Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Dinsdag 11 november 2025

Adem & Trauma

Georganiseerd door
6 reviews
Volgen
nov.
11
Dinsdag 11 november 2025 om 9:15 tot donderdag 13 november 2025 om 16:00

Luttelgeest, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Voor deze verdieping is ervaring met ademen en begeleiden van sessies vereist. Daarom vragen we je bij aanschaf van het ticket om naast je motivatie ook kort je ervaring van ademen te beschrijven.

Het doel van deze training is om je kennis over trauma en de adem te verruimen en meer ervaring op te doen. Je zult een aantal nieuwe technieken leren toepassen en ook kennis maken met body handling. We zullen spreken over (de verschillende vormen van) trauma, hoe trauma te herkennen en als ademcoach aanwezig te kunnen zijn bij het ontladen en vrijgeven ervan. De verbonden ademhaling is een prachtig instrument om hierbij ondersteunend ingezet te worden.

De training is bedoeld om je trauma geïnformeerd te laten worden, we leiden dus niet op tot trauma therapeut.

Deze driedaagse is bedoeld om:
• Trauma te leren herkennen
• Inspiratie en informatie op te doen en jezelf op te laden
• Aanvullende technieken te leren
• Als ademcoaches elkaar (weer) te ontmoeten, met en van elkaar te leren en te verbinden
• Ruimte te bieden aan jullie vragen tijdens een intervisieavond
• In verbondenheid sessies met elkaar uit te wisselen en met elkaar te werken

De verdiepingsmodule bestaat uit 3 dagen, inclusief avondprogramma. Inloop eerste dag vanaf 9.15 uur, einde derde dag rond 16.00 uur. Overnachtingen en maaltijden zijn inbegrepen, evenals een handout met waardevolle informatie over trauma en ademen die na afloop verstuurd wordt.

Groepsgrootte: Maximaal 28-30 deelnemers

Over de organisatie

Adem en Stem biedt twee 9daagse ademcoachopleidingen aan en verdiepingsmodules om nog verder de diepte in te gaan met adem-, stem- en lichaamswerk.

De weg eruit is er doorheen

Adem & Trauma 3daagse
€ 695,80
Inclusief € 0,80 servicekosten

Alle maaltijden en overnachtingen zijn bij de prijs inbegrepen, evenals een handout met waardevolle informatie over trauma en ademen die na afloop verstuurd wordt. Bij het kopen van een ticket, ga je akkoord met onze algemene voorwaarden: www.ademenstem.nl/algemene-voorwaarden.

Adem & Trauma

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Adem en Stem

Dinsdag, 16 sep. om 09:15
Ademcoach opleiding
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk Stemexpressie
Dinsdag, 07 okt. om 09:15
Adem & Vrouw-zijn
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk Vrouwen workshops
Dinsdag, 18 nov. om 14:30
Adem, Hitte & Kou
Adem en Stem
Ademwerk Ijsbad Zweethut
Dinsdag, 13 jan. om 09:15
Adem & Sushumna
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 30 aug. om 10:30
Shibari XL workshop day: Learn all the basics!
Butterfly Bondage
Shibari Conscious Sexuality Lichaamswerk
Vrijdag, 03 okt. om 14:00
Workshop stembevrijding en mantra-avond met Jan Kortie
Petra Welboren
Mantra zingen Stembevrijding Stemexpressie
Maandag, 08 sep. om 09:30
TRAINING - LIFE IS NOW Twello (Elke maandagochtend - 11 weken)
Ademwerk
Lichaamswerk Adem Ademwerk
Woensdag, 23 jul. om 15:00
INBODIMENT// - Summer Celebration! 2025
INBODIMENT//
Festivals Ecstatic Dance Lichaamswerk
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?