Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Donderdag 09 juli 2026

Bezield Dansen * Dancing the Untamed Instinct * 9 juli * Flobecq

Georganiseerd door
13 reviews
Volgen
jul.
09
Donderdag 09 juli 2026
19:45 tot 22:00

Hurdumont 9, 7880 Vloesberg, België

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Deze derde editie dans in de tuin van de cohousing in Flobecq brengt ons dit jaar: Dancing the untamed instinct. Welkom op deze fantastische locatie: zacht gras omarmd door prachtige bomen en struiken. Het warme licht van de zonsondergang door de bladeren.

We zakken in onze natuurlijke beweging, komen via onze zintuigen thuis bij onze instincten, bewegen in de natuurelementen en voelen door en door de overvloed gespiegeld door de zomer in ons lichaam.

In onze instincten en intuïtie zakken = geconnecteerd zijn met ons dieper weten, met onze pure menselijkheid, met onze sensualiteit.

Come and join. Gun jezelf een herbronmoment in een fijne, veilige, diverse groep. Lichaamstaal, ritme, en dicht bij je schone pure zelf zijn. Goeie muziek om écht de zomer in te dansen.

ALGEMEEN: De avond is deels begeleid, deels vrij. Er zijn lichaamsgerichte en natuurverbonden uitnodigingen (opwarming, meditatieve dansexploratie, oefeningen, focus op ademhaling, eindrelaxatie). Accent ligt op je eigen vrije en unieke dans, op jouw proces. We creëren een veilige sfeer om te bewegen zoals jij dat voelt en bewogen wordt. Via de muziek (deels geïnspireerd door Ecstatic Dance) bouwen we in verschillende ritmes op van rustig naar een climax en integreren terug naar de essentie.

*VOOR WIE: iedereen die houdt van vrije dans, samen dansen en de exploratie van wat stroomt in zichzelf. Iedereen die zich eens goed wil laten gaan!

* WELKOM om 19u30. We starten de dans om 19u45. Verwacht ongeveer 1u50 dansen, daarna eindcirkel en nog even napraten.

* ADRES: Hurdumont 9, Flobecq. Er is een gezellige stretchtent als beschutting als het hard regent, maar dansen in de regen is ook helemaal untamed!

* MEEBRENGEN: Water, makkelijke kledij. We dansen op blote voeten en zonder te praten. Full bodylanguage.

*DEELNAME: Koop je ticketje via Hipsy.

=> Losse beurt tot 2 dagen op voorhand: €24
=> 5-beurtenkaart: €20 per beurt (pak je vrienden mee op je kaart), dus €99 voor 5 beurten (altijd geldig tenzij volzet, op voorhand aanmelden)
=> Aan de deur: €30 gepaste cash (indien niet volzet: zie facebook event)

Tickets worden niet terugbetaald of omgezet naar andere dansavonden, je kan ze wel zelf doorverkopen.

OVER JOKE:
Creatieve, spontane, intuïtief voelende dansliefhebber! Mama, docent, verbinder, zotte doos, voeler, authentiek, beweger, eigen-ding-doener, natuurmadam. Naar het schijnt een mooie stem tijdens de begeleiding van de dans en sowieso een goede muzieksmaak, ha!
Dansen is voor mij: vrijheid, therapie en heling, thuiskomen. Ik begeleid dansworkshops waarin je via beweging jezelf kan voelen en weer een beetje dichter bij de kern komen. Dankbaarheid voor het leven, voor wie je bent, voor je lichaam, voor je natuur. En écht plezier maken! Emotionele veiligheid, verbinding in groep en natuurverbinding zijn de rode draad. Zelf mijn processen doorgegaan en door aan het gaan. Mijn achtergrond als pedagoge/docent, coach en danser voedt alles wat ik creëer binnen Bezield Dansen. Met veel liefde deel ik deze dansruimte met jullie!
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels

Over de organisatie

4.9
(13)
·
32 volgers

Bezield Dansen

Dansavonden en workshops voor wie houdt van vrije dans verweven met lichaamswerk en natuur. Genieten, verbinden, voelen, helen via dans.

"Put your body in motion and your psyche will heal itself." Gabrielle Roth

Neem contact op met Bezield Dansen
Bezield Dansen * Dancing the Untamed Instinct * 9 juli * Flobecq

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Bezield Dansen

Bezield Dansen * Gezien worden 2de editie 19/8 * Zingem
wo. 19 aug.
15:00
Kruisem
Bezield Dansen
België
Intuitive Dance Systemische Dans Danscoaching
Bezield Dansen met Tajalli Trio * Into the mystery * 26 augustus
wo. 26 aug.
19:30
Kruisem
Bezield Dansen
België
Vrije Dans Dansen in verbinding Dansmeditatie
Opladen via dans. Vertrouwen in je lichaam. Vertrouwen in jezelf.
wo. 23 sep.
09:15
Nazareth-De Pinte
Bezield Dansen
België
Lichaamswerk Somatic Dance Danscoaching

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl