Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 04 oktober 2026

(familie)opstelling retreat inclusief Lunch in een prachtige boerderij

okt.
04
Zondag 04 oktober 2026
11:11 tot 16:30

Uilenburgsestraat 3, 4061 RH Ophemert, Nederland

Over dit evenement

🌿 Hof van Eden Retraitedag | Familieopstelling dit keer rond de impact van relaties binnen familiesystemen

Thema: Vraagstelster met betrekking tot Relaties

Een vrouw wil graag onderzoeken wat haar belemmert in de liefde & relaties en of ze hierin onbewust iets draagt van haar (voor)ouders.


Vaak trekken we partners/vrienden aan die ons iets laten zien over onszelf. Soms herhalen we de dynamiek tussen onze ouders. Soms zoeken we de liefde die we als kind hebben gemist, of proberen we een ouder te redden. Zo ontstaan er patronen die blokkades opwerpen in wie je werkelijk van binnen bent. Een opstelling kan licht werpen op de blokkade(s) en waar deze is ontstaan. Bewustwording is een eerste stap tot patronen (kunnen) doorbreken.


Tijdens deze dag nemen we samen de tijd om systemisch te kijken naar het thema Relaties.

Een dag om te vertragen, te voelen, te ontmoeten en nieuwe inzichten te ontvangen 💚
Een dag die we vormgeven als een klein retreat: een veilige bedding waarin ruimte is voor dat wat gezien, gevoeld en doorvoeld wil worden.

We openen de dag met een bijzondere ceremonie waarin we onze voorouders uitnodigen.
Hun aanwezigheid en de verbinding met de generaties voor ons kunnen nieuwe lagen zichtbaar maken en inzichten brengen die soms verder reiken dan woorden.

Gedurende de dag nemen we je mee in verschillende vormen van integratie, bewustwording en verbinding. Er is ruimte voor stilte, reflectie, ontmoeting en alles wat zich onderweg aandient.

Aan het einde komen we samen in een deelronde.

Je bent van harte welkom om deze bijzondere dag samen met ons te beleven 💚

Wat is een representant?
Als representant word je gevraagd om iemand, iets of een bepaald aspect binnen een opstelling te vertegenwoordigen. Je hoeft hiervoor geen ervaring te hebben. Juist door aanwezig te zijn en te voelen wat er in het moment ontstaat, draag je bij aan het zichtbaar maken van verborgen dynamieken en inzichten.

Het is vaak een bijzondere en waardevolle ervaring die ook voor jezelf verrassende inzichten kan brengen.


Na de opstelling genieten we samen van een overheerlijke lunch.

Daarna is er alle ruimte om heerlijk na te chillen: zwemmen, mediteren, wandelen, dansen op muziek in de tuin of een moodboard maken (alle materialen zijn aanwezig) of een mandala of tekening of schrijven, of een combinatie van dit alles...
Dit alles onder het genot van heerlijke thee, water, fruit en wat lekkers.


Je kunt je nog aanmelden als representant 💚

Wat is een representant?
Als representant word je gevraagd om iemand, iets of een bepaald aspect binnen een opstelling te vertegenwoordigen. Je hoeft hiervoor geen ervaring te hebben. Juist door aanwezig te zijn en te voelen wat er in het moment ontstaat, draag je bij aan het zichtbaar maken van verborgen dynamieken en inzichten.

Het is vaak een bijzondere en waardevolle ervaring die ook voor jezelf verrassende inzichten kan brengen.


Na de opstelling genieten we samen van een overheerlijke lunch.

Daarna is er alle ruimte om heerlijk na te chillen: zwemmen, mediteren, wandelen, dansen op muziek in de tuin of een moodboard maken (alle materialen zijn aanwezig). Dit alles onder het genot van heerlijke thee, water, fruit en wat lekkers.

Voel je meer dan welkom 💚


Programma
(Tijden kunnen enigszins afwijken; we bewegen zoveel mogelijk mee met de flow van rust en ontspanning.)

💛 11.11 – 11.30 uur
Een warm en persoonlijk welkom. Je kunt alvast rustig landen met thee, water, fruit en iets lekkers.
Zorg dat je op tijd aanwezig bent 💚

💛 11.30 uur
Welkom, kennismaken en verbinden met onszelf, elkaar en onze voorouders. We landen in ons lichaam en starten vervolgens met de familieopstelling rondom de impact van relaties binnen familiesystemen.

💛 Daarna
Een overheerlijke gezamenlijke lunch.

💛 Na de lunch
Tijd om na te genieten en te ontspannen. Je kunt wandelen in de prachtige tuin, mediteren, dansen op muziek, een moodboard maken of simpelweg heerlijk ontspannen in de fijne sfeer van de boerderij.

💛 Afsluiting
Tussen 16.00 en 16.30 uur.

De lunch is inbegrepen, evenals water, heerlijke thee, fruit, versnaperingen en alle benodigdheden voor het maken van een moodboard.

De groep bestaat uit 8 tot 14 deelnemers en wordt begeleid door Babs-Louise
(indigodans.nl) ism Helena Jensch

Helena en Babs-Louise zorgen samen voor een veilige, warme en liefdevolle bedding.

Wie is Babs-Louise?
Babs-Louise is afgestudeerd toegepast psycholoog en heeft zowel een opleiding als een verdiepingsopleiding in (familie-)opstellingen gevolgd. Daarnaast is zij oprichter en organisator van IndigoDans en Ecstatic Dance Den Bosch. Ze is tevens moeder van drie inmiddels volwassen dochters. Babs brengt veel levenservaring, warmte en betrokkenheid met zich mee.

Wie is Helena?
Helena woont op het prachtige Hof van Eden in Ophemert, een sfeervolle woonboerderij midden in de Betuwe. Samen met haar man creëert zij hier een plek waar rust, verbinding, gastvrijheid en persoonlijke groei centraal staan.

Naast haar werk voor de VPRO is Helena initiatiefnemer van Hof van Eden Retraitedagen en Club 0.0, een plek voor iedereen die sober curious is en minder of geen alcohol wil drinken.

Het Hof van Eden is tevens een Bed & Breakfast en een inspirerende locatie voor retraites, workshops en verdiepende bijeenkomsten. Omringd door een weelderige tuin en moestuin kun je hier vertragen, opladen en genieten van de rust en ruimte die deze bijzondere plek te bieden heeft. Tijdens onze bijeenkomsten worden heerlijke maaltijden bereid, zoveel mogelijk met verse ingrediënten uit eigen tuin.

Tijdens de retraitedagen werkt Helena samen met een team van bevlogen professionals. Ieder brengt zijn of haar eigen expertise mee op het gebied van onder andere opstellingenwerk, systemisch werk, ademwerk, Stepping Dance, dansworkshops en persoonlijke ontwikkeling. Samen creëren zij een warme, veilige en liefdevolle bedding waarin ruimte ontstaat voor verbinding, inzicht, beweging en groei.

Van nature is Helena een vrij en vrolijk mens die het graag anderen naar de zin maakt. Haar liefde voor koken, gastvrijheid, natuur en persoonlijke ontwikkeling voel je terug in alles wat zij organiseert.

Kortom: een warm welkom op een plek waar je even helemaal mag landen, ontspannen en thuiskomen bij jezelf 💚


Locatie
Hof van Eden
Uilenburgsestraat 3
4061 RH Ophemert
Nederland


Vragen?
Babs-Louise: indigodans@outlook.com

Zien we je dan? 💚
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Ecstatic Dance Den Bosch by IndigoDans
(familie)opstelling retreat inclusief Lunch in een prachtige boerderij

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl