Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 16 februari 2025

VRIJ MET JE LIJF! Valentijns tantrische speel- en massagedag (VOL)

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
feb.
16
Zondag 16 februari 2025
10:00 tot 18:00

Leusden, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

VOL - WACHTLIJST MOGELIJK

In elkaars wintertrui kruipen en spelen en liefdevol plagen? Winterpret en de liefde en speelsheid van Valentijn. Je zintuigen openzetten en verheugen op dat heerlijke gevoel van vrijheid, sprankeling en zín! ‘Vrij met je lijf’ wat betekent dat voor jou? Na een eerdere succesvolle (h)eerlijke dag is er nu een valentijnseditie.
Zondag 16 februari in Leusden. Ben je erbij?
Paul & Jacobijn
---

Zondag 16 februari van 10:00 tot 18:00 uur vieren we de Liefde, voor onszelf, elkaar en het leven zelf.
Je hoeft geen partner te hebben om lief te hebben. Je kunt iemand meenemen of je laten verrassen door wat er ontstaat.
Deze dag gaat niet over rozengeur en maneschijn maar over authenticiteit, contact maken en je eigen stroom in beweging laten komen.
Spelen en massage
Je lijf wil niets liever dan gezien en gevoeld worden zoals het is. Wanneer je goed naar je lijf luistert, kun je jezelf ontmoeten zonder oordeel. Van hieruit kun je authentiek en vanuit nieuwsgierigheid bewegen, jouw verlangen volgen en ook voelen waar jouw grenzen liggen. Dit vullen we aan met tantrische ingrediënten om een afgestemde massage te geven én te ontvangen.
Doe je mee?
We hebben de perfecte locatie voor deze dag: een gewijde ruimte met muren van leem, weelderige planten en een speksteenkachel die onze lijven zal warmen. De plek heeft een mooi uitzicht op een weideveld en inmiddels ook een sauna.

Over ons
Jacobijn: Satya Kala, de naam van mijn praktijk staat voor ‘waarheid’ (Satya) en Kala voor kunst. Dit zijn twee thema’s in mijn leven waarbij Satya de drager is, leven vanuit authenticiteit, dichtbij mezelf. Kunst in al haar vormen, het creatieproces is mijn fuel for life.
Mijn ervaring in het masseren van individuen en stellen is, wanneer het lichaam het mag overnemen van het hoofd, de diepere lagen in jezelf zich vanzelf aandienen, wat helingsprocessen ondersteunt en ruimte geeft aan jouw levensenergie.
Ik houd van de eenvoud en het enthousiasme van Paul. Hij is heel ervaren met groepswerk, en ik meer met individueel werk. Toen hij me vorig jaar vroeg voor samenwerking voelde ik zowel speelse energie tussen ons en ook een bepaalde rust. Het was gelijk een ‘ja’.
Paul: Mijn leven en werk gaat over afstemming. Afstemmen met mijzelf en met het ‘hogere’. Het maakt niet uit of dat in dans is of in een massage.
Mensen ervaren mij als zachte kracht, helder en zorgvuldig.
Wanneer ik kan zijn in ‘niets doen en niets laten’, dan verbaas ik vaak mijzelf.
Jacobijn is een ervaren tantrika; invoelend, creatief, spiritueel, maar ook ‘gewoon’. Dat past bij mij. Ik voel in haar een tegenwicht, wat ons in een mooie balans brengt.

Voor wie?
De speel- en massagedag is zowel voor singles als (gelegenheids-)koppels.
Je hebt al enige ervaring op het gebied van tantra en energetische massage.
We creëren samen een veilige bedding, waarin emoties welkom zijn. Je kunt jezelf ‘dragen’ en aangeven wat je nodig hebt.
Je bent welkom om jouw levensenergie te volgen. Genieten mag. Expliciete s.ksuele aanraking is hierin GEEN onderdeel.

Waar en wanneer
Noya’s ark, Leusden
Zondag 16 februari 10:00-18:00 uur (inloop vanaf 9:30 uur)
We genieten samen van een vegetarische potluck lunch.
Inschrijving
Er is plek voor max. 14 deelnemers
Prijs
€125 singles
€225 (gelegenheids)koppel
Optioneel na afloop: Soepje en sauna €15
Stuur ons een bericht voor deelname, dan sturen we je een betalingslink en verdere informatie over de dag.
Ook voor vragen kun je ons mailen of een PB sturen
Paul: paul@aanwezigheidenovergave.nl
Jacobijn: info@satyakala.nl

Over de organisatie

Tantrische praktijk voor ten volle zijn met wat er is. Workshops en sessies (kashmirische) tantra en tantra-shibari

"We zien dingen niet zoals ze zijn, maar zoals wij zijn"

VRIJ MET JE LIJF! Valentijns tantrische speel- en massagedag (VOL)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Aanwezigheid en Overgave

Vrijdag, 10 okt. om 19:30
Aanwezigheid en Overgave met touw - Tantra & Shibari - tweeluik
Aanwezigheid en Overgave
Tantra Shibari
Vrijdag, 17 okt. om 19:30
Aanwezigheid en Overgave met touw - Tantra & Shibari - tweeluik
Aanwezigheid en Overgave
Tantra Shibari
Zondag, 23 nov. om 10:00
AANWEZIGHEID EN OVERGAVE - MET TOUW - TANTRA & SHIBARI
Aanwezigheid en Overgave
Shibari Tantra

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 06 sep. om 19:00
PLAY! Eindhoven - Daten met een vleugje tantra
PLAY! Eindhoven
Verbinding Tantra Dating
Vrijdag, 05 sep. om 18:30
Temple of Alchemy - XL Late Night Edition | Denise & Natalie
Partners in Magic
Tempel Tantra Conscious Sexuality
Zondag, 14 sep. om 10:00
Facilitator dagworkshops | Dag 1: de inhoud
De School voor Verwondering
Tantra Opleiding
Woensdag, 24 jun. om 13:00
Aliveness Festival 2026
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Tantra Ecstatic Dance Cacao ceremonie
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?