Over dit evenement
๐๐๐๐ฌ ๐๐ ๐ฐ๐๐ซ๐๐ฅ๐ ๐ณ๐จ๐๐ฅ๐ฌ ๐ฐ๐ ๐๐ข๐ ๐ง๐ฎ ๐ค๐๐ง๐ง๐๐ง ๐ณ๐จ๐๐ฅ๐ฌ ๐ก๐ข๐ฃ ๐ณ๐จ๐ฎ ๐ฆ๐จ๐๐ญ๐๐ง ๐ณ๐ข๐ฃ๐ง? En als je de wereld zou willen veranderen, welk moment in de geschiedenis zou je dan kiezen om de loop van de geschiedenis te beรฏnvloeden? Een spannende vraag waar de personages uit *Time Bender 2* een antwoord op proberen te vinden. Kunnen we wel een goed moment kiezen? De geschiedenis die we kennen, weerspiegelt misschien niet de waarheid.
๐๐ ๐ ๐๐๐๐๐ฅ๐ค๐ฌ ๐๐ข๐๐๐ญ ๐๐๐ง ๐๐ฏ๐จ๐ง๐ ๐ฏ๐จ๐ฅ ๐ฅ๐ข๐๐๐๐, ๐ฏ๐๐ซ๐๐ข๐๐ฉ๐ข๐ง๐ ๐๐ง ๐ฏ๐๐ซ๐๐ข๐ง๐๐ข๐ง๐ rondom thema's over de New Earth, met experts en auteurs in een heel speciale omgeving. Terwijl de Bookclub plaatsvindt synchroniseren al jouw lichaamscellen met een bijzonder energieveld. โจโจ
๐๐ฅ ๐๐ฉ ๐๐๐ณ๐ ๐ค๐ซ๐๐๐ก๐ญ๐ฉ๐ฅ๐๐ค
Tijdens deze 5D Talks Book Club geniet je van twee uur in het Energy Enhancement Veld, waar ontspanning en zelfgenezing centraal staan. Je wordt omringd door de zachte, helende energie van het Energy Enhancement System en geniet van gestructureerd, Energy Enhanced water. In deze veilige en ontspannen omgeving kun je volledig loslaten, terwijl speciale frequenties je lichaam helpen om in balans te komen en zichzelf te herstellen. Omdat detoxen na een EE-Sessie heel belangrijk is, krijg je van ons een detox zoutmix mee naar huis.
Meer info: www.flowmotionenergycenter.nl.
โจ๐๐ฟHouse of Flow presenteert voor het eerst 5D Talks, met deze keer de ๐๐จ๐จ๐ค ๐๐ฅ๐ฎ๐ ๐ซ๐จ๐ง๐ ๐ก๐๐ญ ๐๐๐ฌ๐๐ข๐ง๐๐ซ๐๐ง๐๐ ๐ฏ๐๐ซ๐ก๐๐๐ฅ ๐ฏ๐๐ง ๐๐ง๐ข๐ค๐ ๐๐๐ซ๐จ๐จ: *Time Bender 2*, samen met Tijn Touber, appeltaart en chocolaatjes. Tijn Touber is muzikant, schrijver en meditatieleraar en inspireert mensen om hun potentieel te ontdekken met zijn spirituele benadering.
๐๐ โจ๐๐ข๐ฆ๐ ๐๐๐ง๐๐๐ซ ๐ verschijnt begin 2024 en volgt Anika Laroo, die ontdekt dat de Galactische Federatie is overgenomen door duistere krachten. Samen met Time Bender bedenkt zij een plan om de mensheid te bevrijden door terug in de tijd te reizen. De helden uit het boek moeten beslissen waar ze in moeten grijpen om de mensheid te redden.
Het boek heeft veel mensen geraakt en aan het denken gezet. De boodschap van liefde, eenheid en bewustwording nodigt uit tot zelfontdekking en harmonie met de natuur en elkaar. Nu is het tijd om hierover in gesprek te gaan met Tijn Touber, de schrijver.
๐๐๐๐๐๐ญ ๐ข๐ฌ ๐ข๐ง๐๐๐ ๐ซ๐๐ฉ๐๐ง ๐๐ข๐ฃ ๐ฃ๐ ๐ญ๐ข๐๐ค๐๐ญ:
๐ฟ 2 uur EESystem-tijd terwijl je gelijkgestemde zielen ontmoet
๐ฟ Kruidenthee, gestructureerd water, chocolaatjes, appeltaart en detox zoutmix
๐๐๐ ๐๐ง๐๐
19:15 - Welkom met thee, EE-water, chocola en appeltaart
19:30 - Opening
21:30 - Afsluiting
๐๐
๐๐๐ซ๐ค๐๐๐ซ ๐๐ ๐ฃ๐๐ง๐ฎ๐๐ซ๐ข ๐ข๐ง ๐ฃ๐ ๐๐ ๐๐ง๐๐ ๐๐ง ๐ซ๐๐ฌ๐๐ซ๐ฏ๐๐๐ซ ๐ฃ๐ ๐ฉ๐ฅ๐๐ค. โจ
Voor vragen: WhatsApp of bel +31 6 3962 0270.
We kijken ernaar uit je te zien bij 5D Talks!
Liefs,
Eve & ElysaโจFlowmotion Energy Center