Over dit evenement
Beschrijving
Van 10 tot en met 16 augustus 2025 organiseren wij weer een Verbindend Genieten verdiepingsweek in Centrum Buirefontaine in Noord Frankrijk.
In deze week laten we de wereld van alledag los en richten we ons op een manier van Zijn met elkaar waar veel mensen naar verlangen. Over het algemeen is er een verlangen naar verbinding, mooie gesprekken, koestering, geborgenheid, aanraken en aangeraakt worden (zowel fysiek als mentaal en spiritueel). Plezier hebben met elkaar, genieten van de natuur, het heerlijke eten wat met liefde voor ons bereid wordt. Lachen en ja, een traan hoort er ook bij.
Zo creëren we een ruimte met elkaar waar jij mag zijn wie jij bent. Natuurlijk kan je dan geconfronteerd worden, maar hoe mooi is het om niet geheelde stukken in jezelf te transformeren, in een groep waarin veiligheid en respect belangrijke elementen zijn.
Globaal programma:
In de ochtend en avond wordt er een workshop gegeven, de middag is over het algemeen vrij in te vullen. Tijd waarin je jezelf even terug kunt trekken als je dat wilt. Of gewoon even niets doen, een wandeling maken in de mooie omgeving, zwemmen in een meertje dichtbij.
Woensdagochtend en middag is vrij in te vullen; ‘s avonds is er een workshop.
Dit alles onder voorbehoud en afhankelijk van het weer – over het algemeen is het heerlijk warm in deze periode – en de vraag vanuit de groep waar wij op inspelen.
Tijdens de week zullen er deelrondes zijn, wordt er gedanst, mediteren, doen we aanrakingsoefeningen, massage, diverse structuren voor verdieping. We nemen elementen mee vanuit het Wheel of Consent. Deze geven duidelijkheid aan het bepalen van grenzen, veiligheid, het maken van keuzes, JA en NEE durven zeggen, geven en ontvangen, allemaal onderdelen van deze week.
Dit jaar is het zelfs mogelijk voor deelnemers om een workshop van 2,5 uur te geven. Deze workshop moet wel passen binnen de kaders van deze week. Laat ons weten als je hier interesse in hebt zodat we een dagdeel kunnen inplannen voor je.
Belangrijk:
Je neemt deel voor eigen risico en rekening.
Voor deze week is het belangrijk om ervaring te hebben op het gebied van massage, lichaamswerk, tantra en je hebt een open en positieve instelling. Tevens is het belangrijk dat je fysieke en geestelijke gezondheid goed en stabiel is. Kan jij jezelf dragen wanneer er diepe stukken aangeraakt worden? We vragen je om verantwoordelijkheid te nemen voor jouw proces. Als er bijzonderheden zijn, meld die dan aan ons.
De meeste deelnemers die bij ons komen zijn tussen de 45 en 70 jaar en komen veelal zonder partner.
Hoewel we streven naar een gelijk aantallen mannen (10) en vrouwen (10) kunnen we dit niet garanderen. Je zult tijdens deze week oefeningen doen met beide genders.
Heb je nog niet eerder een workshop bij ons gedaan?
Uit ervaring van de vorige jaren is naar voren gekomen dat het voor beide partijen goed is om elkaar te zien en te ervaren tijdens een door ons gegeven workshop. Dit is mogelijk op een vrijdagavond workshop Verbindend Genieten in Capelle aan den IJssel of een dagworkshop in Haren (Gemeente Oss). Inschrijven kan via de webshop.
Prijzen:
Er wordt overnacht in een gedeelde twee persoonskamer of een meerpersoonskamer. Ook is het mogelijk om in een eigen tent of caravan op het terrein te overnachten.
Alle onderstaande prijzen zijn per persoon voor de hele week, inclusief overnachting, alle maaltijden, koffie/thee, fruit en de workshops:
– Gedeelde twee- of meerpersoonskamer: € 820,00
– Tent of caravan: € 780,00
– Tent of caravan met stroom: € 800,00
Betalings- en annuleringsvoorwaarden:
Wij vragen een aanbetaling van € 300,00 waarvan € 75,00 niet-restitueerbaar is.
Het eindbedrag dient voor 1 augustus 2025 voldaan te zijn en je ontvangt in juli een betaalverzoek om het resterende bedrag over te maken.
Ben je verhinderd meld jezelf zo spoedig mogelijk af (telefonisch) doch uiterlijk 1 week voor aanvang van de verdiepingsweek. Wanneer het niet lukt om een vervanger van dezelfde gender te vinden om jouw plaats in te
nemen en die bekend is bij ons, dan kunnen wij helaas het bedrag niet terugbetalen. Het is daarom wenselijk om een annuleringsverzekering af te sluiten voor deze week.
Bij annulering tot 4 weken voor de start van het weekend is restitutie van 50% van de prijs mogelijk, minus de niet-restitueerbare aanbetaling.
Heb je vragen of zijn er onduidelijkheden, schroom niet om ons te bellen. We gaan je niet overhalen om mee te gaan, maar willen duidelijkheid voor jou creëren zodat je kan kiezen wat werkt voor jou.
Wij hebben er zin in en kijken er nu al naar uit en ont-moeten je graag.
Liefs,
Ellen & Hans
Sunday 10 August 2025 at 15:00 until Saturday 16 August 2025 at 12:00
Buirefontaine, 02500 Aubenton, Frankrijk