Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Lezing 'Pranic living' door Brahman Menor

Tuesday 25 February 2025 from 19:00 until 21:30

MIKA koffie en yoga, Hessenweg 187, 3731 JH De Bilt, Nederland

Over dit evenement

Ontdek een nieuwe manier van leven tijdens de lezing van Brahman Menor. Hij neemt je mee in zijn persoonlijke verhaal over leven op pure energie, zonder afhankelijk te zijn van eten of drinken. Met eenvoudige technieken zoals ademhaling, visualisaties en meditatie leer je hoe je meer energie en balans kunt ervaren.

Brahman Menor begon ooit als bodybuilder, tilde honderden kilo’s en hield zich aan een calorierijk dieet. Door een spirituele ervaring maakte hij een 180 graden ommezwaai in zijn leven om vervolgens op zoek te gaan naar de juiste voeding voor zijn lichaam. Hij probeerde allerlei diëten en kwam uiteindelijk uit bij zijn ultieme manier om zich te voeden: Pranic Living.

Hij leeft van Prana, de levensenergie die overal om ons heen is. Je kan het ook Bron Energie noemen. Deze energie kan opgenomen worden door onze cellen en onze cellen en lichaam voeden.

Ondertussen drinkt en eet hij al 6 jaar niet meer. Brahman spreekt over zijn missie om iedereen te laten ervaren dat het lichaam tot veel meer in staat is dan wat we geleerd hebben, omdat het lichaam zowel mentaal als fysiek bewuster is dan we denken. Brahman is er van overtuigd dat het lichaam zelf ziektes zou kunnen helen, wanneer wij op celniveau ons lichaam zouden her-programmeren.

De transformatie naar een leven van prana is zoveel meer dan alleen leven van prana. Als er meer prana stroomt door je lichaam verandert alles in en om je heen. De wereld om je heen zal gaan resoneren op je nieuwe staat van “ZIJN” en op de oude JIJ resonerende delen in je leven zullen van je af vloeien zonder dat je daar nog enige controle over hebt.

Tijdens deze lezing zal hij meer vertellen over wat deze transformatie met en voor je kan doen.

Praktisch:
- Ontvangst met een kopje thee is vanaf 18:30 uur, graag uiterlijk om 18:50 uur aanwezig zijn.
- De lezing begint stipt om 19:00.
- De lezing duurt ca. 2 uur en biedt ruimte om vragen te stellen.
- Tijdens de lezing is er geen pauze.

Tuesday 25 February 2025 from 19:00 until 21:30

MIKA koffie en yoga, Hessenweg 187, 3731 JH De Bilt, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

“Voel je welkom bij MIKA. Je tweede woonkamer in het hartje van De Bilt. Namaste ”

Bij MIKA staat verbinding centraal. Met jezelf & met anderen. Yoga & meditatie. Vertragen & ontmoeten.

Reviews

Crystal Molenaar

Ecstatic Dance met DJ BeijaFlow

Heerlijke flow. Fijne sfeer. Ik heb genoten!

Lees meer

Niels Jacobs

Hatha special - Yoga for men only

Wat was het toch een heerlijke start van het weekend. Antar nam ons mee op een reis naar binnen en daardoor viel alles stress, zorgen, piekeren van mij af en kwam ik tot rustig. En het was superfijn om dit in een groep met mannen te kunnen doen. Toch een andere en ook fijn energie

Lees meer

Irma Van Diggelen

Kindermatinee filmvoorstelling

Had voor mezelf eerlijk gezegd een andere verwachting van een Kerstfilm; waarschijnlijk ouderwets idee maar kon mezelf toch vrij snel overgeven aan " Wild Robot". Kinderen van allerlei leeftijd zaten of lagen geboeid te kijken in een fijne sfeer en popcorn met chocolademelk vond gretig aftrek. Al met al was het gezellig om zo samen te kijken. Ik was er alleen op afgekomen en vond het een hele ervaring zowel mbt de inhoud van de film als zoveel kinderen bij elkaar en dan nog verschillend van leeftijd. Wat mij betreft voor herhaling vatbaar.

Lees meer

1. Choose your tickets
Pranic living - Late Bird

€ 17,50
Including service fee
Sale start on 17 February 2025 at 12:00
Pranic Living - Early Bird

€ 15,00
Including service fee
Not available
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Lezing 'Pranic living' door Brahman Menor

Meer evenementen van MIKA Coffee & Yoga

Saturday, 15 Feb. om 19:00
Life Force Activation | Kundalini Activation Process (KAP)
Fleur Cladder
Kundalini Energiewerk Healing
Wednesday, 19 Feb. om 20:15
Wekelijkse groepsmeditatie bij MIKA in De Bilt (gratis)
Fleur Cladder
Meditatie
Saturday, 22 Feb. om 19:00
Ecstatic Dance met DJ NiJi
MIKA Coffee & Yoga
Ecstatic Dance
Wednesday, 26 Feb. om 20:15
Wekelijkse groepsmeditatie bij MIKA in De Bilt (gratis)
Fleur Cladder
Meditatie

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 25 Apr. om 10:00
Therapeutic Kink - BDSM for transformational healing and growth
Exploring Deeper
Persoonlijke Ontwikkeling Schaduwwerk Transformatieseksualiteit
Sunday, 30 Mar. om 12:00
Light Spirit Beurs 30 maart 2025 - terug in Enschede!
Light Spirit Events
Beurs Lezing Presentatie
Friday, 21 Feb. om 15:00
Leven van Prana - Brahman Menor
Sukha Life
Lezing
Sunday, 13 Apr. om 12:00
Light Spirit Beurs 13 april 2025
Light Spirit Events
Beurs Lezing Presentatie
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl