Over dit evenement
Onze vaste groep is doorlopend, en gaat maar een beperkt aantal keer per jaar open voor nieuwe deelnemers. Dit is zo'n moment. Kom eenmalig kennismaken en voel of dit iets voor jou is.
Wat gebeurt er wanneer je stopt met presteren, pleasen en aanpassen, en jezelf toestaat om werkelijk aanwezig te zijn? In je lichaam, in je gevoel, in contact met een ander. Dat is waar we samen naar op zoek gaan, vanuit nieuwsgierigheid, niet vanuit techniek of perfectie.
Praktisch
📍 Leiden — Haagweg 4
🕰️ 19:00 – 22:00 (inloop 18:45)
🎟️ Eenmalige kennismakingssessie; daarna, als het klikt, kan je instromen via een 10-rittenkaart (8 maanden geldig)
👥 De groep is verder een doorlopende, vaste groep die tweewekelijks op dinsdagen samenkomt; instroom kan alleen op momenten zoals deze
💶 Investering een drempel? Neem contact op, we denken graag mee.
🔗 Meer info op de website
https://www.selflove.academy/tender-tantric-dance-intensive
Wat we onderzoeken
🌿 Kan ik het kritisch zijn naar mezelf en de ander, "het goed moeten doen", loslaten?
🌿 Hoe blijf ik bij mezelf in contact met een ander?
🌿 Hoe voel en communiceer ik mijn grenzen?
🌿 Waar houd ik controle vast? Hoe beweeg ik vanuit mijn lichaam?
🌿 Hoe ga ik om met afwijzing, verlangen en intimiteit?
🌿 Mag sensualiteit en seksualiteit in de dans erbij horen?
🌿 Hoe blijf ik aanwezig wanneer iets spannend wordt?
We werken met Tantric Dance als basis, aangevuld met spoken word, live muziek, dansopstellingen, lichaamswerk, spiegelwerk, deelcirkels en begeleide meditaties. Alles ontstaat in het moment, afgestemd op de energie van de groep.
Veiligheid ontstaat niet in één avond, maar in herhaling, met een vaste groep die je steeds beter leert kennen. Je hoeft geen ervaring te hebben met Tantric Dance. Wel de bereidheid om aanwezig te blijven wanneer het spannend wordt.
Nieuwsgierig? Dit is je kans om eenmalig te komen kennismaken, de groep gaat eind augustus weer voor een tijdje dicht.
Gesproken taal
Engels, Nederlands