Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Verbindend Genieten

Friday 07 February 2025 from 19:30 until 22:30

Sensibel Centrum voor Healing & Bewustzijn, Johan Jongkindrade 285c, 2908 CC Capelle aan den IJssel, Nederland

Over dit evenement

Verbindend Genieten, een heerlijke workshop op de vrijdagavond, de start van het weekend.

We reiken oefeningen aan welke inzichten kunnen geven in terugkerende patronen in je leven, ze kunnen je een andere kijk geven van hoe jij zaken aanpakt. Alles wat wij aanreiken kan je gebruiken in het dagelijkse leven. De avond is een speelveld om te oefenen. Behalve dat je heerlijk kunt genieten van het contact en verbinding met anderen, zie deze avond ook als een bewustwording in jezelf.
Hoe maak jij contact? Durf je contact te maken met iemand anders?
Kan jij jezelf makkelijk verbinden met een ander persoon (of met jezelf) ?
Wat is eigenlijk verbinding voor jou?
Durf jij je grenzen aan te geven als je in contact bent met iemand anders?
Durf je jezelf uit te spreken?
Kan jij werkelijk voor jouw verlangen gaan?

We beginnen de avond in de cirkel om aan te komen en te zakken. Vervolgens doen we een meditatie of gaan we lekker dansen.
Vervolgens leggen wij het thema van de avond uit en middels mooie structuren ga je ervaren. Met woorden kunnen wij het niet uitleggen, maar jij mag ervaren via de oefeningen. Zo word je bewust van jouw innerlijk proces en wat jouw hoofd er van vindt.

Het tweede deel van de avond bestaat uit een vorm van aanraking of massage. Jij bepaalt wat je aan wilt houden of uit wilt doen. En hoewel de ontmoeting met de ander sensueel van aard kan zijn, is het belangrijk om je te realiseren dat het géén erotische ontmoeting is en dat er géén seksuele handelingen verricht worden. Veiligheid en respect voor ieders grenzen staat bij ons bovenaan.

Iedere avond staat los op zichzelf en krijgt een ander thema, zodat je altijd kunt instromen.
BELANGRIJK: heb je nog helemaal niks gedaan op het gebied van tantra, lichaamswerk of persoonlijke ontwikkeling, dan willen wij eerst even contact hebben met elkaar om af te stemmen of onze avonden een bijdrage voor jou zijn. Stuur ons even een mail of bel even.
Over het algemeen zijn de avonden voor iedereen toegankelijk en zijn niet afhankelijk of je nu alleen komt of met een (gelegenheids-)partner

Een deelnemer die voor het eerst kwam verwoordde het als volgt: Zo bijzonder; ik kom de zaal in met een grote groep onbekende mensen en aan het eind van de workshop ervaarde ik een verbinding, zachtheid onderling maar vooral bij mezelf. Echt heel bijzonder en fijn. Ik kom graag terug.

Onze intentie is om je een fijne avond te bezorgen, bewustwording te geven van processen die spelen, te genieten, ontspannen en dat je met een goed gevoel naar huis gaat.

Wij zorgen voor een veilige bedding en dat is wat wij ook terugkrijgen van deelnemers:
- Wat een bijzondere avond was dit weer! Ellen en Hans, dank voor het vertrouwen en de veiligheid die jullie geven waardoor zo’n avond kan ontstaan!! 😘😘
- Lieverds, zo bedankt voor jullie inzet, creativiteit en integriteit💕 Zo mooi om te zien hoe jullie inspelen op wat er ontstaat, altijd met respect en zachtheid. Ik heb mogen genieten van de ruimte die ik voelde om op mijn eigen wijze manier te bewegen deze avond... Nu al zin in de volgende avond!💖

We streven naar een evenwichtige man/vrouw verhouding. Dit kunnen we echter nooit vooraf garanderen. Het kan dus gebeuren dat je een oefening gaat doen met iemand van hetzelfde gender. Wees hier bewust van.

Voel je van harte welkom.

Ellen & Hans

Praktische informatie:
Datum: 7 februari 2025
Tijd: inloop vanaf 19.10. Aanvang workshop 19.30 tot ongeveer 22.30 uur
Locatie: Centrum Sensibel, Johan Jongkindrade 285c in Capelle aan den IJssel
Bedrag: € 38,80 (inclusief kosten Hipsy)

Wij hebben flessen van 500 ml massage olie in de verkoop ad € 12,50 per fles. Graag gepast en contant betalen !! We hebben niet altijd wisselgeld bij ons.

Annuleringsvoorwaarden:
Normaliter hanteren wij als richtlijn bij annulering een vergoeding van 50% van de workshopprijs. Echter bij annulering 72 uur voor aanvang van de workshop is geen vergoeding mogelijk.
Heb je echter een vervanger gevonden van dezelfde gender welke bekend is bij ons en akkoord is met onze richtlijnen, dan is in overleg met ons mogelijk om die ander de plek in te laten nemen en zal na ontvangst van de betaling jouw workshopprijs teruggestort worden minus € 15,00 administratiekosten.

Friday 07 February 2025 from 19:30 until 22:30

Sensibel Centrum voor Healing & Bewustzijn, Johan Jongkindrade 285c, 2908 CC Capelle aan den IJssel, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

“Eén aanraking zegt meer dan duizend woorden”

workshops waarin het gaat om verbinding, aanraking, grenzen, consent, genieten.

1. Choose your tickets
Inschrijving mannen (1 option)
Verbindend Genieten 7 februari 2025

€ 38,80
Including € 0,80 service fee
Sold out
Inschrijving vrouwen (1 option)
Verbindend Genieten 7 februari 2025 Almost sold out

€ 38,80
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Verbindend Genieten

Meer evenementen van Verbindend Genieten

Sunday, 02 Feb. om 10:00
Massagedag: Tantrische blinddate en Kashmirische massage
Verbindend Genieten
Massage Tantra
Friday, 28 Mar. om 19:30
Knuffelworkshop met Anita en Hein
Verbindend Genieten
Tantra Knuffelworkshops Aanraking
Saturday, 05 Apr. om 10:00
Verdiepingsdag Verbindend Genieten
Verbindend Genieten
Tantra Aanraking Verbinding
Friday, 11 Apr. om 19:30
Verbindend Genieten
Verbindend Genieten
Tantra Aanraking Verbinding

Dit vind je misschien ook interessant

Wednesday, 18 Jun. om 11:00
Tantra Festival - Tantric Joy Festival Amsterdam 2025
Growing Loving Relations
Tantra Festivals Spirituele ontwikkeling
Wednesday, 19 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Basiscursus Tantra
De School voor Verwondering
Tantra Cursus Persoonlijke Ontwikkeling
Saturday, 01 Mar. om 10:00
Tantra for Every Body
Exploring Deeper
Persoonlijke Ontwikkeling Tantra Mindfulness
Saturday, 25 Jan. om 13:30
Playful connection workshop
Gentle Juiciness
Knuffelworkshops Playfulness Aanraking
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl