Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Workshop Stress en trauma release met Fascial Maneuvers

Friday 15 December 2023 van 14:30 tot 16:00

Oss, Nederland

Over dit evenement

Deze middag zal ik Fascial Maneuvers faciliteren van Human Garage en ik nodig jullie uit om deel te nemen. Deze fascia oefeningen zijn gericht op het verbeteren van de hydratatie van het bindweefsel en het losmaken van vastzittend bindweefsel (wat fascia is).
Fascia omhult spieren, botten, gewrichten, zenuwen, organen en zit dus overal in je lichaam.

Het leven kan veel stress en trauma met zich meebrengen, en het is belangrijk om manieren te vinden om deze spanning en negatieve energie los te laten. Met deze fascial maneuvers bied ik een reeks oefeningen aan die specifiek gericht zijn op het ontladen van stress en trauma. Het is een ervaring die je in staat stelt om diep te ontspannen en je hele lichaam te revitaliseren.

Door deze oefeningen te doen, kun je de spanning in je lichaam verminderen en tegelijkertijd je emotionele welzijn verbeteren. Het proces van het losmaken van gestagneerde weefsels kan leiden tot een betere doorstroming van energie, waardoor je je meer in balans voelt en een gevoel van welzijn ervaart.

Ik geloof door eigen ervaring sterk in de kracht van fascial maneuvers en de positieve effecten die ze kunnen hebben op ons lichaam en geest. Daarom wil ik mijn kennis en vaardigheden delen met anderen, zodat zij deze voordelen ook kunnen ervaren.

Deze sessies zijn toegankelijk voor iedereen, ongeacht leeftijd of ervaring. Het enige wat nodig is, is een open geest en de bereidheid om te leren en te groeien. Ik vraag een vrijwillige bijdrage omdat ik het voor iedereen bereikbaar wil laten zijn.

Ik kijk er naar uit deze Fascial Maneuvers met jullie te delen en samen te werken aan een gezonder en meer gebalanceerd lichaam en leven.

Je kunt je hier aanmelden met een donatie vanaf 2,50 of aanmelden via het contact formulier en na afloop een donatie contant geven.

Friday 15 December 2023 van 14:30 tot 16:00

Oss, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

““Spanning is wie je denkt te moeten zijn en ontspanning is wie je bent””

Begeleiding in persoonlijke ontwikkeling, energetisch lichaamswerk, sensitherapie, Access Bars, familieopstellingen, fascials maneuvres. Bewust Jezelf

1. Choose your tickets
Stress en trauma release Fascial Manoeuvres

Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Workshop Stress en trauma release met Fascial Maneuvers

Meer evenementen van Zijn & Schijn

Wednesday, 06 Dec. om 10:00
Workshop Stress en trauma release met Fascial Maneuvers
Zijn & Schijn
Lichaamswerk Ademwerk Healing
Wednesday, 13 Dec. om 09:30
Access Bars Training
Zijn & Schijn
Opleiding
Monday, 18 Dec. om 20:00
Ontmoet Jezelf
Zijn & Schijn
Bewustzijnsontwikkeling Lichaamswerk Energiewerk
Wednesday, 20 Dec. om 10:00
Workshop Stress en trauma release met Fascial Maneuvers
Zijn & Schijn
Lichaamswerk Ademwerk Healing

Dit vind je misschien ook interessant

Saturday, 09 Dec. om 10:30
Tantra massagedag met zes helende aanrakingen
Lieneke Postema
Tantra Vrouwen workshops Lichaamswerk
Sunday, 17 Dec. om 12:00
Soul Revolution Breathwork | Verbonden Ademreis | Noordwijk
Soul Revolution
Ademwerk Innerlijke reis Bewustzijnsontwikkeling
Saturday, 09 Dec. om 13:00
Past & Future Life Regression Workshop with Blue Lotus Tea
Conscious Evolution
Past Life Regression Healing Meditatie
Saturday, 23 Dec. om 09:00
One-Day Immersion: Winter Solstice Ceremony
Tales of Bodyverse
Ademwerk Embodiment Plantmedicijn
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl