Over dit evenement
Hey man,
Na onze kickoff in juni willen we graag verder met deze mannengroep.
Er bestaat een sterke behoefte om een plek te creëren waar toegewijde mannen hun persoonlijke groei kunnen voortzetten en zich gesteund en geïnspireerd voelen bij het aangaan van levensuitdagingen.
In dit mannenwerk zullen we samenkomen om ervaringen te delen, van elkaar te leren, elkaar uit te dagen en natuurlijk met elkaar te kunnen lachen.
Deze mannengroep is in principe alleen voor de mannen die er afgelopen keer er waren, tenzij er iemand afvalt.
We plannen 4 bijeenkomsten per halfjaar, op zondagen van 10:30 tot 15:00 (inloop vanaf 10:00), met daarna tijd om te chillen en te connecten. Via deze ticketlink schrijf je je in voor een traject van 4 sessies.
Data:
29 sep
10 nov
8 dec
19 jan
Elke bijeenkomst omvat tijd voor delen, zelfonderzoek, diverse oefeningen en meditaties, rondom een specifiek thema. Er wordt ook een eenvoudige lunch verzorgd.
De sessies worden in een ontspannen sfeer geleid door Igua, met een maximum van 8 mannen per keer. De locatie is vooralsnog in Amsterdam-Noord. Je kunt je ticket voor €80,- het halfjaar regelen via Hipsy, wat de kosten voor de locatie en lunch dekt. Daarnaast betaal je per bijeenkomst €30,- contant op locatie voor de begeleiding. Graag om op de 1e bijeenkomst €120,- meenemen.
Het thema van de dag wordt de aankomende keer ‘Verbinding ‘. De overige keren wordt nader nog bepaald.
Zien we je op 29 september?
Groet,
Igua, Sandor en Ernst