Over dit evenement
Ground & Heal
Cacao & Breathwork (optioneel met microdosering) Ceremonie
Je bent van harte welkom op deze zachte, liefdevolle ochtend voor jezelf. Er is ruimte voor maximaal 8 deelnemers.
De Volle Maan in mijn standvastige, geaarde teken Stier is net geweest en deze energie nodigt ons uit om dieper in onszelf te verankeren. Om ons te verbinden met ons hart, ons bekken, onze ziel en met de ander. Om diep te leren kijken. Onszelf echt te zien, in onze kracht en essentie - en daarmee ook de ander te kunnen zien.
Dit is een helende reis, zacht en verzachtend. Geen quick fix of explosieve energie. Mijn beddingen zijn zacht, transformerend, verruimend en verrijkend vanuit zachtheid. In die zachtheid vinden we onze kracht. Eerst verankeren in onze vrouwelijkheid, dan zal de mannelijke energie ons als vanzelf in de juiste richting wijzen.
We verbinden ons eerst met onszelf en de ander. Wanneer deze verbinding is gelegd, verbinden wij ons met het tweede medicijn (jij bent jouw eerste medicijn): de ceremoniële cacao. Hiervoor gebruik ik altijd ceremoniële cacao van Pure Kakaw. Ik zal je begeleiden in een liefdevolle reis. Aanvullend kan je kiezen voor een microdosering (lokaal uit Nederland) om je nog meer te verbinden met jezelf en met wat gezien mag worden. Na deze liefdevolle reis, verbinden wij ons met het medicijn de adem.
In een zachte en helende ademreis zul je contact maken met oud zeer, met oude overtuigingen, met blokkades en met alles wat jou nog tegenhoudt om vanuit je hart te leven. De ademreis brengt je in vervoering en in beweging. Gestagneerde energie komt vrij en je zult letterlijk en figuurlijk meer leven inademen. De adem is leven. Je vergroot hiermee je eigen container, je capaciteit om de uitdagingen van het leven aan te gaan. Je laat los en komt uit de ademsessie als een zachter en krachtiger mens.
Is het je eerste ademsessie of cacao ceremonie? Dan ben je uiteraard ook van harte welkom.
Opdat we als mensheid mogen helen. Opdat we onze harten niet meer hoeven te sluiten.
Opdat we ons laten leiden door onze harten en zielen. Opdat we erkennen dat er geen strijd is. Dat alles één is en harmonie het hoogste goed.
Een week van tevoren ontvang je aanvullende informatie en een vragenlijst. Deze dien je 48 uur van tevoren ingevuld naar mij toe te sturen. Twijfel je met betrekking tot eventuele contra-indicaties zoals een ziekte of medicijngebruik? Mail mij even, dan kijk ik met je mee.
Ik heb ook een combi ticket toegevoegd voor 13 oktober en deze dag.
https://hipsy.nl/event/70815-tension-release-breathwork
Ahé,
In liefde,
Met zoveel liefde,
Jeanine,
Nog even in Nederland, daarna spreid ik mijn vleugels de wijde wereld in
X