Tuesday 14 June 2022 van 19:30 tot 22:00
Hoge Ham 15, 5104 JA Dongen, Nederland
Over dit evenement
Tuesday 14 June 2022 van 19:30 tot 22:00
Hoge Ham 15, 5104 JA Dongen, Nederland
Book your tickets
This event has already happened and ticket sales are closed.
See more events from Woman NatureOver de organisatie
“For the woman who wants to flow free.”
Woman Nature brengt vrouwen weer terug naar hun eigen natuur en kern. Maak contact met je vrouwelijke kracht en intuïtie; leef vol (zelf)vertrouwen.
Brit Luijckx
Dit was mijn allereerste keer dat ik in aanraking kwam met (wat ik altijd heb gezien als) 'dat zweverige gedoe' en het was een (h)eerlijke ervaring (en zeer waarschijnlijk ook niet mijn laatste keer!) Een mooie ruimte, heerlijke versnaperingen en een groep lieve eerlijke en open vrouwen, die elk op haar eigen manier met zelfontwikkeling bezig is. Onder de professionele begeleiding van twee lieve vriendelijke dames, Laura en Sabrina, kun je je helemaal overgeven aan een moment van bezinning en rust. Ook zeer geschikt voor degene die gewoon op zoek is naar een leuke manier om met zichzelf in contact te komen, om tijd en aandacht aan zichzelf te geven en zelfs om met een vriendin samen te doen! Als afsluiter konden we zelf de ingrediënten uitzoeken voor een zogenaamde 'spell jar', een potje gevuld met heilzame kristallen, kruiden en specerijen en een mini briefje met daarop je intentie voor dit jaar. Wat een leuke manier om nog iets tastbaars mee te nemen voor thuis, wat leuk staat in de kast maar wat ook een handvat kan zijn om je vast te houden aan je intentie of gewoon een fijne herinnering aan een heerlijk moment voor jezelf. En wellicht daardoor een motivatie om dit in het dagelijkse leven ook in te bouwen ;-) Laura en Sabrina, dank jullie wel!
Lees meerRamona Van mook
Elke maancirkel is een cadeautje! Prachtig in elkaar gezet en met zoveel liefde gedragen door Laura en Sabine. Een prachtige plek waar ik me vanaf het eerste moment al meteen thuis voelde. Met vrouwen verbinden, gewoon mogen zijn en werken met mooie thema’s die elke keer weer iets anders brengen. Zo blij met deze avonden 💖 Het thema ‘connected’ was zo fijn. De liefde en warmte was in heel de ruimte te voelen. Dankjewel dames ❤️
Lees meerMarjan
Deze avonden zijn magisch! Het zo bijzonder wat er gebeurt als je een groep vrouwen samenbrengt. Zoveel bijzondere momenten die ontstaan. Je voelt je gedragen door de groep en alles mag er zijn doordat er vertrouwen en liefde is ❤️
Lees meer