Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 14 december 2024

Een Dag onder de Pannen

Georganiseerd door
Volgen
dec.
14
Zaterdag 14 december 2024
11:00 tot 16:00

Haarlem, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tijdens ‘Een dag onder de Pannen’ krijg je in 5 uur tijd een gehele ‘handpan onderdompeling’ waarin ik uitgebreid uitleg geef over het instrument en verschillende methodes & ritmes leer om de handpan te bespelen. De dag loopt uiteen van meditatie, handpan energie ontdekken, toonhoogte oriëntatie, stem & handpan tot en met het bespelen van twee handpannen tegelijk met alle technieken die je gedurende dag hebt geleerd.
Tussen de lessen door wordt een heerlijke vegetarische lunch geserveerd.

Kosten: €135,- p.p.

Voel je welkom!

Namasté,
PanBoeddha
Annemarie Klein
www.panboeddha.nl
info@panboeddha.nl
06-48936230

Over de organisatie

PanBoeddha is dé plek waar je moet zijn voor inspiratie als het gaat over de spirituele handpan! Van lessen tot het kopen: ik begeleid je met liefde!

Only happy hands… love to play the PanBoeddha Handpan.

Een Dag onder de Pannen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Vrijdag, 05 sep. om 19:00
Handpan Concert Mar Loi
Handpan Studio
Handpan Concert Soundhealing
Vrijdag, 31 okt. om 19:30
Klankreis met zangeres Krystl in Het Leopoldskerkje, Meerssen
Krystl Music
Klankreis Ligconcert Klankbad
Vrijdag, 25 jul. om 20:00
Jan van Berkel & Rishiraj Kulkarni
Jetenzo
Muziekavond Handpan Live muziek
Zaterdag, 16 aug. om 15:00
Gipsy Celebration Zomerweek
Hof van Moeder Aarde
De stem van binnenuit Muziekles Meerdaagse retraites
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?