Over dit evenement
Antar Khirad
Antar is een yogaleraar en ayurvedisch massagetherapeut.
Hij is geboren in India en woont sinds 2000 in Nederland.
Sindsdien deelt hij internationaal zijn levenservaring met ayurveda, yoga en meditatie.
In zijn lessen krijg je inzicht in bewustwording door middel van lichaamsbeweging en ademhalingstechnieken (pranayama) om je emoties zoals woede, depressie, vermoeidheid, slapeloosheid en overgewicht, alle veel voorkomende problemen van onze samenleving, in stand te houden.
Antar volgde zijn belangrijkste yoga-opleiding bij de Shivananda Ashram in Rishikesh en de Shivananda Ashram in Kerala. Hij geeft vanaf jonge leeftijd yoga en meditatie in India en runt momenteel zijn meditatiecentrum in de buurt van Rishikesh, India.
https://www.rishisinternational.com/
Deze les gaat door bij minimaal 3 deelnemers. Inschrijven kan tot 21:00 uur de dag ervoor.
MIKA is een startup. Mocht je onverhoopt moeten annuleren doen wij in de opstartfase niet aan refund. We hopen op je begrip. Je kunt wel de les inhalen. Als wij de les moeten annuleren vanwege te weinig aanmeldingen, krijg je wel een refund.