Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Freedive: Meerhandsmassage

Thursday 09 January 2025 from 19:15 until 22:30

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Een meerhandsmassage is een bijzondere ervaring. Doordat je aangeraakt en gemasseerd wordt door meerdere handen, wordt het gemakkelijker om los te laten en je over te geven aan een diepe ontspanning. Met elkaar creëren we een veilige sfeer waarin mag zijn wat komt, waarin ruimte ontstaat voor heling en bevrijding. Voor veel mensen is het een indrukwekkende, extatische ervaring.

Op deze avonden masseer je in groepjes van 4 personen, waarbij je dus gever én ontvanger bent. Voor de gevers is het een afgestemde gezamenlijke meditatie, wat leidt tot een zacht en liefdevol geheel waarbinnen de ontvanger zich gekoesterd en gedragen kan voelen.

Het is aan de ontvanger zelf hoeveel kleren er uit gaan. We masseren wel met olie, dus het is fijn/handig als er veel huid beschikbaar is. :-) Je stemt van te voren af wat je grenzen zijn, wat je wel en niet fijn vindt. We creëren samen een veilige omgeving waarin ruimte is om dat aan te geven.

Je masseert zelf ook 3 mensen, bij elkaar kan dat zo'n 1,5 à 2 uur duren, Je moet dus wel van masseren houden, maar het klinkt tegelijkertijd zwaarder dan het is. Zelf ervaar ik het geven van dergelijke massages eerder als een rustgevende meditatie dan als fysieke inspanning.

Bart-Jan leidt de avond in, geef instructies en begeleid bij de eerste stappen. Het geheel duurt van 19:15 tot 22:30.
Er is gezorgd voor massagematrassen, doeken, olie en handdoekjes.
Neem zelf een grote handdoek mee om op te liggen en een omslagdoek (Lungi/pareo) of loszittende kleding voor als je masseert.

De avonden zijn voor alle leeftijden. Er is plek voor maximaal 16 deelnemers.

PRAKTISCHE INFORMATIE
Voor: Alle levensgenieters
Aanmeldingen gaan per koppel. Als je graag gekoppeld wil worden (geen garanties), kan je even mailen naar info@freedivecommunity.nl
Door: Bart-Jan Dokter
Kosten: €58,- per koppel

Inloop: 19:00
Zorg dat je er 19.15 bent zodat we boven op tijd met de workshop kunnen starten. De deuren sluiten om half 8.

Workshop: 19:30-22:30
Chill-space: 22:30-23:00
Locatie: kanaalweg 84A, Utrecht

Gratis parkeren kan naast het gebouw
Voor vragen mail naar: info@freedivecommunity.nl

OVER FREEDIVE
Freedive (onderdeel van Play Community) organiseert events voor alle leeftijden om jezelf beter te leren kennen en de verbinding te vergroten met jezelf en de ander. We duiken samen in het diepe via dans, tantra, intimiteit, lichaamswerk, meditatie, conscious kink en nog veel meer. Freedive staat voor speelsheid, verbinding, ontdekking en daagt je liefdevol uit. Leuk als je met ons deze ontdekkingstocht aan wilt gaan!
Freedive events zijn natural high: zonder alcohol of drugs.

Thursday 09 January 2025 from 19:15 until 22:30

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over de organisatie

“What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?”

Freedive creëert avontuurlijke en verdiepende plekken en events voor mensen die bezig zijn met persoonlijke ontwikkeling en groei.

Reviews

Patrick

Freedive: Knopen met spanning

Precies wat we hoopten van deze workshop: een klein beetje techniek, maar vooral heel veel spelen met het opbouwen en vasthouden van spanning. Fijne dynamiek, mooie demonstraties, veilige setting. Inspirerend en absoluut een aanrader!

Lees meer

Anoniem

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Het was een hele fijne, zachte en sensuele avond. Prettig en speels begeleid, waardoor er een open en veilige sfeer ontstond. Heel fijn om op deze manier mijn vrouwelijke sensualiteit verder te kunnen onderzoeken :)

Lees meer

Anoniem

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Heel fijn en gezellig, de sfeer was comfortabel en gemoedelijk. Ik kom zeker terug!

Lees meer

Freedive: Meerhandsmassage

Meer evenementen van Freedive Community

Friday, 17 Jan. om 19:30
Freedive: Juice Bar
Freedive Community
Aanraking Conscious Sexuality Verbinding
Thursday, 23 Jan. om 19:15
Freedive: Rope jam
Freedive Community
Shibari Conscious Sexuality Playfulness
Thursday, 06 Feb. om 19:30
Freedive: Conscious Impact Play
Freedive Community
Sensualiteit Conscious Sexuality Authentic Relating
Saturday, 08 Feb. om 14:30
Freedive: Rope Jam weekend-editie middag
Freedive Community
Shibari Conscious Sexuality Playfulness

Dit vind je misschien ook interessant

Wednesday, 19 Feb. om 19:15
Play Utrecht: Basiscursus Tantra
De School voor Verwondering
Tantra Cursus Persoonlijke Ontwikkeling
Saturday, 25 Jan. om 10:00
The Art of Surrender - Tantra Weekend for GBTQ+ Men
Embodied Eros
Conscious Sexuality Tantra Queer
Sunday, 02 Feb. om 10:00
Massagedag: Tantrische blinddate en Kashmirische massage
Verbindend Genieten
Massage Tantra
Saturday, 25 Jan. om 13:00
Energy Play Temple: The Impulse of Pleasure | by Denise & Wave
Wave Davis
Tantra Tempel Conscious Sexuality
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl