Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 28 augustus 2026

Empowerment voor vrouwen via Flamenco

Georganiseerd door
Volgen
aug.
28
Vrijdag 28 augustus 2026
19:00 tot 21:45

Compagnie Bougie, Brusselsesteenweg 265, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Er bestaat een vorm van kracht die niet hard hoeft te zijn.
Ze wordt voelbaar wanneer een vrouw aanwezig is in haar lichaam. Het is haar innerlijke kracht die ze belichaamt.

In deze ervaringsgerichte workshop verkennen we flamenco als weg daar naartoe. Niet om perfect te leren dansen, maar om te voelen wat er gebeurt wanneer je je centrum activeert en jezelf toestaat zichtbaar te zijn.

Flamenco draagt een diepe, aardse kracht in zich — voelbaar in de buik, vanuit gronding en aanwezigheid in het moment. Via eenvoudige bewegingen en gerichte aandacht creëren we een veilige vrouwenruimte, waarin je kan zakken in je lichaam, je expressie kan openen en je innerlijke kracht kan ervaren.
We werken met basiselementen uit de flamenco zoals houding, aarding, blik, elegantie en ritme — niet als doel op zich, maar als ingang naar beleving, bewustzijn en belichaming.

Wat betekent het om stevig te staan?
Wat verandert er wanneer je jezelf niet kleiner maakt?
Wat gebeurt er als je je expressie toelaat zonder verontschuldiging?

VOOR WIE?
Deze workshop is voor vrouwen die:
– meer in hun lichaam willen zakken
– hun innerlijke kracht willen voelen en hun vuur willen aansteken
– willen experimenteren met zichtbaarheid en expressie
– nieuwsgierig zijn naar flamenco als bron van empowerment, zonder hun vrouwelijkheid te verliezen.

PRACTISCH:
Je hebt geen danservaring nodig.
Wat je meeneemt is geen choreografie, maar een ervaring in je lichaam — én plezier, want flamenco is ook gewoon heel leuk.
Kledij: waar je je comfortabel in voelt
Schoenen: mag, maar hoeft niet. Je kan ev. schoenen meebrengen om te zien wat het beste voelt, met of zonder schoenen. Breng er dan mee met propere zool (dus niet waarmee je net van buiten komt). En best geen dikke zachte zool, maar vlak en dun.

BEGELEIDING DOOR LA LIZ
Met meer dan 25 jaar professionele ervaring in flamencodans en podiumkunsten en vanuit haar verdieping in lichaamsgericht bewustzijnswerk, ontwikkelde Liz een unieke aanpak, waarin ze vrouwen begeleidt in het ontdekken van hun innerlijke kracht en expressie. In haar workshops brengt ze een warme, veilige en speelse setting. Zeer gestructureerd waar nodig, dan weer open waar het mag — met ruimte om te voelen, te ontdekken en ook te mogen lachen.

Ontdek meer:
https://lamaravilla.carrd.co/
https://www.instagram.com/laliz.flamenco/




Geslacht
Alleen voor vrouwen
Leeftijd
Vanaf 16 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels

Over de organisatie

Neem contact op met La Liz
Empowerment voor vrouwen via Flamenco

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl