Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Friday 13 December 2024 from 19:30 until 22:30

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Hey vrouw! Kom je ook spelen met sensualiteit en juicyness?
Een avond om op een ontspannen manier met andere liefhebbers van dit genre samen te komen, te avonturieren en te ontdekken. Het is voor ervaren spelers die zin hebben om op een chille ongedwongen manier elkaar te ontmoeten. Het is ook voor mensen die het hele sensuele en seggspositieve wereldje wel interessant vinden, al enige ervaring hebben met intimiteit/tantra/consent/knuffelworkshops, en willen aftasten of het wel echt iets voor ze is.
Voel je welkom in de Juicebar! ;-)

Deze avond is voor alleen 'vrouwen'. Dat betekent dat je als je je vrouw voelt, je welkom bent op deze avond. Voor alle andere mensen hebben we andere leuke Juice Bar avonden. :-)

Een avond met twee delen
Het eerste uur richten we ons op het leren omgaan met verlangens, grenzen, consent, uitreiken en afstemmen. Dit alles op een speelse, prikkelende edoch gestructureerde manier.
Het tweede deel van de avond is er een open space, waarbij je vrij kan rondbewegen en ontmoeten. We richten de zaal in in meerdere corners zodat je een beetje kan verkennen welke vibe er op het moment bij je past. We hebben daarbij een ‘broekjes aan’-beleid, waarover hieronder meer, waardoor je je binnen de kaders lekker vrij kan bewegen.
Aan het einde sluiten we gezamenlijk af en kunnen we sappig naar huis.

Broekjes aan?
Yep! Wij geven de voorkeur aan meer tijd als je je met een groep in meer seggsueel expliciete activiteiten wil bewegen. Een avond biedt daar in deze context niet genoeg ruimte voor, dus kiezen we voor een ‘broekjes aan’-beleid. Dat geeft ook voor mensen voor wie het allemaal nog wat nieuw is een veilig kader, je weet waar je aan toe bent als je verschijnt.

Verwachtingen?
Sja, misschien is het fijn om die los te laten... Een basiskenmerk van een Open Space is dat het heel variabel is wat er kan ontstaan. De dynamiek van de groep en de leden ervan maken de sfeer, wat heel uiteenlopend kan zijn, per moment in de avond en van persoon tot persoon. Waar de één de meest extatische tijd van z’n leven heeft kan de ander getriggerd raken of ultiem aan het chillen zijn. De beste tip die we je kunnen geven is om te ontspannen en dat je je misschien al gelukkig mag prijzen dat je ueberhaupt in een leven leeft waar je in dit soort settings terecht kan komen.

Wat neem ik mee?
Je mag je kleden zoals je je lekker voelt. Misschien is dat sexy, misschien is dat comfortabel, misschien neem je meerdere verschillende dingen mee om aan te trekken. Een badjas, kimono of omslagdoek kan wel fijn zijn als je een beetje bedekt over de gang wil lopen.
Verder zijn er misschien spullen waarmee je wil spelen, touwen, blinddoeken of andere spannende zaken. Je kan je partner meenemen of alleen komen, allebei goed.

De Juicebar is interessant voor je als je:
- al wat ervaring hebt met (workshops/cursussen over) tantra, knuffelworkshops, aanraking, intimiteit en/of consent.
- het fijn vindt om je sensualiteit en lijfelijkheid te leven, je houdt van zinderend en prikkelend contact maken, spelen met verlangens en plezier maken.
- je meer wil oefenen in het bewegen binnen open spaces, of je er nou al veel bent geweest of nog niet of heel weinig. Het is altijd leerzaam, interessant en mogelijk zeer prettig.
- geïnteresseerd bent om deel te nemen aan de Sensuele Expeditie maar je weet nog niet zo goed wat je kunt verwachten
- al wel eens naar een seggspositive event bent geweest, maar je vindt het lastig om je in de open spaces te bewegen

PRAKTISCHE INFORMATIE
Door: Lisa & Maryse
Voor: vrouwen (heb je hier vragen over? Mail ons dan gerust naar info@freedivecommunity.nl)
Kosten: €29,-
Taal: Nederlands, maar als er veel Engelstalige mensen aanwezig zijn kan het zijn dat het begeleide gedeelte in het Engels wordt gegeven.

