Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 18 oktober 2026

IJsbad & Breathwork Experience – Blijf rustig in de kou

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
okt.
18
Zondag 18 oktober 2026
9:30 tot 12:30

Landgoed De Drie Huizen, Driehuizerweg 327, 6525 PM Nijmegen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Hoe de fack blijf je rustig in een ijsbad?

Misschien is dat wel de vraag die door je hoofd gaat. Je hebt vast weleens iets gehoord van Wim Hof. Misschien heb je zelfs een koude douche geprobeerd, maar bleef het bij een paar seconden die je zo snel mogelijk aftelde voor je er als een speer weer onderuit ging.

En toch… ben je nieuwsgierig. Naar hoe zo'n ijsbad in ‘t echie voelt. Wat het met jou doet. Hoe het kan dat mensen er rust, focus en energie uithalen – want dat is wat je overal leest.

Tijdens deze ijsbad experience stap je samen met een groep buiten je comfortzone. Ik neem je stap voor stap mee in de voorbereiding, je ademhaling, en je mindset. Waarna je ziet dat ook jij ontspannen in dat ijsbad zit.

Voel je een nieuwsgierig kriebeltje? Mooi. Dat is het enige wat je nodig hebt. En precies waar de magie begint.

Are you ready?

Wat deze workshop inhoudt:

Deze ochtend draait om ervaren wat er gebeurt als je kou ontmoet met aandacht in plaats van weerstand.
We werken stap voor stap toe naar het ijsbad. Spoiler: het is koud. Maar dat wist je al 😉

Met ademwerk, lichaamsgerichte oefeningen en verschillende technieken binnen de koudetraining ontdek je hoe jouw lichaam reageert op spanning. En hoe je juist in zo’n ongemakkelijke situatie meer kalmte, focus en aanwezigheid kunt vinden.

Je leert en ervaart dat het niet de kou is die jouw ervaring bepaalt, maar juist hoe jij er mee omgaat.
Uitleg en theorie worden direct gekoppeld aan wat je doet, zodat je het niet alleen begrijpt, maar ook echt ervaart.

Tegelijkertijd is het ook gewoon een fijne ochtend samen waar het draait om openheid, gezelligheid en ontspanning. We bouwen samen toe naar het ijsbad, al stap je – hoe gezellig het samen ook is – natuurlijk wel in je eentje dat bad in. Dat moment is helemaal van jou, en ervaart iedereen weer op zijn manier. 😉

Programmaverloop:

De ochtend duurt ongeveer 3 uur en bestaat uit:
- Ademwerk om te landen en je systeem voor te bereiden
- Lichaamsgerichte oefeningen om uit je hoofd en in je lichaam te komen
- Praktische uitleg over stress, het zenuwstelsel en de impact van kou
- Verschillende technieken binnen koudetraining, stap voor stap opgebouwd
- Begeleiding bij het ijsbad, altijd in jouw eigen tempo
- Een warme, ontspannen afsluiting met ruimte om te landen en samen te zijn

Alles is een uitnodiging: je hoeft niets te bewijzen, niets te forceren en je mag het op jouw manier aangaan.

Ja, maar Leroy… Is een ijsbad wel iets voor mij?

Misschien denk je nu: klinkt mooi, maar is een ijsbad wel iets voor mij?

Zeker wanneer je hier nog geen ervaring in hebt, snel spanning voelt of het idee hebt dat dit heftig is, snap ik die vraag. Iedereen voelt vooraf spanning. Iedereen die voor het eerst dat bad in stapt denkt de eerste 2 seconden: ‘’Waar ben ik aan begonnen?’’

En…

Iedereen denkt achteraf: ‘’Dit wil ik nog een keer.’’ Het is minder heftig dan dat je hoofd er nu van maakt. Echt waar.
Je hoeft geen ervaring te hebben. Je hoeft niets te bewijzen. En je hoeft het ook niet alleen te doen.

Ik begeleid je er rustig doorheen met aandacht voor veiligheid, vertrouwen en jouw tempo.

Twijfel je nog? Stuur me gerust even een berichtje.

Wat neem je mee naar huis?

- Je weet hoe je je ademhaling inzet als spanning oploopt: in een ijsbad, maar ook daarbuiten
- Je leert hoe je je hoofd rustig houdt, terwijl je lichaam weerstand oproept en schreeuwt dat je moet vluchten
- Praktische tools om thuis verder aan de slag te gaan met koudetraining
- Focus, helderheid en frisse energie die nog lekker doorwerken in je lijf en kop, de rest van je dag
- Het besef dat je vaak meer aankunt dan je van tevoren denkt
- En het belangrijkste: een ochtend waar je met een glimlach en ‘n hoop trots op terugkijkt. Want je hebt het wel gewoon even geflikt.

Are you ready?
Of blijf je er over lezen, nadenken en twijfelen of je het ‘wel iets voor jou is’?
Ik wil je één ding meegeven: je snapt en weet ‘t pas als je het een keer zelf ervaart.
Voel je een nog iets grotere nieuwsgierige kriebel? En een beetje spanning?

Dan zeg ik: Let’s go!

Praktisch
📌 Locatie: Landgoed De Drie Huizen (Beukenzaal – Het Bakhuys), Driehuizerweg 327, Nijmegen
🕘 Tijd: 09.30 – 12.30 uur
👥 Groepsgrootte: maximaal 12 deelnemers
☕ Inclusief: koffie, thee, water en een mini lunch
📍 Neem mee: badkleding, handdoek, badjas, sportkleding & slippers

Hi ik ben Leroy van de Pol

Koudetraining is voor mij meer dan “even de kou trotseren”. Het gaat over hoe je omgaat met je gedachten, met weerstand en met de spanning die je ervaart.

Over dat moment waarop je merkt dat je rustig kunt blijven, juist wanneer het spannend wordt. En ja: ook over die trots die je voelt als je je angst overwint.

Iedereen kan even de kou in. Maar het vanuit rust doen is een ander verhaal. Het symboliseert voor mij ook het leven: hoe blijf je kalm en aanwezig in een stressvolle of spannende situatie?

Sinds 2022 is koudetraining onderdeel van mijn dagelijks leven. De interesse daarvoor was zo groot dat ik mij verder heb verdiept in koudetraining i.c.m het begrijpen van het zenuwstelsel. Inmiddels heb ik meer dan 30 ijsbad- en ademhalingsevents gegeven en al meer dan 100+ mensen mogen begeleiden met hun ijsbadervaring.

En elke keer zie ik hetzelfde gebeuren.

Mensen die het ijsbad met een lading ijs zien staan. Spanning die oploopt en uitspraken zoals: ‘’Dit gaat me niet lukken, denk ik.’’ Om het vervolgens toch aan te gaan. Waarna hun gevoel omslaat in verwondering, vertrouwen en TROTS.

Dat moment en gevoel overwinning is priceless.

Voor jou.

En stiekem ook voor mij.

Dus voel je welkom!
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

5.0
(12)
·
8 volgers

Leroy van de Pol - Mannenzaken

Lichaamswerk voor mannen die niet meer willen weten, maar willen ervaren. Rust in je hoofd. Aanwezig in je lichaam. Leven vanuit een dikke HELL YES!

Wanneer je lichaam een volmondige ‘hell yes’ voelt, weet je dat je klopt.

Neem contact op met Leroy van de Pol - Mannenzaken
IJsbad & Breathwork Experience – Blijf rustig in de kou

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Leroy van de Pol - Mannenzaken

TRE & RELAX SESSION – Ontspannen, ontladen en vooral: even niks…
wo. 2 sep.
18:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
Lichaamswerk Trauma Release Ontspanning
IJsbad & Breathwork Experience – Blijf rustig in de kou
zo. 20 sep.
09:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
IJsbad Ademwerk Mannen Workshops
TRE & RELAX SESSION – Ontspannen, ontladen en vooral: even niks…
wo. 7 okt.
18:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
Lichaamswerk Trauma Release Ontspanning
TRE & RELAX SESSION – Ontspannen, ontladen en vooral: even niks…
wo. 4 nov.
18:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
Lichaamswerk Trauma Release Ontspanning
IJsbad & Breathwork Experience – Blijf rustig in de kou
zo. 15 nov.
09:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
IJsbad Ademwerk Mannen Workshops
TRE & RELAX SESSION – Ontspannen, ontladen en vooral: even niks…
wo. 2 dec.
18:30
Nijmegen
Leroy van de Pol - Mannenzaken
Lichaamswerk Trauma Release Ontspanning

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl