Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 06 oktober 2024

Stap in jouw Design - Human Design opstelling

okt.
06
Zondag 06 oktober 2024
13:00 tot 17:00

Apeldoorn, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Ben je nieuwsgierig naar jouw Human Design en wil je dit diepgaand ervaren?

Dan nodig ik je van harte uit voor een unieke middag waar we Human Design combineren met de kracht van opstellingenwerk.

Je hebt je Human Design chart misschien al eens bekeken en voelt een uitnodiging om dieper te duiken in jouw unieke blauwdruk. Deze middag is een waardevolle stap naar meer zelfinzicht en bewustwording, waarbij je letterlijk contact maakt met jouw persoonlijke design. Je zult de energiecentra doorvoelen en ontdekken hoe je chart werkt voor jou. Dit kan verhelderende inzichten geven en bijdragen aan acceptatie en rust in jezelf.

Wat kun je verwachten:
• Ervaar je eigen chart: We gaan letterlijk jouw Human Design chart doorlopen op de mat. Dit biedt een unieke kans om jouw energiestromen, kwaliteiten en conditioneringen te voelen.
• Inzichten en bewustwording: Je ontdekt hoe het is om op een diepere laag te verbinden met jouw persoonlijke design. Dit zorgt voor herkenning en kan leiden tot een helder begrip van jouw unieke blauwdruk.
• Opstellingenwerk: Door middel van opstellingen krijg je inzicht in eventuele blokkades of overtuigingen die jouw energie kunnen beïnvloeden. Hierdoor kun je leren hoe je deze vrijer kunt laten stromen.
• Kleine groep: We werken in een intieme setting van maximaal 5 deelnemers, zodat er veel ruimte is voor persoonlijke aandacht en verdieping.

Data 2024:
• 6 oktober
• 15 december

Locatie en Tijd: De workshop vindt plaats in Apeldoorn van 13 uur tot 17 uur.

Ervaringen van eerdere deelnemers:
"Ik voel nu echt hoe mijn design werkt voor mij." "Wat ben ik blij met mijn design, het geeft me zoveel rust." "Ik zie ineens dat ik het ook anders kan doen."

Ben jij klaar om op een diepere laag verbinding te maken met jouw Human Design? Dan ben je van harte welkom om deze bijzondere middag met ons te beleven.

Aanmelden: Reserveer jouw plek via Hipsy. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

Warme groet,
Irma Spit

Over de organisatie

Voor bewust innerlijk leiderschap. Workshops en trainingen voor transformatie en verdieping om jouw talent te volgen en je levensmissie te leven.

Doen waar je hart en ziel blij van worden.

Stap in jouw Design - Human Design opstelling

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Woensdag, 13 aug. om 13:00
WorkshopDubbelportret Ik en mijn moeder/vader/broer/zus/innerlijk kind
Miranda Straten
Creativiteit Systemisch werk Familieopstellingen
Zaterdag, 19 jul. om 10:00
Familieopstellingendag
James Smith
Familieopstellingen Systemisch werk Opstellingen
Zondag, 21 sep. om 10:00
Opstellingsdag – Seksueel Misbruik in het Familiesysteem (met potluck)
Wim Vandenbergh
Familieopstellingen Systemisch werk Opstellingen
Vrijdag, 10 okt. om 09:30
Boosheid en vrouw-zijn: een systemische verkenning
ELF
Systemisch werk Vrouwencirkels Opstellingen
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?