Volgende events:
17 januari
14 februari: kinky valentines editie
14 maart

Inloop: 19:00
Zorg dat je er om 19:20 bent zodat we boven op tijd kunnen beginnen. Na 19:30 zit er niemand meer bij de voordeur om je binnen te kunnen laten.
Juicebar: 19:30-22:30
Na-chill: 22:30-23:00

Locatie: Kanaalweg 84A in Utrecht
Gratis parkeren kan naast het gebouw
De parkeerplaats is afgesloten met een slagboom. Als je aankomt rijden zijn er twee opties:
1) Bel bij de slagboom aan. Er gaat binnen dan een bel van waaruit we open kunnen doen (Let op: alleen tijdens de inloop van de workshop!) Horen we die niet?
2) Laat dan onze Play/Freedive-telefoon overgaan (06-28998587). We nemen niet op, maar zullen wel de slagboom open doen 🙂
Na afloop bij het wegrijden gaat de slagboom automatisch open.
Voor vragen mail naar: info@freedivecommunity.nl

OVER FREEDIVE
Freedive (onderdeel van Play Community) organiseert events voor alle leeftijden om jezelf beter te leren kennen en de verbinding te vergroten met jezelf en de ander. We duiken samen in het diepe via dans, tantra, intimiteit, lichaamswerk, meditatie, conscious kink en nog veel meer. Freedive staat voor speelsheid, verbinding, ontdekking en daagt je liefdevol uit. Leuk als je met ons deze ontdekkingstocht aan wilt gaan!
Freedive events zijn natural high: zonder alcohol of drugs.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Freedive agenda: https://www.freedivecommunity.nl/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Friday 13 December 2024 from 19:30 until 22:30

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Over de organisatie

“What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?”

Freedive creëert avontuurlijke en verdiepende plekken en events voor mensen die bezig zijn met persoonlijke ontwikkeling en groei.

In samenwerking met

Reviews

Patrick

Freedive: Knopen met spanning

Precies wat we hoopten van deze workshop: een klein beetje techniek, maar vooral heel veel spelen met het opbouwen en vasthouden van spanning. Fijne dynamiek, mooie demonstraties, veilige setting. Inspirerend en absoluut een aanrader!

Lees meer

Anoniem

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Het was een hele fijne, zachte en sensuele avond. Prettig en speels begeleid, waardoor er een open en veilige sfeer ontstond. Heel fijn om op deze manier mijn vrouwelijke sensualiteit verder te kunnen onderzoeken :)

Lees meer

Anoniem

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Heel fijn en gezellig, de sfeer was comfortabel en gemoedelijk. Ik kom zeker terug!

Lees meer

Freedive: Juice Bar (vrouwen editie)

Meer evenementen van Freedive Community

Thursday, 23 Jan. om 19:15
Freedive: Rope jam
Freedive Community
Shibari Conscious Sexuality Playfulness
Thursday, 06 Feb. om 19:30
Freedive: Conscious Impact Play
Freedive Community
Sensualiteit Conscious Sexuality Authentic Relating
Saturday, 08 Feb. om 14:30
Freedive: Rope Jam weekend-editie middag
Freedive Community
Shibari Conscious Sexuality Playfulness
Tuesday, 11 Feb. om 19:15
Freedive: Rope Journey
Freedive Community
Shibari Aanraking Verbinding

Dit vind je misschien ook interessant

Thursday, 30 Jan. om 19:15
Play Utrecht: Tantra avond voor vrouwen
Play Utrecht
Vrouwencirkels Leven vieren Verbinding
Tuesday, 25 Feb. om 19:00
PLAY! Eindhoven - Verdiepingscursus Tantra
PLAY! Eindhoven
Tantra Verbinding Persoonlijke Ontwikkeling
Sunday, 02 Feb. om 17:00
Temple of Devotion - 2 February (Temple Night)
Liz Hunter Coaching
Tantra Conscious Sexuality Tempel
Saturday, 01 Feb. om 18:30
Temple Party | Romeo & Juliet
Ecstatic Temple
Tantra Tempel Conscious Sexuality
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl