Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Relax & Rebalance Retreat, Portugal 2025

Thursday 10 April 2025 at 16:00 until Monday 14 April 2025 at 14:00

R. da Murtinheira 12, 2530-763 LNH, Portugal

Over dit evenement

Een geheel verzorgd, ontspannend en transformerend retreat in Portugal!

VOOR WIE

In de drukte van het dagelijks leven verliezen we vaak het contact met onszelf. Wanneer heb jij voor het laatst echt tijd genomen voor jezelf? Hoe gaat het écht met je? Ben je tevreden met waar je nu staat? Wat zijn je dromen en wat houd je tegen om ze te verwezenlijken?

Misschien merk je dat je steeds tegen dezelfde problemen en klachten aanloopt, zonder dat je echt begrijpt waar ze vandaan komen en zoek je naar manieren om deze beter te begrijpen en te verwerken.

Het woord "retreat" betekent letterlijk ‘jezelf terugtrekken’ en dat is precies wat we hier doen. Dit is een moment om even te ontsnappen aan de constante stroom van verplichtingen en verwachtingen en de focus terug te brengen naar wat voor jou belangrijk is.

Tijdens deze dagen krijg jij de ruimte om volledig tot jezelf te komen. Je laat de hectiek achter je en stapt binnen in een serene omgeving waar rust en reflectie centraal staan. Hier word je verwelkomd in een sfeer van warmte en aandacht, waar je kunt genieten van een welverdiende break. Alles is erop gericht om je in de watten te leggen en je uit te nodigen dieper naar binnen te kijken, zodat je met nieuwe inzichten en hernieuwde energie naar huis keert.

​Hier gaan ontspanning en persoonlijke ontwikkeling hand in hand, in een ervaring die je nog lang zult koesteren.

HET PROGRAMMA

Het retreat is zorgvuldig samengesteld om een perfecte balans te bieden tussen persoonlijke tijd, rust, ontspanning en diepgaande training. Je krijgt de ruimte om tot jezelf te komen, maar ook om actief te werken aan je persoonlijke ontwikkeling en heling.

In de kern draait het retreat om bewustwording van het onbewuste. Je zult ontdekken waar je jezelf saboteert en wat er voor jou in de weg staat.

Op de eerste dag zullen we ons richten op waar je nu staat. Wat is je doel? Wat is je intentie voor deze dagen? Gedurende het retreat zullen we diverse methodes verkennen om je te ondersteunen in je groeiproces, zoals ademwerk, emotioneel en energetisch lichaamswerk, familieopstellingen, meditatie, visualisatie, schrijfopdrachten en andere technieken om je bewustzijn te vergroten.

Na je inschrijving plannen we een intakegesprek om je persoonlijke behoeften en doelen te bespreken. Zo kunnen we het programma indien nodig aanpassen en je de best mogelijke ervaring bieden.

Er is ruimte voor maximaal 10 personen in dit retreat, zodat we een persoonlijke en diepgaande ervaring kunnen waarborgen.

INCLUSIEF
- 4 nachten in een luxe suite (gedeeld)
- Luchthaven transfer van en naar luchthaven Lissabon
-Drie dagelijkse verse maaltijden; Ontbijt, lunch en diner
-Alle dranken (koffie, thee, fris en eventueel bier en wijn
-Een volledig samengesteld schema van workshops, sessies ceremonies, meditaties en andere opdrachten
-Ruimte voor persoonlijke aandacht en coaching
-Zwembad en Sauna
-Liever een kamer alleen? Dan betaal je 75€ per dag extra.

MEER INFO https://www.steffrunderkamp.nl/about-6

Contact voor deelname

Neem contact op met de organisatie om deel te nemen aan dit evenement.

Over de organisatie

“Leef of word geleefd”

Conscious events focused on self-development and awareness. Are you ready for REAL transformation?

Reviews

Ilona

Cacao, Meditatie & verbonden ademcirkel

Wat een bijzondere ervaring was dit. Ik kan dit echt iedereen aanraden om te doen. Ik ging er vrij nuchter in, wist niet wat ik kon verwachten en was een beetje zenuwachtig, maar het was het helemaal waard. Mijn intentie die ik had voor de ademcirkel was voltooid en heb zoveel nieuwe inzichten gekregen. De begeleiding van Steff en Ellen was ook heel fijn en voelde heel veilig. Ze zijn hier echt voor gemaakt. Al met al een super mooie ervaring!

Lees meer

Anoniem

PRE-KERMIS Cacao, Meditatie & verbonden ademcirkel

Goed verzorgde ademsessie, met veel aandacht en fijne sfeer! En top muziek 😉

Lees meer

Catharina

PRE-KERMIS Cacao, Meditatie & verbonden ademcirkel

Ik heb nu twee keer bij Stef en Ellen een ademsessie mogen ervaren. Ik was in de eerste instantie sceptisch en stond er vrij nuchter in. Beide keren waren zeer bijzonder en maakte veel los, veel meer dan ik had gedacht. Je krijgt uitgebreid uitleg en wordt goed begeleidt gedurende de avond door twee hele fijne mensen.

Lees meer

1. Choose your tickets
The event organiser hasn't set up any tickets yet.
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Relax & Rebalance Retreat, Portugal 2025

Meer evenementen van Steff Runderkamp

Uitverkocht
Friday, 17 Jan. om 19:30
Cacao, Meditatie & Ademcirkel: Een nieuw jaar
Steff Runderkamp
Cacao ceremonie Ademcirkel Ademwerk
Uitverkocht
Saturday, 25 Jan. om 10:00
Workshop Familieopstellingen
Steff Runderkamp
Familiesysteem Familieopstellingen Systemisch werk
Friday, 28 Feb. om 19:30
Cacao, Meditatie & Ademcirkel: Een Reis naar binnen
Steff Runderkamp
Adem Ademcirkel Ademwerk

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Monday, 31 Mar. om 12:00
4 Daagse Yoga recovery Retreat
Praktijk Statera
Meerdaagse retraites Innerlijke Reis Lichaamswerk
Wednesday, 22 Jan. om 19:30
Je Roeping: Van Dromen naar Werkelijkheid
zielsessentie
Lichtwerk Innerlijke Reis Lichaamswerk
Friday, 17 Jan. om 17:00
Trees & our (mental) health: Experiential with EcoNIDRA™
EcoNIDRA™ | Way Back Home
Natuur Belevingslezingen Ontspanning
Friday, 28 Mar. om 09:00
Leadership & Empowerment Training (Be the Change/Over de Streep)
The Soul Healer
Persoonlijk Leiderschap Bewustzijnsontwikkeling Persoonlijke Ontwikkeling
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl