Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 16 februari 2025

Valentijn Actie! Open your heart | Cacao ceremonie + Yoga Nidra

Georganiseerd door
45 reviews
Volgen
feb.
16
Zondag 16 februari 2025
14:30 tot 17:00

De Zendo, Profetenlaan 2, 6564 BL Heilig Landstichting, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Hi lieve jij,

Leuk dat je mee wil gaat doen de Open your heart mini retreat | Cacao ceremonie + Yoga Nidra

Deze ceremonie tunen we in op de lente, en de zaadjes | intenties die jij wil laten ontkiemen in 2025.

>>>> Speciale Valentijn actie | Duo Ticket Actie – €59 per persoon (€118 per 2) <<<<<

Kom samen naar de Open Your Heart Cacao Ceremonie en ontvang korting! ✨

Koop een duo-ticket en betaal maar €59 per persoon (normaal €69). Een mooie kans om samen met een vriend(in), familielid of partner een fijne ceremonie en een diepe hartverbinding te ervaren.


De Mini Retreats en Cacao Ceremonies waren afgelopen keren steeds een groot succes en de reacties razend enthousiast. Wow wat ben ik daar dankbaar voor :-)

Voor alle info lees hieronder verder:

Een paar reacties:

"Dit was mijn eerste keer, en ik ging naar binnen met een totaal open geest. Het was een geweldige reis naar binnen en ik kreeg prachtige inzichten en antwoorden. "

"WOW, in 1 woord fantastisch. Het was echt boven verwachting en de beste cacao ceremonie tot nu toe. Iris is ook zo fijn. Zij spreekt mooi, helder, nuchter in zonder ‘sturing of invulling’. Ze is hartelijk, rustig. En de opbouw was goed."

" Het was heel bijzonder om deze ceremonie te beleven! Ik wist niet wat ik ervan kon verwachten en liet me door jou leiden. Bijzonder wat er dan als vanzelf los kwam aan emoties. Ik ‘wist’ wel dat die er zaten en door de ceremonie kon ik ze zo beleven en laten gaan. De hartmeditatie en journalen was heel goed en fijn. De beleving is teveel om alles in woorden om te zetten. De omgeving, het weer, de volle maan, de sfeer, alles bij elkaar was het."

" Het was echt een bijzondere middag. Het heeft me goed gedaan. En Iris doet alles met zoveel aandacht ."

Wow wow wow. Hier wordt ik echt helemaal blij van!

Want mijn intentie is om jou op een zachte manier weer te laten connecten met je echte Zelf, je Inner Voice en daarvoor zet ik een aantal hele mooie tools in:


Cacao Ceremonie
oa Cacao opent je hart op een hele vriendelijke manier. Het is een oeroud “medicijn” dat oa door de Maya’s en Azteken werd ingezet bij ceremonies. Door de stofjes in de Cacao en de ceremonie kom je helemaal bij innerlijke jezelf.

Yoga Nidra
Bij Yoga Nidra mag je heerlijk gaan liggen in Savasana en neem ik je in 7 stappen mee in een hele diepe ontspanning waarbij je hersen golven in Theta en Delta staat komen. Hier word je zelfgenezend vermogen geactiveerd en lijkt het soms alsof je slaapt. In deze staat plant je je zaadje, je intentie, in Sanskriet een Sankalpa genoemd.

Samen een unieke combinatie die heel mooi op elkaar aansluit. Door de Cacao open je je hart en door de Yoga Nidra ontspan je op diep niveau en kun je je intenties op een hele fijne manier integreren.

Belangrijke info.
Cacao Ceremonie en Yoga Nidra kan in principe door iedereen gedaan worden. Mocht je momenteel mentale of fysieke problemen hebben, zoals een depressie, hartproblemen, hoge bloeddruk of iets anders, geef dat dan hier onder aan. Dan overleggen we even hoe we de sessie op jou kunnen afstemmen. Ook moet de hoeveelheid cacao aangepast worden als je zwanger bent. Helaas is cacao icm met het gebruik van SSRI-medicatie (bijvoorbeeld bepaalde antidepressiva en slaapmedicatie) niet geschikt.


Contra Indicaties Cacao:
Voor de complete lijst met cacao icm medicatie kijk hier: Lijst medicatie + cacao
https://ukiyo-inflow.nl/medicatie-lijst-cacao


Hieronder alle info en het programma. Je ontvangt nog een mail met alle info in de week voor het mini retreat.

Je mag gaan genieten van een heerlijke ontspannende en helende zondag middag, waar je op een fijne manier je hart gaat openen, meer in contact komt met je innerlijke zelf en je innerlijke wijsheid: je intuïtie.

Locatie:
Een prachtige plek midden in de natuur aan de rand van Nijmegen: De Zendo.

Het magische programma:
We gaan de hele middag heerlijk ontspannen, maar vooral ook connecten met je hart, je Inner Voice.

14.15 inloop
14.30 start programma, een mooie combinatie van:
* een cacao ceremonie
* een hart meditatie en journalen
* een diep ontspannende Yoga Nidra sessie.
* tussendoor tijd voor iets te drinken en een snack
17.00 einde programma: tijd voor nog een kopje thee en even nagenieten

Tickets:
De prijs voor dit middag vullend programma incl Cacao Ceremonie is €69,- pp.

Cacao, Thee en snack included !

Waar ga je mee naar huis?
* Een uitgerust en opgeladen gevoel.
* Een diepere connectie met je innerlijke zelf en je intuïtie, jouw hart energie!
* Meer in harmonie met jezelf


Ik kijk er enorm naar uit. Het gaat zo tof worden!


With love,
Iris
Ukiyo In Flow

(PS: Wil je met een eigen groepje een Cacao Ceremonie of ( vrouwen) cirkel organiseren? Dat kan! Neem gerust even contact met me op via info@ukiyo-inflow.nl )

Over de organisatie

Ukiyo In Flow | yoga nidra + cacao ceremonie + mini retreats + events in Nijmegen

Retreats met oa Yoga Nidra, Cacao Ceremonie, Reiki, Energie werk en Yin Yoga.

Valentijn Actie! Open your heart | Cacao ceremonie + Yoga Nidra

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Ukiyo In Flow

Uitverkocht
Uitverkocht
Zondag, 30 nov. om 14:30
Open your heart mini retreats | Cacao ceremonie + Yoga Nidra
Ukiyo In Flow
Cacao ceremonie
Zondag, 14 dec. om 10:00
End of Year • One Day Retreat | Zondag 14 December 2025
Ukiyo In Flow
Cacao ceremonie Klankreis-Soundbath 1-Dags retraite
Zondag, 21 dec. om 14:30
Open your heart mini retreats | Cacao ceremonie + Yoga Nidra
Ukiyo In Flow
Cacao ceremonie

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 07 dec. om 13:00
Ode aan de Yoni Winter Community Dag @ Avani
Ode aan de Yoni
Vrouwencirkels Mantra zingen Cacao ceremonie
Vrijdag, 21 nov. om 19:30
Cacao & Mantra Singing Circle
INHARMONY Mantra Singing Circles
Cacao ceremonie Mantra zingen Zangcirkel
Vrijdag, 14 nov. om 18:00
Cacao Ecstatic Dance | Henners
Odessa Amsterdam Ecstatic Dance
Ecstatic Dance Cacao ceremonie Live muziek
Vrijdag, 14 nov. om 19:30
Rite of the womb
Pink Palm Tree
Rite of the Womb Inwijdingen Cacao ceremonie
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?