Over dit evenement
Een sessie voor een klein gezelschap vrouwen.
Stap in een bijzondere beleving waar Yoga, Dans en Massage samenkomen tot één unieke ervaring. In deze persoonlijke sessie ontvang je volledige aandacht, zodat je volledig in je lichaam kunt landen. We werken met inspirerende opdrachten en oefeningen gericht op verbinding en bewustzijn.
Met inspiratie uit yoga en dans nodig ik je uit om tot een vrije, verdiepende dans te komen. Ideaal voor de fijnproever die verlangt naar diepgang. We sluiten de sessie af met een afgestemde, intuïtieve ontspanningsmassage — een weldaad voor lichaam, geest en ziel.
In deze speciale herfsteditie genieten we van heerlijke biologische thee, vers fruit en chocolade. Yoga, Dans en Massage om écht thuis te komen in je lijf.
De inloop is van 14:00 tot 14:15 uur en om 16:15 uur stap je als herboren de wereld weer in. Deze sessie wordt begeleid door Anne Horster.
Voor meer informatie: www.komthuisinjelijf.nl