Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Saturday 14 June 2025

Workshop familieopstellingen

Georganiseerd door
6 reviews
Volgen
Jun
14
Saturday 14 June 2025
9:30 until 13:00

Wite Mar 7, 8939 CC Leeuwarden, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Kom en doe mee met onze workshop familieopstellingen waarin we samen dieper ingaan op de onbewuste dynamieken en patronen binnen jouw systeem.

Het kan ontzettend bevrijdend zijn wanneer jij je onbewuste patronen kunt herkennen en kunt plaatsen. In een familieopstelling met representanten maken wij gebruik van alle informatie die ligt opgeslagen in het familiesysteem om verbanden te leggen en bepaalde dynamieken aan het licht te brengen. Doordat je inzichten krijgt in jouw familiesysteem, worden onbewuste patronen bewust aangekeken en vanuit daar is beweging mogelijk.

Je wordt geboren in een familiesysteem, zonder dat je daar zelf bewuste keuzes in kunt maken. In andere gevallen heb je zelf een keuze om tot een bepaald systeem te behoren, zoals een gymclub, tennisvereniging, school, organisatie waar je werkzaam bent, een land, enzovoort. De systemen waarin je zelf kunt stappen, kun je ook zelf beslissen om eruit te stappen. Echter kun je niet uit jouw familiesysteem stappen; hier ben je onlosmakelijk aan verbonden. Ook ben je hiermee verbonden, zelfs als je ze nog nooit hebt ontmoet of het contact hebt verloren.

Je hebt het leven gekregen door je vader en je moeder. Je bent dus 50% je moeder en 50% je vader. Jouw ouders zijn dat weer van hun ouders. Via die lijn wordt niet alleen het leven doorgegeven, maar ook wat er door de mensen voor jou is ervaren.

Onbewust en vanuit de liefde van een kind ben je erg loyaal richting jouw familiesysteem. Het is namelijk voor de overleving van een kind erg van belang om ergens bij te blijven horen. Op latere leeftijd kan de loyaliteit echter tegen je gaan werken. Maar omdat het familiesysteem zo’n grote invloed heeft op ons leven en ons zijn, liggen veel antwoorden niet alleen binnen onszelf, maar ook in het familiesysteem.

Wat te verwachten?
- Interactieve sessies met vraaginbrengers en representanten.
- Verkenning van (on)bekende thema's en dynamieken.
- Geen ervaring vereist, kom gewoon zoals je bent.

Je kunt deelnemen als representant (€25)
of als vraaginbrenger (€88).
Dit is inclusief koffie, thee en lekkernijen.

Heb je vragen, bel gerust.
Margreet Stienstra 0612878071
Kijk voor meer informatie op www.itsallconnected.nl

Over de organisatie

Ik begeleid familieopstellingen. Loop je ergens tegen aan in je leven? Verken de mogelijkheden van systemisch werk en ontdek hoe het jou kan helpen.

Plan je afspraak voor jouw reis naar binnen. De mooiste reis die er is!

1. Choose your tickets
Vraaginbrenger Almost sold out

Ontvang je eigen familieopstelling door zelf een vraag in te brengen.

€ 88,80
Including € 0,80 service fee
representant

Je neemt deel aan de workshop familieopstelling en je kunt gevraagd worden als representant. Dit is geheel vrijblijvend.

€ 25,80
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Workshop familieopstellingen

Meer evenementen van It's all connected

Saturday, 29 Mar om 09:30
Workshop familieopstellingen
It's all connected
Familieopstellingen Meditatie Systemisch werk
Sunday, 25 May om 09:00
Loyaliteit issues - jij en jouw relaties
Own je plek
Familieopstellingen Systemisch werk Persoonlijke Ontwikkeling
Saturday, 05 Jul om 09:30
Workshop familieopstellingen
It's all connected
Familieopstellingen Systemisch werk Zielsverbinding
Saturday, 19 Jul om 09:30
Workshop familieopstellingen
It's all connected
Familieopstellingen Systemisch werk Verbinding

Dit vind je misschien ook interessant

Sunday, 30 Mar om 10:30
Club 0.0 en de kunst van nuchter leven
Club 0.0
Kennis Bewustzijnsontwikkeling 1-Dags retraite
Saturday, 03 May om 10:00
LIP-opstellingenochtend (innerlijk kind/tiener) (Zuid-Limburg)
Patty Golsteijn - Opstellingen
Opstellingen Innerlijk Kind Familieopstellingen
Saturday, 10 May om 09:30
The Heart of Wo/Men: mannen-vrouwen-cirkel-dag
Reuzehulp
Mannencirkels Bewustzijnsontwikkeling Vrouwencirkels
Wednesday, 16 Apr om 13:00
Opstellingenmiddag over gezinnen (Zuid-Limburg)
Patty Golsteijn - Opstellingen
Opstellingen Gezin/Familie Familieopstellingen
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl