Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Dinsdag 04 augustus 2026

Slow rituals - kruidenbundel maken

Georganiseerd door
22 reviews
Volgen
aug.
04
Dinsdag 04 augustus 2026
13:00 tot 15:00

The Goddess Rock Temple, Molenstraat 26, 6511 HE Nijmegen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een verstild ritueel van maken, verbinden en herinneren.

We gaan tijdens deze middag diep in verbinding met een bijzonder krachtig kruid. Namelijk de inheemse plant brandnetel.

De traditie van kruiden en rook is eeuwenoud. In Nederland werden van oudsher al kruiden los verbrand voor zuivering, bescherming en bekrachtiging. dit noemde ze rook/kruiden rituelen. Ik neem je graag mee naar deze bijzondere herinnering die in ons alle leeft.

Voordat we het kruid met aandacht gaan bundelen tot een kruidenbundel gaan we eerst in afstemming met het kruid. Want wat wilt ze jou vertellen, laten voelen en ervaren?

Brandnetel heeft een beschermende laag waar vele mensen met een grote boog omheen lopen. Eén aanraking en je voelt meteen haar prikkelende kracht.

Maar juist daarin zit ook haar boodschap: brandnetel leert je grenzen voelen, je innerlijke vuur aanzetten en stevig in je eigen energie gaan staan.
Diep beschermend en transformerend,

Brandnetel hoort dus ook zeker bij het element Vuur. Ze wakkert je levenskracht aan, helpt je om in beweging te komen en herinnert je eraan dat je niet kleiner hoeft te worden om veilig te zijn. Ook dat soms de beschermlaag een overlevingsmechanisme is en je juist tegenhoud om de kracht van levensenergie te ervaren.

Dus wil jij ontdekken waarin jouw leven jij krachtiger mag gaan staan?
Wanneer jij duidelijker je grens aan mag geven?
Hoe jouw innerlijk vuur weer vrij gaat branden?

Tijdens dit ritueel stap je met al je zintuigen in de verbinding met de kracht van brandnetel.
Je vertraagt. Je luistert. Je beweegt mee met de ritmes van de elementen.
Je werkt met je handen met een inheemse plant die werkelijk geworteld is in deze bodem.
Een directe verbinding met de levende kracht van hier.

Nadat je de reis aan bent gegaan en het kruid samen hebt gebonden en gedroogd, ontstaat er een unieke bundel, met jouw intentie, die je later kunt aansteken voor energetische reiniging van jezelf of je ruimte.

De bundel wordt een drager van jouw energie.
Een verlengstuk van jouw proces.

Een kruidenbundel verbindt de vier elementen: aarde in de kruiden zelf, water in hun groei en leven, vuur in de creatie het aansteken en transformeren, en lucht in de rook die zich verspreidt en de intentie draagt.

Voel jij dat de brandnetel jou mag ondersteunen? Je bent van harte welkom om samen deze bijzondere reis aan te gaan.

Liefs Sharon
Leeftijd
Vanaf 16 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met The Goddess Rock Temple
Slow rituals - kruidenbundel maken

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van The Goddess Rock Temple

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl