Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Friday 18 April 2025

Van Gronden naar Ontwaken

Apr
18
Friday 18 April 2025 at 10:00 until Monday 21 April 2025 at 16:00

Vledderveen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Deep deelt oefeningen, meditaties, inzichten en lessen die haar hebben geholpen te Ontwaken. Voordat we het kleine ik kunnen loslaten moeten we haar grondig leren kennen. Weten hoe onze diverse persoonlijkheden en programmering op het leven reageren. Onszelf zoals we zijn geworden accepteren. Door bewustwording en acceptatie van onze patronen komen we in een hogere trilling. In de hogere trilling gaan we ervaren wie de werkelijke IK BEN is. In haar kan alles oplossen wat niet meer voor jou aan de orde is. Dit heet het proces van Ontwaken.

In 4 hele dagen wordt alles haarfijn uitgelegd maar ons doel is vooral ervaren. Vier dagen weg uit je omgeving nodigt uit om vaste gewoontes te doorbreken. Er zijn stilte momenten om lessen te integreren. We nemen de gitaar mee om samen Mantras te zingen en klankschalen voor de Yoga Nidra. Natuurlijk zijn er wandelingen in het omliggende bos.

Wees welkom op deze reis naar je ware Zelf!

Deep
Begon haar spirituele zoektocht 40 jaar geleden. Eerst therapeutisch en helend tot een inzicht, een ervaring kwam van God bestaat. Dit ging gepaard met een overspoeld worden door licht en liefde. Deze ervaring was als een gat in het wolkendek. Ze ervaarde de blauwe hemel erboven. Vanaf die ervaring begon een zoektocht om dit vaker te ervaren en te ontdekken wie die God of dat licht dan wel was. Ze bezocht veel Spirituele leraren.
Tot ze er achter kwam dat we Zelf het licht zijn. Dat het onze essentie is.
Als Mantrazanger (Bhakti Music), als festival organisator (Healingfestival), als trainer en coach was er altijd de drive om andere mensen ook hun essentie en licht te helpen ervaren.

Over de organisatie

Het organiseren van evenementen en activiteiten waarbij het helen van mens, dier en de aarde centraal staan.

1. Choose your tickets
Paas Retraite - 1 persoonskamer

Inclusief biologisch/vegetarische maaltijden.

€ 600,00
Including € 0,80 service fee
Paas Retraite - 2-persoonskamer

Inclusief vegetarische/biologische maaltijden

€ 540,00
Including € 0,80 service fee
Paas Retraite - tent of camper

Inclusief vegetarische/biologische maaltijden

€ 540,00
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Van Gronden naar Ontwaken

Meer evenementen van Stichting Helende Evenementen

Saturday, 07 Jun om 10:00
Verbinden met je Essentie
Stichting Helende Evenementen
Meerdaagse retraites Bewustzijnsontwikkeling Meditatie
Sunday, 24 Aug om 16:00
Van Gronden naar Ontwaken
Stichting Helende Evenementen
Meerdaagse retraites Meditatie Yoga

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Sunday, 23 Mar om 13:30
Eigenwaarde opwaarderen
Vie Sage
Lezing Trauma Release Bewustzijnsontwikkeling
Friday, 16 May om 15:00
Ecstatic Vibrations Dans Weekend
Light Spirit Events
Ecstatic Dance Meerdaagse retraites Embodiment
Saturday, 14 Jun om 09:30
Tantric Awakening Festival - Spring Edition 2025
Eigentijds Nederland
Tantra Festivals Meerdaagse retraites
Sunday, 30 Mar om 18:30
Tantra Drieluik voor 40-plussers
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Meditatie Aanraking
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl