Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 16 november 2024

Dance with life workshop (tantric dance plus)

nov.
16
Zaterdag 16 november 2024
13:30 tot 17:00

Utrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Ontdek de kracht van verbinding in de workshop Dance with Life.

Met Ecstatic Tantric Dance en verdiepende oefeningen uit authentic relating verkennen we de kunst van echt contact maken: met jezelf, met de ander, en met het leven zelf. Voel, beweeg en laat het leven door je heen dansen.

In een veilige en speelse ruimte nodigen we je uit om de diepte in te gaan, je vrijer te voelen en grenzen te verkennen en te respecteren.

Je hebt geen danservaring nodig – enkel een open hart en nieuwsgierigheid om het leven en het verbinden met de ander op een dieper niveau te omarmen.

Stap in de dans, verbind, en laat je leiden door wat er in het moment ontstaat.

In deze workshop draait het niet om perfectie, maar om jezelf laten zien zoals je bent en vanuit daar verbinding aangaan.

Praktische informatie:

Locatie: Danscentrum Utrecht
Dag: zaterdag 16 november
Tijd: 14 - 17 inloop vanaf 13.30

Doelgroep:

De workshop staat open voor iedereen die dieper wil verbinden met zichzelf en de ander. Of je nu
ervaring hebt of niet. Ben je nieuwsgierig naar jezelf en open voor nieuwe ervaringen - dan is deze middag voor jou.

Wat je kunt verwachten:

* Veilig en respectvol leren grenzen
aangeven en voelen
* Contact maken vanuit
authenticiteit, zonder oordeel
* Verdieping in jezelf en hoe je
verbinding aangaat met de ander

Spreekt het je aan: schrijf je in en dans mee met het leven!

Deze Dance with Life - middag wordt gegeven door Margreeth van Tilburg & team

levensgenieter, ondernemer, moeder, coach en fotograaf met een passie voor communicatie, bewustwording, tantra, dansen en reizen.

Vanaf het eerste moment dat Margreeth in aanraking kwam met ecstatic & Tantric Dance voelde ze een yesss !!! ✨🔥 Dansen, verbinding & bewustwording gecombineerd!

Wat is dit magisch & bijzonder / elke keer weer. Margreeth danst wekelijks en verzorgt regelmatig workshops voor beginners en ervaren dansers, voor jongeren en ook alleen voor vrouwen. Daarnaast verzorgt ze voor het tweede seizoen de Dance with Life: jaartraining. Ze heeft de teacher opleiding afgerond bij Art of Loving. Ze danst al jaren Kizomba, ecstatic dance, contact improvisatie, zouk en 5 ritmes. In haar workshops en trainingen combineert ze haar ervaring & kennis van dans met bewustwording, oefeningen uit mindfulness, tantra en verbindende (nvc) communicatie, authentic relating.

Al vanaf jonge leeftijd danst ze en is ze veel bezig met persoonlijke ontwikkeling & bewustwording. Diverse opleidingen gedaan op dit gebied, waaronder mindfulness trainer, reiki, verbindende (non/violent) communicatie, zen/vipassana meditatie, verbonden ademhaling, lichaamswerk, systemisch werk & tao van familie opstellingen (IVSW, Veld van waarheid), tantra (CvT, Wild tantra)

Ze woont in Utrecht met haar 3 kinderen. Op Vlieland heeft ze een eigen stilteplek voor bewustwording, mindfulness, yoga / dansen aan zee, retraites.

Margreeth:
“Tantra en Tantric Dance helpen mij mijn levensenergie nog meer te laten stromen en mijn speelse, sensuele en passionele kant te omarmen. Ik vind het zo mooi hoe je in verbinding met jezelf en de ander, in het leiden en volgen zo mooi spiegels krijgt in bewustzijn. Op emoties wat leeft er in jou, op grenzen, op andere triggers wat geraakt wordt.
Het dansen met mannelijke en vrouwelijke polariteit is zo verreikend en brengt mij zo in mijn kracht met een stromende levensenergie.

Gewoon zijn, met aandacht zijn, meebewegen op de energie die in verbinding en in het moment ontstaat”
Dans met het leven - dans met wat is!

Het geeft mij veel energie om mensen op ontspannen manier te laten stralen en in hun kracht te zetten.

Meer over mijzelf is te vinden op

@margreethvantilburg
Dansmethetleven.nl

Tot snel, tot dan(s) 💃💞🕺🏼

Margreeth & Team
0615-048546
Hipsy.nl/dancewithlife

===

Reviews van de vorige keer

Sanne
Dance with life - Intensive training

Wat een heerlijke avond! Margreeth begeleidt de workshop met aandacht, plezier en aanwezigheid. De workshops (ik heb er nu meerdere gevolgd) zijn altijd goed opgebouwd, waarin veel ruimte is voor landen, veiligheid, individuele behoeften, connectie en speelsheid. Alles is welkom en dat voel je ook echt. Ontzettend fijn!

Over de organisatie

4.9
(77)
·
213 volgers

Dance with Life | Dansmethetleven.nl

Vergroot je bewustzijn Dans, mindfulness, communicatie, energie, tantra, tantric dance, dans opstellingen, lichaamswerk levensenergie gaat stromen!

💃🕺🏼 Dance with what is

Dance with life workshop (tantric dance plus)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dance with Life | Dansmethetleven.nl

Dance with life workshop - tantric dance plus
do. 25 jun.
19:30
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Dansen in verbinding Persoonlijke Ontwikkeling
Retreat Yourself Vlieland
vr. 26 jun. - ma. 29 jun.
Oost-Vlieland
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Bewustzijnsontwikkeling Mindfulness Meerdaagse retraites
Tantric Dance young 20 - 36
di. 30 jun.
19:30
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Persoonlijke Ontwikkeling Verbinding
Dansopstelling (heel je moederwond, opstellen vrouwenlijn)
wo. 1 jul.
10:30
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Vrouwen workshops Familieopstellingen Systemisch werk
Retreat Yourself Vlieland
vr. 3 jul. - ma. 6 jul.
Oost-Vlieland
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Bewustzijnsontwikkeling Mindfulness Meerdaagse retraites
Retraite Dans met het leven - Sadhaka 🇫🇷 - tantric dance plus
zo. 19 jul. - za. 25 jul.
Orsennes
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Frankrijk
Meerdaagse retraites Tantra Tantric Dance
Dance with Life kennismakingsdag - empowerment & embodied leiderschap
zo. 26 jul.
15:00
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Persoonlijk Leiderschap Persoonlijke Ontwikkeling
Retreat Yourself Vlieland
vr. 4 sep. - ma. 7 sep.
Oost-Vlieland
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Bewustzijnsontwikkeling Mindfulness Meerdaagse retraites
Dance with Life jaartraining - empowerment & embodied leiderschap
zo. 13 sep.
15:00
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Persoonlijk Leiderschap Authentic Relating
Tandava - Kasmirische massage - 2 daagse
za. 17 okt.
10:30
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Massage Tantra Tantric Dance
Dance with life: dance, touch & play (ervaren dansers)
za. 17 okt.
19:30
Utrecht
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Dansen in verbinding Tantra

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.