Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 04 februari 2024

Feminine Touch, theater, dans, verbinden.

Georganiseerd door
11 reviews
Volgen
feb.
04
Zondag 04 februari 2024
13:00 tot 17:00

Roosendaal, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wil je iets met drama en theater uitproberen? Of ben je bekend met theater en wil je verdieping? Hou je van dans en verbinden? Wij creëren een veilige plek met elkaar waarin plezier, uitproberen, in je eigen lichaam komen en verbinding met jezelf en de ander centraal staan. 

Eerst gaan we helemaal zakken in het lijf en in je eigen hart. Wat leeft er in je? Je lichaam is super intelligent en een prachtig kompas. Intuïtie uit zich via het lijf en via gedachtes maar toch weet het lichaam het vaak eerder en zuiverder. Wat is jouw duidelijke ja of nee? Durf je ondanks dat je niet weet hoe of wat je intuïtie dan ook te volgen? Daar gaan we mee aan de slag. Daarna gaan we met verschillende dans en theatrale oefeningen werken. Het gaat steeds over contact met jezelf en contact met de ander. Van binnen naar buiten. Balans.

Plezier en alles wat er op dat moment is staan centraal. Niks is gek en ik wil je uitnodigen om lekker out your comfortzone te stappen. Je authentieke zelf, je fantasie, jouw verhalen, jouw emoties die door middel van je instrument(je lichaam) geuit mogen worden. Heerlijke kans. Hoe zou je willen expressen?

Aan het einde van de middag willen we je de gelegenheid bieden om jouw binnenwereld een podium te geven. Stukje poëzie voordragen? Stukje zingen? Het maakt eigenlijk niet uit wat het is. Je krijgt de kans om iets te laten zien op een podium en de rest gaat kijken en luisteren. Alles kan en je hoeft dit niet te doen. Het is een extra verdieping en het zal je veel opleveren maar niks moet.

Mijn naam is Laura Woord, 33 jaar en ik heb 4 jaar gestudeerd aan Toneelschool de Trap in Amsterdam. Ik dans al 20 jaar en ik ben mezelf de afgelopen 10 jaar gaan verdiepen in mijn hogere zelf en waarom ik hier ben, in het durven vertrouwen en volgen van m'n intuïtie en mijn authentieke zelf kennen en uiten(vrijheid). In welke vorm kan jij je authentieke zelf expressen? Theater en dans zijn echt geweldige vormen van expressen, dit wil je. Ik wil dit stuk meer en meer delen met anderen.

Waarom alleen vrouwen? Omdat die energie ontzettend krachtig is en een andere veiligheid zal geven.

Prijs is 55 euro.
Plek is in Roosendaal en makkelijk te bereiken met openbaar vervoer(naast station) en makkelijk parkeren in de buurt.
Bij aanmelding krijg je meer details over de locatie.

Dit geweldige evenement wordt mede mogelijk gemaakt door Cultuur Verbindt Roosendaal

Over de organisatie

Ik ben actrice & danser. En ik organiseer evenementen waar ik theater & performen combineer met lichaamswerk & spiritualiteit. Ik kijk naar je uit!

Fuck it en geniet tot de max!

Feminine Touch, theater, dans, verbinden.

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Laura Woord

Zaterdag, 19 jul. om 13:00
SUMMER THEATER EVENT YEAH
Laura Woord
Theater Dansimprovisatie Creativiteit
Zaterdag, 30 aug. om 15:00
Theatershow en try out muziek van beginnend/semi professionele makers
Laura Woord
Theater Live muziek
Uitverkocht
Uitverkocht
Zondag, 21 sep. om 13:00
Theater & Lichaamswerk Event UTRECHT
Laura Woord
Theater Dansimprovisatie Presentatie
Vrijdag, 03 okt. om 19:30
Première Theatershow Life-Changing Act Meike & Laura
Laura Woord
Cabaret Voorstelling Theater

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 27 jul. om 18:30
Tantric Dance in Gent
blissmassages.be
Tantric Dance Dansen in verbinding Dansworkshop
Vrijdag, 18 jul. om 19:00
Ecstatic Dance Roermond | DJ Yarun Dee
Ecstatic Dance Roermond
Ecstatic Dance Conscious Dance Dansen in verbinding
Vrijdag, 18 jul. om 19:30
Dance with life: dance, touch & play (ervaren dansers)
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Dansen in verbinding Aanraking
Donderdag, 17 jul. om 19:30
Tantric Dance - BEACH EDITION
Movinginwrd
Tantric Dance Dansen in verbinding Tantra
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?