Over dit evenement
Welkom bij de Ondernemers Fanclub: Ondernemen vanuit Overvloed
De Kern: Van concurrentie naar verbinding
Als ondernemers zijn we vaak gewend om te varen op ratio en competitie. Maar diep van binnen hebben we allemaal behoefte aan iets anders: onvoorwaardelijke steun. Wanneer we leven vanuit angst of schaarste, creëert dat spanning in onszelf en in onze onderneming. De Ondernemers Fanclub is de plek waar we die patronen doorbreken.
Jouw persoonlijke Fanclub
Je bent op je sterkst als je je geliefd en gesteund voelt. Zie jezelf als een 'ster' die een fanclub nodig heeft. Wij creëren een veilige omgeving waarin we weer leren om onvoorwaardelijke steun te geven én te ontvangen. Door samen te oefenen op basis van vertrouwen, gulheid en creativiteit, herpak je je eigen kracht en stap je in een leven vanuit overvloed.
Wat we doen (en laten)
Dit is geen traditionele netwerkclub. We werken met simpele spelregels:
• Focus op groei: We steunen jouw successen en intenties, in plaats van de focus te leggen op wat er (nog) niet is.
• Volledige acceptatie: We geven geen ongevraagd advies en gaan niet in discussie. We geloven dat jij zelf de beste oplossingen vindt; wij zijn om je te steunen.
• Spiegels & Emoties: Irritaties of emoties zijn groeikansen. In de fanclub is er de veiligheid om deze onverwerkte gevoelens te uiten en te verwerken met de steun van je fans.
• Wederkerigheid: De magie ontstaat wanneer jij een toegewijde fan bent van de anderen. Door hen volledig te steunen, steun je uiteindelijk jezelf.
Praktische informatie
We komen elke drie weken samen. Eenmaal een fan, altijd een fan; deelname is op basis van eigen verantwoordelijkheid en zonder verplichting om er elke keer te zijn.
Data: 18 mei, 8 juni en 22 juni
Tijd: 19:30 tot 21:00 uur
Locatie: Wisselend in 's-Hertogenbosch of Rosmalen
Investering: €15,- per bijeenkomst
Vertrouwelijkheid: Alles wat gedeeld wordt, blijft binnen de muren van de fanclub.
Ben jij klaar om te ondernemen vanuit je essentie?
Meld je aan en ervaar de kracht van de fans die onvoorwaardelijk achter je staan.
Lieve groet,
Stieneke & Bernadette
Stieneke – Time2Flower | www.time2flower.com
Bernadette – Praktijk Je Innerlijke Seizoenen | www.praktijkjis.nl
Gesproken taal
Nederlands