dance Young (ages 18-29) | DJ Momo

It was a perfect night with good energy and amazing people. It felt great to completely let go

Lees meer

Play Utrecht: Improvisatietheater

Meer evenementen van Play Utrecht

Wednesday, 12 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Knuffelcafé!
Play Utrecht
Knuffelworkshops Aanraking Verbinding
Saturday, 15 Feb. om 19:15
Valentijnseditie: Daten zonder woorden
Play Utrecht
Relaties Playfulness Authentic Relating
Monday, 17 Feb. om 19:15
Tantrische Ontdekkingsavond
Play Utrecht
Tantra Aanraking Playfulness
Wednesday, 19 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Basiscursus Tantra
De School voor Verwondering
Tantra Cursus Persoonlijke Ontwikkeling

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 14 Feb. om 19:30
Freedive: Juice Bar (Kinky Valentine editie)
Freedive Community
Aanraking Conscious Sexuality Verbinding
Sunday, 16 Feb. om 13:45
Freedive Nijmegen: Rope jam
Freedive Community
Shibari Playfulness Intimiteit
Friday, 28 Feb. om 14:00
Fold X Chillsnsip
Fold Experiences
Plantmedicijn Meerdaagse retraites Verbinding
Friday, 28 Feb. om 19:30
10🎫 Play! Zwolle Fijn mantra's zingen met Bart-jan (alle leeftijden)
Play Zwolle
Mantra zingen Meditatie Playfulness
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl