Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 30 augustus 2026

Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust

Georganiseerd door
5 reviews
Volgen
aug.
30
Zondag 30 augustus 2026
19:15 tot 21:15

Sterrenwijk, Utrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wat is er lekkerder dan de week van je af te laten glijden in een uitgebreid moment van zelfliefde, diepe ontspanning en herstel?
Ik nodig je van harte uit voor Nidra & Sounds; diep ontspannende yoga nidra (‘slaap’-meditatie), gevolgd door een zielstrelende sound healing. Je gedachten gaan naar de achtergrond, stress ontlaadt, je zenuwstelsel komt tot rust, je lijf kan eindelijk uit de bevriezing komen en ontspannen.

Tijdens yoga nidra lig je op je matje terwijl ik je begeleid in een uitgebreide, verzachtende en verruimende bodyscan. Je hoeft dus niets te doen, alleen maar te liggen en naar mijn stem te luisteren. Je zakt vanzelf in een staat tussen waken en slapen in. Hier kan je lichaam gaan herstellen, want je mind gaat ‘uit’. Je kunt 45 minuten yoga nidra dan ook vergelijken met 2-3 uur slaap!

Na de nidra vloeien we naadloos over in de soundhealing. De klanken van o.a. de kristallen klankschalen en mijn stem nemen je mee naar die magische plekken in je binnenwereld, waar jij nog dieper kunt herstellen en herbronnen.
Vervolgens haal ik je zachtjes weer terug naar het hier en nu, en drinken we nog een kopje thee in stilte.

Aan het einde van de avond ben je weer uitgelijnd met wie je werkelijk bent, voel je je loom en diep ontspannen, is je hoofd stil en je zenuwstelsel rustig. Zo rol je heerlijk je nacht in, en begin je écht ontladen én opgeladen aan een nieuwe week.


PRAKTSICH:
• Ik ontvang je graag bij mij thuis in de Utrechtse Sterrenwijk (ZO), het adres ontvang je nadat je je ticket hebt gekocht.
• inloop vanaf 19:15, ik start stipt om 19:30, dus wees op tijd om je plekje klaar te maken, wat te drinken en eventueel nog naar het toilet te gaan.
• Er is plek voor maximaal 5 deelnemers.
• De komende periode zijn de data (alle op zondagavond): 26 juli, 2 aug, 30 aug, 27 sept. Check mijn overige events voor tickets voor de andere data.

MEENEMEN:
• Een matje om op te liggen en een dekentje.
Verder alles wat je nodig hebt om jezelf comfortabel te maken (een kussentje of schapenvacht bijv). Ik heb evt ook een paar kussentjes en dekentjes.

BEREIKBAARHEID:
• <10 min lopen van station Utrecht Vaartsche Rijn.
• In de straat betaald parkeren (bij de Jumbo IBB hof, 5 min lopen, sta je de eerste 1,5u gratis, daarna zelfde prijs als in de straat).
• Je fiets mag je in de tuin zetten als je dat fijn vindt.

GOED OM TE WETEN:
• Ik heb katten (ivm evt allergie)
Opslaan

Over de organisatie

5.0
(5)
·
10 volgers

Soul Sounding met Marije

Leef je ware natuur met soundhealer, opsteller en zangeres Marije van der Nat. Healing, clearing, opstellingen, concerten, workshops en retraites.

Leef vanuit jouw ware natuur!

Neem contact op met Soul Sounding met Marije
Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Soul Sounding met Marije

Opstelling: de Vrouwenlijn - aankijken, doorvoelen, ontvangen
vr. 28 aug.
10:00
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Familieopstellingen Persoonlijke Ontwikkeling Familiesysteem
Healing Hummm - TRY OUT
di. 8 sep.
19:30
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Ontspanning Stembevrijding Zelfliefde
Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust
zo. 27 sep.
19:15
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Yoga Nidra Soundhealing Klankreis-Soundbath
Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust
zo. 25 okt.
19:15
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Yoga Nidra Soundhealing Klankreis-Soundbath
Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust
zo. 22 nov.
19:15
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Yoga Nidra Soundhealing Klankreis-Soundbath
Nidra & Sounds - ontspan, herstel, ervaar diepe rust
zo. 20 dec.
19:15
Utrecht
Soul Sounding met Marije
Yoga Nidra Soundhealing Klankreis-Soundbath

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl