Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 22 november 2024

A feminine Ceremony_Breathwork & Bodywork

Georganiseerd door
21 reviews
Volgen
nov.
22
Vrijdag 22 november 2024
18:30 tot 21:30

Samtosa Yogastudio, Mommersteeg 88, 5254 VN Haarsteeg, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Kom langs voor een persoonlijke reis van 3 uur – een ‘Feminine Ceremony‘. In een kleine cirkel met 8 bijzondere vrouwen. Tijdens deze ceremonie draait het om jou. En wat er in jou leeft. De ceremonie is een unieke samensmelting van breathwork, bodywork en Kundalini-energy.

We starten met lichaamsoefeningen, die zowel bevrijdend als ontspannend kunnen zijn. Zo kan je lichaam gemakkelijker de spanning en stress van het dagelijks leven loslaten.

En dan; een deepdive in een ademsessie. Zie het als een reset voor jouw lichaam en geest. Zacht en liefdevol.

Tijdens een sessie proberen we de energie in jouw lichaam in beweging te brengen en te laten stromen. We gaan niet wroeten in pijn en verdriet. We gaan geen verhalen vertellen met woorden die onze mind ons ingeeft. Maar we gaan voelen. Voelen wat ons lichaam ons te vertellen heeft.

We gaan uit de loop van gedachten die steeds maar blijven terugkomen. We gaan ons zenuwstelsel tot rust brengen en uit die overdrive-modus stappen.

Een moment voor jezelf waarbij je niets hoeft te doen, niets te geven, geen vragen te beantwoorden, nergens op te reageren. Alleen maar te zijn.

Dit is jouw innerlijke krachtreis.

Over de organisatie

🔥 Breathwork & Bodytension Release 🍃 Release trauma, tension & stress 🤲 Body based practices 📿 1 on 1 | Group | Business events

The body keeps the score, but you hold the power to heal.

A feminine Ceremony_Breathwork & Bodywork

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Patty de Vaan

Vrijdag, 19 sep. om 14:00
(Not just a regular) Feminine Retreat - Mia Mayah, DJ Liza du Plessis
Patty de Vaan
Meerdaagse retraites Mini retraite in de natuur Festivals

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Vrijdag, 05 sep. om 19:00
MAANKARAVAAN - Full Moon - BRING OUT THAT DRUMS 2 YEARS ANNIVERSARY
Moonfool - MAANKARAVAAN
Cacao ceremonie Full Moon Ecstatic Dance
Zondag, 20 jul. om 18:30
Yin Yoga met Reiki & Ligconcert met live muziek van Pauline
Yoga Studio Kokos
Cacao ceremonie Live muziek Ritueel
Zaterdag, 19 jul. om 13:30
Ecstatic Cacao
Pentagram
Cacao ceremonie Ecstatic Dance Outdoor Dance
Vrijdag, 18 jul. om 19:00
Kundalini NRGY Awakening - 2 Facilitators!
Lonneke Aerts
Kundalini Kundalini activatie Energiewerk
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?