Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 28 december 2024

VOLGEBOEKT = 7-daagse Yogavakantie Portugal Oud en Nieuw 2024 -2025

dec.
28
Zaterdag 28 december 2024 om 13:30 tot vrijdag 03 januari 2025 om 12:00

Vila Nova de Cacela, Portugal

Over dit evenement

Op dit moment is deze yogavakantie volgeboekt. Je kunt ons een berichtje sturen voor een vrijblijvend plekje op de wachtlijst. Of kom in april met Pasen naar Portugal, voor die yogavakantie zijn nog 2 plekjes vrij.

🌸🌺 Zin in rust en ruimte voor jezelf aan het einde van dit jaar? Kom met Oud & Nieuw naar de Algarve om te genieten van de buitenlucht, de winterzon en een afwisselend programma met oa een dagtrip naar de Spaanse stad Sevilla!

Je verblijft in een luxe, vrijstaande villa met verschillende kamertypes, een grote tuin met zwembad, een aparte yoga binnenruimte en een prachtig uitzicht over de omliggende heuvels. De groep is klein, maximaal 7 gasten in een groep. Er zijn nu nog 4 plaatsen vrij!

Onze yogavakantie is compleet verzorgd, zodat je maximaal kunt opladen! Dagelijkse yogalessen (Hatha, Yin en 2 sessies Yoga Nidra), je kunt 3 keer per dag aanschuiven voor een gezonde maaltijd (zonder vlees en soms met vis) en ook krijg je een ontspanningsmassage met olie. Verder maken we een stiltewandeling door de natuur, staat er een uitstapje naar Sevilla gepland en gaan we de jaarwisseling vieren in de leuke stad Tavira. Voel je welkom om het prachtige zuiden van Portugal te ontdekken!

Prijs
Deze 7-daagse reis bieden we aan voor € 1099,- per persoon. Je verblijft dan in een gedeelde 2-persoonskamer met 2 aparte bedden. Het ticket naar Faro kun je zelf boeken bij Transavia of Ryanair.

Beddengoed, handdoeken en een strandlaken liggen uiteraard voor je klaar, net als alle spullen die je nodig hebt voor de yoga- en meditatielessen.

🍀 28 december t/m 3 januari 2024
Er is een programma, maar voel je vrij om het voor jezelf aan te passen. Dat jij een ontspannen week hebt is het belangrijkste!

Alles inclusief:
💛 6 nachten in een vrijstaande villa met zwembad en prachtig uitzicht
💛 Op de meeste dagen 2 keer yogales (hatha, meditatie, yin en 2 yoga nidra sessies)
💛 Yogales in de duinen of op het strand
💛 Alle maaltijden & drankjes in de villa, inclusief een wijntje bij het diner voor de liefhebber
💛 Ontspanningsmassage met olie
💛 Stiltewandeling van ongeveer 1,5 door de natuur
💛 Bezoek aan de gezellige stad Sevilla met lunch + diner op eigen gelegenheid en kosten
💛 Jaarwisseling met vuurwerk in Tavira
💛 Luchthaventransfers van en naar Faro en vv op aangegeven tijden

Heb je nog vragen of wil je iets overleggen? Als je het contactformulier invult, dan hoor je zsm van ons! Of stuur een app naar 06-36148364

Hopelijk tot in Portugal, zonnige groet Anouk & Dennis - Alegria Yogavakanties Portugal

Over de organisatie

Bij Alegria Yogavakanties beleef je een ontspannen en compleet verzorgde week op een heerlijke locatie in Centraal- Portugal.

Yoga is voor iedereen, onze kleinschalige yogavakanties ook!

VOLGEBOEKT = 7-daagse Yogavakantie Portugal Oud en Nieuw 2024 -2025

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Alegria Yogavakanties Portugal

Vrijdag, 17 okt. om 13:30
Yogavakantie 17 t/m 23 oktober 2025 Portugal
Alegria Yogavakanties Portugal
Vakantie Yoga Reizen

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Woensdag, 23 jul. om 09:00
Het Pad van Ja - Accomodatie '25
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Zaterdag, 19 jul. om 14:00
Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga
Vlierhof Community
Ecstatic Dance Yoga Mantra zingen
Donderdag, 07 aug. om 16:00
WOMEN OF LIGHT - retreat
Suyana
Meerdaagse retraites Stembevrijding Vrouwen workshops
Woensdag, 13 aug. om 16:00
One Tribe Zomer Gathering 2025: Thuiskomen in Liefde 💛
ONE TRIBE: samenkomen met open hart
Gatherings Festivals Meerdaagse retraites
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?