Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 27 september 2026

MoonFlow

Georganiseerd door
Volgen
sep.
27
Zondag 27 september 2026
10:00 tot 23:59

Culemborg, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement


8 Maanfasen, 8 Jaarfeesten, 8 fasen in de cyclus. Een rijzen in energie en een dalen. Er is een expansie, gevolgd door contractie. Er is groei en er is verval. We zijn cyclische wezens, diep verbonden met de natuur.

Dat betekent ook dat ons lichaam ieder moment andere behoeften heeft. Misschien is het je wel eens opgevallen: het ene moment in de cyclus voel je je mega sterk, en op een ander moment heb je nauwelijks energie. In plaats van constante groei te verwachten van ons lichaam, gaan we met MoonFlow mee bewegen met de golfbeweging van de cyclus én daarin de groei te vinden.

MoonFlow is bewegen met jouw vrouwenlijf
MoonFlow is verbinden met de cycli
MoonFlow is thuiskomen bij jezelf

MoonFlow is voor jou, vrouw, wanneer je nieuwsgierig bent naar cyclisch leven, wanneer je wilt ontdekken hoe het is om mee te bewegen met de cyclus en zo het beste uit jouw lijf te halen.

We vormen een JaarWielCirkel waarbij we 8 keer samen komen. Er is ruimte voor verbinding, er is verdieping, en er is vooral veel aandacht voor ons wijze lichaam.

Je gaat je lichaamsbewustzijn vergoten. Je krijgt tools om je zenuwstelsel te reguleren. Je gaat je verbinden met de 8 verschillende fase in de cycli, en zo ga je ontdekken hoe dat voelt in je lijf.

De beweging is een unieke combinatie van (onder andere) verschillende yogavormen, pilates, functional movement en somatic movement. Ieder moment sluit helemaal aan op waar we op dat moment in het JaarWiel zitten.

MoonFlow geeft je:
• Kennis over de cycli (maan, zeisoenen, menstruatie) en jouw wijze lijf
• Meer lichaamsbewustzijn, of te wel ‘luisteren naar je lichaam’
• Inzicht over hoe jouw lijf beweegt, wat werk en wat niet
• Meer rust, ontspanning, kracht en vertrouwen die met je cyclus meebewegen
• Verbinding met andere vrouwen, dé beste manier om je zenuwstelsel te reguleren

Wist je dat…Een vrouwenlijf reguleert haar zenuwstelsel het beste via oxytocine, wat veel meer is dan alleen het ‘knuffelhormoon’. Vrouwen maken al oxytocine aan als ze samen zijn met andere vrouwen. Die oxytocine zorgt onder andere voor minder stress en ontspanning.

MoonFlow is voor vrouwen, met menstruatiecyclus, in de overgang, of er al doorheen; met baarmoeder of zonder baarmoeder. We gaan bewegen, maar de beweging is toegankelijk en geschikt voor ieder niveau: er zijn altijd voldoende variaties. Heb je vragen? Mail me gerust: info@withdenise.nl

Wanneer:
• Zondag 27 september, 10.00 tot 12.00
• Zondag 1 november, 10.00 tot 12.00
• Zondag 13 december, 10.00 tot 12.00
• Zondag 31 januari ’27, 10.00 tot 12.00
• Zondag 21 maart ’27, 10.00 tot 12.00
• Zondag 2 mei ’27, 10.00 tot 12.00
• Vrijdag 25 juni ’27, 19.00 tot 21.00
• Zondag 1 augustus ’27, 10.00 tot 12.00

MoonFlow wordt gegeven bij Studio ’t Hofje in Culemborg
Jouw investering is €320,- voor alle 8 bijeenkomsten van 2 uur, met thee en lekkers.

Meld je hier aan. Er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar, ik werk graag met wat kleinere groepen.

MoonFlow is gebaseerd op Dochters van de Maan van MoonMysterySchool.



Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met WithDenise
MoonFlow

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl